Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Maidenana @ 2011 01 24, 11:07)
Salta labai. Sergu. ta proga vandeniu apklausa:kokiomis ligomis dazniausiai sergate?
mano tai virsutiniai kvepavimo takai ir nerviniu galuniu uzdegimai. Kitokiomis ligomis kaip ir nesergu.



linkime pasveikti 4u.gif

mano artimiausiam vandeniui dažniausiai nosytė varva, akytes ašaroja ir pan.. nes alergija, šienligė, dulkialigė ir tt. smile.gif
gelbėjasi baisingu grudinimusi.
pastebėjau, kad tikrai padeda.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 24, 10:07)
Salta labai. Sergu. ta proga vandeniu apklausa:kokiomis ligomis dazniausiai sergate?

sloga irgi mano nuolatinis "draugas" lotuliukas.gif bet pastaruoju metu vis retesnis tfu tfu tfu...
peršalimai dažni irgi, bet kur kas dažnesnė migrena, kuri jaučiu man daugiau priklauso nuo darbo, o ne nuo zodiako smile.gif nors... gerai pagalvojus... nuo nuolatinių savo ir KITŲ problemų sprendimo irgi lemiamas veiksnys galvos skausmui unsure.gif

QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 24, 13:28)
Sveikos. Diskutavot, kad nevertinat daiktu. O visgi, ka padovanoti vandeniui vyrui gimtadienio proga?

hm... o kokie pomėgiai to vyro?
bandau pagal saviškį atsakyt, nes jis mėgsta skaityti, tai bet kokia su tuo susijusi dovana jam visuomet tinka ax.gif dar mėgsta kai palepinu SPA smile.gif tai irgi žinau kas jam patiktų... tuo pačiu ir pati pasilepinu, nes nu kurgi mes be vandens lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dowwe @ 2011 01 24, 19:34)

hm... o kokie pomėgiai to vyro?
bandau pagal saviškį atsakyt, nes jis mėgsta skaityti, tai bet kokia su tuo susijusi dovana jam visuomet tinka  ax.gif dar mėgsta kai palepinu SPA smile.gif tai irgi žinau kas jam patiktų... tuo pačiu ir pati pasilepinu, nes nu kurgi mes be vandens  lotuliukas.gif

Na jis domisi technika, bet man per brangu butu kazka is tos srities pirkti, o ir nelabai susigaudyciau ka blush2.gif
reiks kanors sugalvoti.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 24, 18:39)
Na jis domisi technika, bet man per brangu butu kazka is tos srities pirkti, o ir nelabai susigaudyciau ka  blush2.gif
reiks kanors sugalvoti.

technika.. tai čia kokią konkrečiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 24, 18:39)
Na jis domisi technika, bet man per brangu butu kazka is tos srities pirkti, o ir nelabai susigaudyciau ka  blush2.gif
reiks kanors sugalvoti.


oi, jei neturi dovanai neribotos sumos ir neisivaizduoji kas jam patiktu, tai geriau jau pasiklausk jo ko noretu arba paprasyk, kad issirinktu, nes jei nupirksi koki sudnieki vien is reikalo, kad kazka reikia nupirkt - tikrai nevertins schmoll.gif
O del tos technikos... hmm.. automobiliai? Na, GERA pakabuka butent automobilio raktams gal.. bet ne koki triusi, o pvz igraviruota jo varda ar kokia fraze..
Jei ta technika - dviraciai - nauja uzrakta, kad jo "brangenybes" niekas nepavogtu mirksiukas.gif
Atsakyti
aš vandenė ir mano draugas vandenis 4u.gif kartu panašūs, bet ir be galo skirtingi.
kas mane labiausiai erzina, tai, kad jis man iš karto nepasakoja kas vyksta, pavyzdžiui kokių naujienų ir panašiai, o pasako po laiko, tai sunervina doh.gif įdomu ar čia tik maniškis taip biggrin.gif
o dėl ligų, tai maniškis pastoviai peršala, suserga ir pan biggrin.gif nors abu vaistų nepripažystam, stengiamės be jų pasveikti.. 4u.gif
Atsakyti
Aš ir prieš vaistus biggrin.gif jau man turi būt temperatūra 40, kad jau pradėčiau mąstyt apie vaistus.
Dar sergant labai erzina, kai pradeda klausinėt, kaip jauties, gal arbatos atnešt ir pan. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2011 01 24, 22:50)
[i]Aš ir prieš vaistus  biggrin.gif jau man turi būt temperatūra 40, kad jau pradėčiau mąstyt apie vaistus.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
jo, aš irgi visu 100% prieš vaistus dėl menkiausios problemėlės, ir niekaip neišsiauklėju kolegių, jei kartais ir išsprūsta pasakyti, kad skauda galvą (bet tada jau tikrai skauda) visos kaip užsuktos, tau ibumetino? ibuprofeno? aspirino ar dar velniai žino kokių rūšių vaistų jos ten rankines prisikišusios vaikšto... jei skauda galvą reiškias taip turi būti, ir jokie vaistai nepadės (nebent laikinai) kaip saldus miegutis, taip aš geriausiai visas savo ligas gydau - ramybe ir miegu. o rankinėje pas mane iš "vaistų" galima aptikti tiktai vienkartines nosinaites, keletas pleistriukų ir tas inhaletoriukas (ar kaip ten jie vadinasi biggrin.gif ) mėtinis, kuris mano dažniau naudojamas ne kvepavimo takų priemonė, o greičiau stresinėse ar šiaip kritinėse situacijose padeda nusiraminti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 01 25, 14:45)
jo, aš irgi visu 100% prieš vaistus dėl menkiausios problemėlės, ir niekaip neišsiauklėju kolegių, jei kartais ir išsprūsta pasakyti, kad skauda galvą (bet tada jau tikrai skauda) visos kaip užsuktos, tau ibumetino? ibuprofeno? aspirino ar dar velniai žino kokių rūšių vaistų jos ten rankines prisikišusios vaikšto... jei skauda galvą reiškias taip turi būti, ir jokie vaistai nepadės (nebent laikinai) kaip saldus miegutis, taip aš geriausiai visas savo ligas gydau - ramybe ir miegu. o rankinėje pas mane iš "vaistų" galima aptikti tiktai vienkartines nosinaites, keletas pleistriukų ir tas inhaletoriukas (ar kaip ten jie vadinasi biggrin.gif ) mėtinis, kuris mano dažniau naudojamas ne kvepavimo takų priemonė, o greičiau stresinėse ar šiaip kritinėse situacijose padeda nusiraminti biggrin.gif



oooo, pazystama situacija.. doh.gif Man vezi varo, kai matau kiek pas mano mama nereikalingu vaistu prikrauta.. Panasu, kad zmonems kaip kokia atrakcija yra uzeiti i vaistine kokio "stebuklingo papildo" ar vaisto nuo visu galu nusipirkti doh.gif doh.gif doh.gif Nereikia, bet juk akcija, o GAL (blink.gif ) prireiks... Neturiu namie net binto biggrin.gif Vienintelis "mano vaistas" - L-karnitinas, pries treniruote rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 25, 15:05)
oooo, pazystama situacija.. doh.gif  Man vezi varo, kai matau kiek pas mano mama nereikalingu vaistu prikrauta.. Panasu, kad zmonems kaip kokia atrakcija yra uzeiti i vaistine kokio "stebuklingo papildo" ar vaisto nuo visu galu nusipirkti doh.gif  doh.gif  doh.gif  Nereikia, bet juk akcija, o GAL  (blink.gif ) prireiks... Neturiu namie net binto biggrin.gif  Vienintelis "mano vaistas" - L-karnitinas, pries treniruote rolleyes.gif



juokingiausia buna, kai mama suserga ir papraso kokio paracetamolio ir as jos klausiu kaip jis atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Mano vandenis megsta padejuoti, kad kazka skauda, blogai jauciasi ir pan. O jeigu pasiulai vaistu arba nueiti pas gydytoja, sako kam man reikia. Manau, kad geriausias vaistas vandeniui - DEMESYS. Gal kartais ir negalavimus issigalvoja, kad juo rupintusi ir uzjaustu.
Atsakyti