Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(monkey @ 2011 01 31, 16:38)
As is vandeniu, kurie skraido padebesiuose ...vis skraidau skraidau...ir niekaip nenutupiu biggrin.gif jau atrodo ir noretusi nutupti, bet nemoku...man atrodo esu draugiska, bet daug ka savyje laikau, tai mane suprast nelabai kam pavyksta, na nebent jie galvoja, kad supranta biggrin.gif seniau tai lyg ir nemaise, o dar jau noretusi buti atviresnei pasauliui... smile.gif



as is tu uzdaruju esu. man geriau viska savyje nesioti. bet kai jau per daug buna, nebetelpa kiti dalykai savyje tada jau isrekiu visam pasauliui ir dar garsiai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 31, 15:51)
Nu, vakar as irgi sedejau kompanijoje - as ir 4 vyrai. Mano vandenis net pavyduliauti pradejo, akd man visi i burna ziuri  biggrin.gif
paspringau saldainiu beskaitydama sia fraze...

O mano vandenis pagaliau prisipazino, kad pavydi manes. Nes kai anksciau jausdavau, kad pavydi ir uzsimindavau apie tai tai gindavos...

biggrin.gif
Atsakyti
mano vandenis jau seniai man pasake, kad manes pavydi biggrin.gif
o del mergeliu,as tik viena pazystu,bet taaip nelimpa niekas,nu negaliu as jos klausytis biggrin.gif pikta man biggrin.gif
o del nuojautos.. as esu nujautus avarija,kai buvau gal kokiu 6 metuku.. vaziavom masina,ir as taip sedejau neatsiremus i sedyne ir pagalvojau jeigu atsiremsiu i sedyne, bus avarija, atsiremiau ir nuvaziavo masina nuo kelio ir apsiverte..
Papildyta:
o dar pasisakykit kas kokią dieną gimę? 4u.gif šiaip įdomu smile.gif
aš tai Vasario 2 gimus 4u.gif
Atsakyti
01-23 bigsmile.gif
Atsakyti
02-10
Atsakyti
01-30
Papildyta:
QUOTE(dumb @ 2011 01 31, 19:39)



su praejusiu 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, tave ir biggrin.gif
Atsakyti
as jau sakiau - esu Nepriklausoma, kaip ir Lietuva (02.16) biggrin.gif

as tai nesu uzdara, tik nelendu i dusia ir siaip nepradedu pokalbio, jei manes tai neliecia.. Bet jei matau demesi, jei matau, kad manes klauso, tai galiu ilgai ir apie viska - nera tabu temu.. Siaip jau artimai neprisileidziu, man idomiau bendrauti su nepazistamais zmonemis (t.y. perkast naujus riesutelius).. Megstu stebeti, provokuoti.. blush2.gif ir dingti, kai pasiekiu savo tiksla rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2011 01 31, 22:16)
Ačiū, tave ir  biggrin.gif



aciu hi.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikce333: 31 sausio 2011 - 21:28
su praejusiu pasenusias Vandenes 4u.gif . Nesusipeskit - draugiskai pasidalinkit 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Vargiai, vargiai ... kur saldainiai, ten derybos neegzistuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dumb: 31 sausio 2011 - 21:37
su dalinimusi tai jau sunkus reikalas lotuliukas.gif
Atsakyti