Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Ebru @ 2011 01 28, 21:07)
man ir tas pats biggrin.gif iš išorės irgi atrodau šaltai, kažkaip aš nemoku nuoširdžiai parodyt, kad be galo gaila žmogaus, kažkaip labiau savy išgyvenu tai,nes man atrodo, kad tas žmogus pagalvos, jog aš apsimetu biggrin.gif blush2.gif




nieko sau mastau.gif .. elgiates kaip susitarę ..
Atsakyti
sveikos, skaitau ir matau save ax.gif
nuojautos. kaip kokia aiskerege kartais pasijauciu biggrin.gif ir jei del kazko dvejojiu, buvo taip su nestumu blush2.gif tai visa savaite per tv, zurnaluose ir kur tik beeociau visur nestukes, visur naujegimiai ir tai kas sutuo susije blush2.gif
manau, kad vandenis tai mistinis zenklas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2011 01 29, 20:00)
sveikos, skaitau ir matau save ax.gif
nuojautos. kaip kokia aiskerege kartais pasijauciu biggrin.gif  ir jei del kazko dvejojiu, buvo taip su nestumu blush2.gif  tai visa savaite per tv, zurnaluose ir kur tik beeociau visur nestukes, visur naujegimiai ir tai kas sutuo susije blush2.gif 
manau, kad vandenis tai mistinis zenklas. smile.gif



oj grynai man tas pats biggrin.gif man kažkas pajuokavo, kad gal laukiuosi ir pati pradėjau kažkaip apie nėštumą galvot, ne tai, kad laukiuosi, o šiaip apie vaikučius, ir visur aš matydavau nėštukes biggrin.gif visos laidos apie jas, žurnaluose nėščios ir t.t biggrin.gif tai net išgąsdino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ebru @ 2011 01 28, 21:07)
man ir tas pats biggrin.gif iš išorės irgi atrodau šaltai, kažkaip aš nemoku nuoširdžiai parodyt, kad be galo gaila žmogaus, kažkaip labiau savy išgyvenu tai,nes man atrodo, kad tas žmogus pagalvos, jog aš apsimetu biggrin.gif blush2.gif

Mane irgi net tevai vadina ledo gabalu. nemoku rodyti emociju. O vakar susipesem su vandeniu del gelytes. ji nukrito, tai as norejau ja palikti nakciai tiesiog daug-maz patogiai atremus iki kol zemes nenupirksiu, o jis puole (11 vakaro) i balkona iskasti dveju metu senumo zole, kad pasiekti zeme ir pasodinti gelyte parai laiko... Nu, sakau, kad ta zeme jau beverte, nu kur jau irodysi - susisaukem. pirma karta. Tiesa, dviem minutem, bet mums abioems tai buvo sokas, tiesa pasakius. Nusprendem nebesipykti.
Atsakyti
Pritariu rašiusiai apie nuojautą. Aš irgi ją turiu. Kartais net baisu darosi. Pavyzdžiui, einu gatvėj ir staiga atsisuku į žmogų ir savaime šauna tokia mintis į galvą, kad jam kažkas atsitiks. Ir tikrai, po kelių dienų sužinau, kad susirgo ar dar baisiau... Lygiai taip pat nujaučiau, kad partrenks labai gražų kačiuką. Radau sekančią dieną negyvą... Labai dažnai tiesiog nujaučiu, ką žmogus pasakys. Tiesiog žodis į žodį. Prieš daugiau nei metus laiko buvo dar vienas įvykis. Atsidariau mašinos bagažinę, pamačiau nukritusį klevo lapą, neužsiklijavau iš naujo. Nuėjau į biblioteką, norėjau išsitraukti pažymėjimą, bet netyčia išsitraukiau teises ir dar pagalvojau, kad jos ne tame skyriuje. Važiuodama namo masčiau, kur mano draudimo lapas. Vėliau važiuojant mačiau daug mirksinčių mašinų. Na ir ką, už posūkio policija. Gavau įspėjimą, kad tuomet neturėjau klevo užsilipdžius. O juk buvo tiek ženklų... Labai dažnai matau tokius dalykus, tik dar nemoku jų suprasti... Užvakar švenčiau savo gimtadienį. Prasitariau apie tai kitiems. Ir ką jūs manot? Mane tiesiog išvadino nesveika. Niekas mūsų vargšų vandenių nesupranta verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiliLu: 31 sausio 2011 - 10:36
QUOTE(LiliLu @ 2011 01 31, 11:30)
Pritariu rašiusiai apie nuojautą. Aš irgi ją turiu. Kartais net baisu darosi. Pavyzdžiui, einu gatvėj ir staiga atsisuku į žmogų ir savaime šauna tokia mintis į galvą, kad jam kažkas atsitiks. Ir tikrai, po kelių dienų sužinau, kad susirgo ar dar baisiau... Lygiai taip pat nujaučiau, kad partrenks labai gražų kačiuką. Radau sekančią dieną negyvą... Labai dažnai tiesiog nujaučiu, ką žmogus pasakys. Tiesiog žodis į žodį. Prieš daugiau nei metus laiko buvo dar vienas įvykis. Atsidariau mašinos bagažinę, pamačiau nukritusį klevo lapą, neužsiklijavau iš naujo. Nuėjau į biblioteką, norėjau išsitraukti pažymėjimą, bet netyčia išsitraukiau teises ir dar pagalvojau, kad jos ne tame skyriuje. Važiuodama namo masčiau, kur mano draudimo lapas. Vėliau važiuojant mačiau daug mirksinčių mašinų. Na ir ką, už posūkio policija. Gavau įspėjimą, kad tuomet neturėjau klevo užsilipdžius. O juk buvo tiek ženklų... Labai dažnai matau tokius dalykus, tik dar nemoku jų suprasti... Užvakar švenčiau savo gimtadienį. Prasitariau apie tai kitiems. Ir ką jūs manot? Mane tiesiog išvadino nesveika. Niekas mūsų vargšų vandenių nesupranta  verysad.gif  biggrin.gif



vandeni suprasti tikrai sunku yra, bet kartais man atrodo kad esam vos ne is kitos planetos. mano viena drauge mergele, esam vsiskos priesingybes, bet drauges esam labai geros. ir abi amzinai gincijames, nes nuomones nesutampa musu su daugeliu dalyku doh.gif
Atsakyti
Nu tikrai, kad vadina nesveikais. Ar trenkktais. Ar "ne visi namie". Nesupranta ir dzin. Svarbu, kad mano vandenis mane supranta.

O su mergelemis negaliu ne pro kur rasti bendru tasku. Galiu bendrauti tik pavirsutiniskai, nesigilinant i nieka. Apie bites ir ora. Nu nelimpa. mano draugui irgi nelimpa mergeles.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 31, 12:39)
Nu tikrai, kad vadina nesveikais. Ar trenkktais. Ar "ne visi namie". Nesupranta ir dzin. Svarbu, kad mano vandenis mane supranta.

O su mergelemis negaliu ne pro kur rasti bendru tasku. Galiu bendrauti tik pavirsutiniskai, nesigilinant i nieka. Apie bites ir ora. Nu nelimpa. mano draugui irgi nelimpa mergeles.



jei jau randam bendra kalba karta per menesi tai jau stebuklas. bet yra kai kurie dalykai kurie sutampa.
Atsakyti
nu kad is kitos planetos, tai tikrai.... daznai net seimoj jauciuosi kazkokia balta varna, bet jei jau priprate, kad as padebesiuose kazkur.. nesistebi, jeigu iskreciu kokia nesamone (nors man tai atrodo pats protingiausias dalykas rolleyes.gif ), priprato ir kad mano planai keiciasi kas minute ir kad mintys vienu metu gali but ir apie blynus ir apie kosmosa ir apie kara Irake.
O su moterimis as apskritai nerandu bendros (gilesnes) kalbos. Vyrais ir pasitikiu labiau ir siaip man su jais lengviau... blush2.gif
Atsakyti
Na, kad ir trenkti, bet zavus tie vandeniai biggrin.gif su jais niekada nebuna nuobodu.
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 31, 13:10)
nu kad is kitos planetos, tai tikrai.... daznai net seimoj jauciuosi kazkokia balta varna, bet jei jau priprate, kad as padebesiuose kazkur.. nesistebi, jeigu iskreciu kokia nesamone (nors man tai atrodo pats protingiausias dalykas rolleyes.gif ), priprato ir kad mano planai keiciasi kas minute ir kad mintys vienu metu gali but ir apie blynus ir apie kosmosa ir apie kara Irake.
O su moterimis as apskritai nerandu bendros (gilesnes) kalbos. Vyrais ir pasitikiu labiau ir siaip man su jais lengviau... blush2.gif

Nu, vakar as irgi sedejau kompanijoje - as ir 4 vyrai. Mano vandenis net pavyduliauti pradejo, akd man visi i burna ziuri biggrin.gif

QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 31, 13:54)
Na, kad ir trenkti, bet zavus tie vandeniai  biggrin.gif  su jais niekada nebuna nuobodu.

paspringau saldainiu beskaitydama sia fraze...
Atsakyti
As is vandeniu, kurie skraido padebesiuose ...vis skraidau skraidau...ir niekaip nenutupiu biggrin.gif jau atrodo ir noretusi nutupti, bet nemoku...man atrodo esu draugiska, bet daug ka savyje laikau, tai mane suprast nelabai kam pavyksta, na nebent jie galvoja, kad supranta biggrin.gif seniau tai lyg ir nemaise, o dar jau noretusi buti atviresnei pasauliui... smile.gif
Atsakyti