Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

Kaip skaniai saldainiai atrodo wub.gif
As sekmadieni torta valgysiu ax.gif
Atsakyti
smaliziu kompanija lotuliukas.gif ... as be sokolado - ne dienos blush2.gif , bet cia turbut su vanden'izmu nieko bendra, cia gal siaip visokios emocines kmpensacijos arba tiesiog jau priklausomybe g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2011 01 31, 17:57)
as is tu uzdaruju esu. man geriau viska savyje nesioti. bet kai jau per daug buna, nebetelpa kiti dalykai savyje tada jau isrekiu visam pasauliui ir dar garsiai doh.gif  biggrin.gif
as irgi is uzdaru.


QUOTE(Ebru @ 2011 01 31, 19:16)
aš tai Vasario 2 gimus  4u.gif

Aaaa, tai rytoj tortadienis?

mano vandenis - irgi nepriklausomas, o as sestadieni gimsiu.
Papildyta:
QUOTE(Dusele @ 2011 02 01, 14:33)
smaliziu kompanija lotuliukas.gif ... as be sokolado - ne dienos blush2.gif , bet cia turbut su vanden'izmu nieko bendra, cia gal siaip visokios emocines kmpensacijos arba tiesiog jau priklausomybe g.gif

Nu matyt cia su vandenizmu jokio sarysio. paziurekime, ka as turiu ant savo darbo stalo: 7 ciulpinukai, 1 karunos juodasis skoladas, 1 marcipaninis batonelis, 2 sausainiai su uogiene, 3 grilijaziniai saldainiai (pardon, jau 2 biggrin.gif ), 2 saldainiai "burunduciok".. Tikrai, nieko bendro su vandenizmu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 01, 14:57)
Nu matyt cia su vandenizmu jokio sarysio. paziurekime, ka as turiu ant savo darbo stalo: 7 ciulpinukai, 1 karunos juodasis skoladas, 1 marcipaninis batonelis, 2 sausainiai su uogiene, 3 grilijaziniai saldainiai (pardon, jau 2  biggrin.gif  ), 2 saldainiai "burunduciok".. Tikrai, nieko bendro su vandenizmu...  schmoll.gif


oho, nu tikrai nieko bendro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 01, 13:57)

Nu matyt cia su vandenizmu jokio sarysio. paziurekime, ka as turiu ant savo darbo stalo: 7 ciulpinukai, 1 karunos juodasis skoladas, 1 marcipaninis batonelis, 2 sausainiai su uogiene, 3 grilijaziniai saldainiai (pardon, jau 2  biggrin.gif  ), 2 saldainiai "burunduciok".. Tikrai, nieko bendro su vandenizmu...  schmoll.gif


mano atveju ant stalo viso sito gerio nebutu - as tokius dalykus slepiu, kad kiti nepamatytu ir nesuvalgytu blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 02 01, 16:33)
mano atveju ant stalo viso sito gerio nebutu - as tokius dalykus slepiu, kad kiti nepamatytu ir nesuvalgytu blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...

Aha ant stalo nebuna, nes greitai atsiduria skrandyje. Sakyciau ne nuo kitu, o pacio vandenio reikia slepti, kad nesuvalgytu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 01, 13:57)
as irgi is uzdaru.
Aaaa, tai rytoj tortadienis?

aha ryt  4u.gif  manasis tai trim dienom anksiau gimes smile.gif
as irgi negaliu ne dienos be sokolado bigsmile.gif  bigsmile.gif

Atsakyti
Pagalvojau, kaip gera buti vandeniu biggrin.gif Pas mus su vandeniu siandien ateina dar vienas vandenis i svecius :DDDDD
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 02 01, 17:19)
Aha ant stalo nebuna, nes greitai atsiduria skrandyje. Sakyciau ne nuo kitu, o pacio vandenio reikia slepti, kad nesuvalgytu  lotuliukas.gif



vargsas mano vandenis-taip megsta saldumynus, bet ..vaikai kaip smakai kokie prie sokoladu...
o jis altruistas.. ax.gif
Atsakyti
Papasakokit kaip rodot demesi savo vyrams (draugams) vandeniams, kaip juos palepinat. Jie juk laisvi ir nepriklausomi, tai nesinori ikyreti pastoviu lindimu ir meilikavimu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 01, 13:57)
Tikrai, nieko bendro su vandenizmu...  schmoll.gif

visai nieko bendro, tuoj sukirsiu maišiuką Audronės saldainių su likeriu wub.gif

QUOTE(Dusele @ 2011 02 01, 14:33)
mano atveju ant stalo viso sito gerio nebutu - as tokius dalykus slepiu, kad kiti nepamatytu ir nesuvalgytu blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...

o jo... darbe pas mane tas pats... padedu ant stalo tai jau po valandos dingau būna viskas... o pati vos paragavus... aplink vieni smakai lotuliukas.gif

QUOTE(besišypsanti @ 2011 02 01, 17:36)
Papasakokit kaip rodot demesi savo vyrams (draugams) vandeniams, kaip juos palepinat. Jie juk laisvi ir nepriklausomi, tai nesinori ikyreti pastoviu lindimu ir meilikavimu.

SPA procedūromis lepinu wub.gif ir pati kartu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 01, 16:49)
Pagalvojau, kaip gera buti vandeniu biggrin.gif Pas mus su vandeniu siandien ateina dar vienas vandenis i svecius :DDDDD



thumbup.gif
tai mano brangusis vandenis, jo 2 geriausi draugai, kurie jau yra ir mano geriausi draugai, yra vandeniai biggrin.gif tai smagu buna visiems kartu but, visi tokie panasus biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti