Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Dusele @ 2011 01 24, 12:02)
dantys, akys ir smegenys biggrin.gif . Visokie persalimai -  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

smegenys. taip.

QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 24, 14:28)
Sveikos. Diskutavot, kad nevertinat daiktu. O visgi, ka padovanoti vandeniui vyrui gimtadienio proga?
"patyrusio techniko breziniai". "padaryk pats". sudetinga puzzles. bile ka, kas atsidaro, susilanksto, pereina is vienos formos i kita, daugiafunkcinis daiktas. svediskas peilis.


QUOTE(Vifsla @ 2011 01 24, 16:58)
linkime pasveikti 4u.gif

mano artimiausiam vandeniui dažniausiai nosytė varva, akytes ašaroja ir pan.. nes alergija, šienligė, dulkialigė ir tt. smile.gif
gelbėjasi baisingu grudinimusi.
pastebėjau, kad tikrai padeda.
man irgi alergijos ir varvancios nosies sindromas.


QUOTE(Ebru @ 2011 01 24, 23:33)
aš vandenė ir mano draugas vandenis  4u.gif  kartu panašūs, bet ir be galo skirtingi.
kas mane labiausiai erzina, tai, kad jis man iš karto nepasakoja kas vyksta, pavyzdžiui kokių naujienų ir panašiai, o pasako po laiko, tai sunervina  doh.gif įdomu ar čia tik maniškis taip biggrin.gif
o dėl ligų, tai maniškis pastoviai peršala, suserga ir pan biggrin.gif nors abu vaistų nepripažystam, stengiamės be jų pasveikti..  4u.gif
as tokia vandene. ir mano draugas-vandenis irgi toks pat.
ir vaistu nepripazista ne pro kur. jam daznas sinusitas. tai patalokas ka vartojam tai gelomytrolis (net nescioms galima, kazkoks zoleliu preparatas) ir saldainiai is serijos neo-angin/bronchol/septolete.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 24, 13:28)
Sveikos. Diskutavot, kad nevertinat daiktu. O visgi, ka padovanoti vandeniui vyrui gimtadienio proga?


mano vandeniui tai laaabai patinka peiliai, net ir virtuviniai biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 26, 11:19)


as tokia vandene. ir mano draugas-vandenis irgi toks pat.
ir vaistu nepripazista ne pro kur. jam daznas sinusitas. tai patalokas ka vartojam tai gelomytrolis (net nescioms galima, kazkoks zoleliu preparatas) ir saldainiai is serijos neo-angin/bronchol/septolete.


4u.gif
as turiu drauge (ne labai artima) vandene, bet labai nemegstu jos charakterio biggrin.gif kartais net pagalvoju, gal ir as tokia pat bjauri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 26, 11:03)
Mano vandenis megsta padejuoti, kad kazka skauda, blogai jauciasi ir pan. O jeigu pasiulai vaistu arba nueiti pas gydytoja, sako kam man reikia. Manau, kad geriausias vaistas vandeniui - DEMESYS. Gal kartais ir negalavimus issigalvoja, kad juo rupintusi ir uzjaustu.




o va šito tai nepasakyčiau
greičiau jau atvirkščiai-visai nedejuoja ir rupintis reikia labai jau subtiliai, nedemonstruojant ax.gif .
o dėl DĖMESIO-tai taip. bet tikriausiai visi dėmesį mėgstam.
Atsakyti
nezinau, ar cia jau kalbejot apie tai,patingejau perskaityti viska blush2.gif bet ar jus neturit keistos nuojautos? na pas mane tokia keista.. ne tiesiogine nuojauta, taip netycia buna kad nujauciu, kad tarkim geriau to nedaryt,bet dazniausiai padarau vistiek ir tada tik suprantu kad turejau nuojauta tam dalykui biggrin.gif na tikiuos supratot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ebru @ 2011 01 27, 23:31)
nezinau, ar cia jau kalbejot apie tai,patingejau perskaityti viska  blush2.gif  bet ar jus neturit keistos nuojautos? na pas mane tokia keista.. ne tiesiogine nuojauta, taip netycia buna kad nujauciu, kad tarkim geriau to nedaryt,bet dazniausiai padarau vistiek ir tada tik suprantu kad turejau nuojauta tam dalykui biggrin.gif na tikiuos supratot  4u.gif

Jau kalbejom apie "zinojima" ir intuicijas. Jo, visos turim.
Atsakyti
Vandenes, o kaip jums pastarieji keli metai.. unsure.gif ? Ar cia mane vienai kazkoks juodai juodas periodas? Horoskopai irgi nieko gero neraso, kazkokiu prosvaisciu nezada... atrodo visi zmones kaip zmones, o as kazkokia pasiklydus paskutiniu metu g.gif ..
dar turiu klausimuka: kaip pas jus su jautrumu reikalai? g.gif Kazkoks perdozuotas gailestingumas... ne tai kad as puolu selpt visus beglobius ar glaust benamius sunis.. ne, gal labiau toks vidinis isgyvenimas.. kazka paskaitau, suzinau, tai paskui nesiojuos mintyse puse gyvenimo, analizuoju... g.gif .. kalbu, dalinuosi ir daznai isgirstu... "tu gal dar stulpo lauke pagailek, nes jam siuo metu salta" unsure.gif ... Padekit atsirinkty ar cia mano asmenines problemos ar tai budinga daugeliui... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 28, 15:32)
Vandenes, o kaip jums pastarieji keli metai.. unsure.gif ? Ar cia mane vienai kazkoks juodai juodas periodas? Horoskopai irgi nieko gero neraso, kazkokiu prosvaisciu nezada... atrodo visi zmones kaip zmones, o as kazkokia pasiklydus paskutiniu metu  g.gif  ..


dar turiu klausimuka: kaip pas jus su jautrumu reikalai? g.gif  Kazkoks perdozuotas gailestingumas... ne tai kad as puolu selpt visus beglobius ar glaust benamius sunis.. ne, gal labiau toks vidinis isgyvenimas.. kazka paskaitau, suzinau, tai paskui nesiojuos mintyse puse gyvenimo, analizuoju...  g.gif .. kalbu, dalinuosi ir daznai isgirstu... "tu gal dar stulpo lauke pagailek, nes jam siuo metu salta" unsure.gif ... Padekit atsirinkty ar cia mano asmenines problemos ar tai budinga daugeliui... g.gif

Ne, ne tau vienai. papasakociau as tau savo visas bedas dabartines - nugriutum. Kalbejau su rozmarinu (astrologe), tai pasake, kad man iki rugsejo nesiseks, alia, Saturnas siauteja iki to laiko. Bet cia pagal mano asmenini horoskopa, su gimimo minutem ir vieta.

Man visada visu gaila. be isimties. O jau nekalbant apie gatveje sutiktus suniukus-kaciukus, o jeigu dar ziema... ojezau... mano Vandenis irgi gailo visus... ir stulpus tuo paciu...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 28, 14:40)
Ne, ne tau vienai. papasakociau as tau savo visas bedas dabartines - nugriutum. Kalbejau su rozmarinu (astrologe), tai pasake, kad man iki rugsejo nesiseks, alia, Saturnas siauteja iki to laiko. Bet cia pagal mano asmenini horoskopa, su gimimo minutem ir vieta.



unsure.gif nieko nesuprantu apie Saturnus.. As labai noreciau nueit pas kokia astrologe, dzin, tegul ir pas kokia bureja.. kad man nors sumeluotu, kad ateity bus viskas sviesiau.. Bet bijau, kad nepasakytu, kad tu tik lauk, tau taip lemta... kai pries n metu buvau, tai mane is LT vare, sake tu cia niekada nerasi savo laimes - ne tavo salis blink.gif as 02/16
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 28, 15:54)
unsure.gif  nieko nesuprantu apie Saturnus.. As labai noreciau nueit pas kokia astrologe, dzin, tegul ir pas kokia bureja.. kad man nors sumeluotu, kad ateity bus viskas sviesiau.. Bet bijau, kad nepasakytu, kad tu tik lauk, tau taip lemta... kai pries n metu buvau, tai mane is LT vare, sake tu cia niekada nerasi savo laimes - ne tavo salis blink.gif  as 02/16

nepriklausomybe tu musu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 28, 14:32)
Vandenes, o kaip jums pastarieji keli metai.. unsure.gif ? Ar cia mane vienai kazkoks juodai juodas periodas? Horoskopai irgi nieko gero neraso, kazkokiu prosvaisciu nezada... atrodo visi zmones kaip zmones, o as kazkokia pasiklydus paskutiniu metu  g.gif  ..
dar turiu klausimuka: kaip pas jus su jautrumu reikalai? g.gif  Kazkoks perdozuotas gailestingumas... ne tai kad as puolu selpt visus beglobius ar glaust benamius sunis.. ne, gal labiau toks vidinis isgyvenimas.. kazka paskaitau, suzinau, tai paskui nesiojuos mintyse puse gyvenimo, analizuoju...  g.gif .. kalbu, dalinuosi ir daznai isgirstu... "tu gal dar stulpo lauke pagailek, nes jam siuo metu salta" unsure.gif ... Padekit atsirinkty ar cia mano asmenines problemos ar tai budinga daugeliui... g.gif


man tai pastarieji metai nei labai geri, nei labai blogi biggrin.gif kaip pažiūrėsi smile.gif teko atsirinkt draugus, prarast kai kuriuos, bet iš meilės pusės-viskas thumbup.gif
o dėl jautrumo, tai biggrin.gif negaliu skaityt kokių liūdnų straipsnių, po to ilgiausiai mąstau apie tai.. auginu 4 kates, 3 iš jų priklydo, tai ir pasilikau biggrin.gif pagailėjau gyvūnėlių 4u.gif nors mano vandenis nėra toks jautruolis, labiau realistas.. kai aš jam papasakojau, kad laaabai norėčiau gyvūnėlių prieglauda atidaryt, tai jis man sako "juk visų pasaulio gyvūnų neišgelbėsi" biggrin.gif
Atsakyti
Vava, gyvūnai tikriausiai viena iš didžiausių silpnybių doh.gif Seniau tai tempdavau ir tempdavau, bet dabar jau tvardaus thumbup.gif
Dar man būdinga įsijaust labai į kitus žmones blush2.gif va jei kokiam žmogui kas blogai, pergyvenu labai, pastoviai galvoju kaip jis jaučias , nors iš išorės atrodau labai šalta ir abėjinga.
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2011 01 28, 18:51)

Dar man būdinga įsijaust labai į kitus žmones  blush2.gif  va jei kokiam žmogui kas blogai, pergyvenu labai, pastoviai galvoju kaip jis jaučias , nors iš išorės atrodau labai šalta ir abėjinga.



man ir tas pats biggrin.gif iš išorės irgi atrodau šaltai, kažkaip aš nemoku nuoširdžiai parodyt, kad be galo gaila žmogaus, kažkaip labiau savy išgyvenu tai,nes man atrodo, kad tas žmogus pagalvos, jog aš apsimetu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti