Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

Tai dar nepasigeret? biggrin.gif Statau mums visoms ir musu brangiems vandeniams:
user posted image

Kas gali buti skaniau uz gera sampana su geru sokoladu? mirksiukas.gif
Atsakyti
mano dar tik kitą savaitę, jau ruošiu kepenis kitam savaitgaliui nes pats gimdienis tai darbo dieną biggrin.gif
na, vandenės kurios jau atbaliavojot, pasakokit pasakokit, kaip praėjo baliai, kokių dovanų gavot? kas pasikeitė pasenus dar vienais metais? biggrin.gif
Atsakyti
As tai ryt gimsiu. Darbe jau maciau geles - sveikins, tikriausiai. keletas kolegu jau mane aplaize.
Savijauta - ojezaukiekreikiagerti.... Draugas klausia, ka noriu dovanu. Nu nesugalvoju. Smotke, gal kokia... Aj.. nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 04, 09:40)

Kas gali buti skaniau uz gera sampana su geru sokoladu?  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif tinka visos dovanos sokolado pavidalu..

Oi, mano tai dar toli.... Bet as jau dovanas susirinkus, tai dzin tas gimtadienis.. Si karta labai tiksliai zinojau ko noriu - kad pratestu man sporto klubo abonementa assa.gif , tai ramiakas dabar.. - visi laimingi irnesakyk.gif ...
Atsakyti
man tai antrad., apvalaus skaičius ir man vis tiek beveik dzin g.gif kažkaip galvoju daug čia jau ar dar jauna aš mastau.gif gal nemažai, bet dar jauna, greičiausiai biggrin.gif man seniausiai tie gimtad. nelabai ką reiškia ir ačiū Dievui, nes tie normalūs žmonės, tai prisigalvotų, kad kaip čia 30 ir neturi nei šeimos savos sukurtos (net draugo), nei namų, tačkės, darbas pinigine prasme ne prūdai mastau.gif
bet kad man nesu tikra, kad trūksta čia man ko, oi kū kū la la la new_russian.gif surrender.gif
Papildyta:
MAIDENANA, SU ATSIRADIMO ŠIOJ ŽEMĖJ PAMINĖJIMO DIENA!! mua mua!! oro_buckis.gif brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotiša @ 2011 02 04, 23:04)
man tai antrad., apvalaus skaičius ir man vis tiek beveik dzin  g.gif kažkaip galvoju daug čia jau ar dar jauna aš  mastau.gif gal nemažai, bet dar jauna, greičiausiai  biggrin.gif  man seniausiai tie gimtad. nelabai ką reiškia ir ačiū Dievui, nes tie normalūs žmonės, tai prisigalvotų, kad kaip čia 30 ir neturi nei šeimos savos sukurtos (net draugo), nei namų, tačkės, darbas pinigine prasme ne prūdai  mastau.gif
bet kad man nesu tikra, kad trūksta čia man ko, oi kū kū la la la  new_russian.gif  surrender.gif
Papildyta:
MAIDENANA, SU ATSIRADIMO ŠIOJ ŽEMĖJ PAMINĖJIMO DIENA!! mua mua!!  oro_buckis.gif  brunette.gif


irnesakyk.gif jauna tu dar.. Manau ne tavo vienos vandeniskoj sieloj ir gyvenime chaosas rolleyes.gif ...

Maidenana - buckis tau! Siandien visi saldainiai tavo! biggrin.gif
Atsakyti
ypač pokol tų 30 dar nėra, ką čia nuveikus iki antradienio negero mastau.gif biggrin.gif
bet, jaučiu, nuveiksiu jau kai bus, paskui geriau atsiminsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
čia su savim pasikalbėjau, vadinasi.
gerai čia pasakei apie chaosą - va šian šeštadienis, 7.19, o aš jau val. dirbu, nors, kad žinotumėt, kaip nekenčiu anksti keltis... cool.gif
Atsakyti
labas rytelis bigsmile.gif

Maidenana su tortadieniu

user posted image
Atsakyti
labu rytu

Maidenana su skaniausiu tortadieniu ir saldadieniu.
happybday.gif birthday.gif
Atsakyti
Su Gimtadieniu, Maidenana!
Tegyvuoja Vandeniai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotiša @ 2011 02 05, 08:20)
ypač pokol tų 30 dar nėra, ką čia nuveikus iki antradienio negero  mastau.gif  biggrin.gif
bet, jaučiu, nuveiksiu jau kai bus, paskui geriau atsiminsiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
čia su savim pasikalbėjau, vadinasi.
gerai čia pasakei apie chaosą - va šian šeštadienis,  7.19, o aš jau val. dirbu, nors, kad žinotumėt, kaip nekenčiu anksti keltis...  cool.gif


na jo, man bausmei prilygsta kiekvieno ryto prisikėlimas, pelėda iki kaulų smegenų cool.gif
o blogo dar šian vakare gali ką nors nuveikti, o kad neturi šeimos vaikų - čia vieni pliusai, dar daugiau laiko "blogiems" dalykams lieka biggrin.gif


maidenana, su gimšium!
user posted image
gėlių, šampo gavai, dbr ir kompanijos bei torto netrūksta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 05 vasario 2011 - 18:53
QUOTE(Gotiša @ 2011 02 05, 00:04)
MAIDENANA, SU ATSIRADIMO ŠIOJ ŽEMĖJ PAMINĖJIMO DIENA!! mua mua!!  oro_buckis.gif  brunette.gif

QUOTE(Dusele @ 2011 02 05, 00:19)
Maidenana - buckis tau! Siandien visi saldainiai tavo! biggrin.gif

QUOTE(dowwe @ 2011 02 05, 10:00)
labas rytelis  bigsmile.gif
Maidenana su tortadieniu

QUOTE(Vifsla @ 2011 02 05, 14:04)
Su Gimtadieniu, Maidenana!
Tegyvuoja Vandeniai 4u.gif

QUOTE(Juxt @ 2011 02 05, 19:52)
na jo, man bausmei prilygsta kiekvieno ryto prisikėlimas, pelėda iki kaulų smegenų  cool.gif
o blogo dar šian vakare gali ką nors nuveikti, o kad neturi šeimos vaikų - čia vieni pliusai, dar daugiau laiko "blogiems" dalykams lieka  biggrin.gif
maidenana, su gimšium!
gėlių, šampo gavai, dbr ir kompanijos bei torto netrūksta biggrin.gif

Uoj, merdzinos, oj Aciu biggrin.gif Kompanija, nereali biggrin.gif

Gotisa - px visa tai. As 30 irgi nieko neturejau. Nu, tik tacka. Nes tai butinybe man. Ir px kas ka kalba. BBdejau, tiesa pasakius.
Atsakyti