Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Dusele @ 2010 10 14, 14:20)
drinks_cheers.gif

Siaip apsimest ligoniu as irgi kartais megstu, bet ne todel kad sergu, o kai pavargstu nuo zmoniu ir noriu, kad niekas netrukdytu, nelistu i akis lotuliukas.gif .. Tokios tos musu "ligos" mirksiukas.gif
O vaistu as turiu visa stalciuka, bet net nezinau kokiu, nes kai mama atvaziuoja, vis kazkokiu vitaminu dar kokio velnio atitempia, tai ir kolekcionuoju lotuliukas.gif

vo vo, va cia jau i maniski panasu lotuliukas.gif
Atsakyti
o ka apie vandenius ir meile galit pasakyt?,,,,, jis juk jausmais nesisvaisto,,,, jai myli,,, tai myli?,,,,,,nemeluoja?
Atsakyti
QUOTE(Zuikis puikis ilgausis @ 2010 10 17, 20:23)
o ka apie vandenius ir meile galit pasakyt?,,,,, jis juk jausmais nesisvaisto,,,, jai myli,,, tai myli?,,,,,,nemeluoja?

Man irgi idomu ar jie nuosirdus kai kalba apie jausmus.
Atsakyti
Ne nu kas jums su ta meile? butu jam blogai su jumis, patikekit, ne kvapo nebutu jo salia. mes su vandeniu is viso apie jausmus nekalbam. niekada. nesu is jo girdejusi "as tave myliu", nu ir pati nesakau. girdziu komplimentus, kad esu "nuostabiausia, geriausia, feja" ir pan., bet ne daugiau nu man ir nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 10 19, 17:46)
Ne nu kas jums su ta meile? butu jam blogai su jumis, patikekit, ne kvapo nebutu jo salia. mes su vandeniu is viso apie jausmus nekalbam. niekada. nesu is jo girdejusi "as tave myliu", nu ir pati nesakau. girdziu komplimentus, kad esu "nuostabiausia, geriausia, feja" ir pan., bet ne daugiau nu man ir nereikia.

Nuraminai. Maniskis sneka, sneka, kad atrodo tikrai jau meluoja. ir komplimentu negaili.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 10 19, 16:55)
Nuraminai. Maniskis sneka, sneka, kad atrodo tikrai jau meluoja. ir komplimentu negaili.

Kompliemntu nei as jam gailiu, nei jis man. Viskas tvarkoje cia. OK, einu gydyti savo susirgusi vandeni biggrin.gif
Atsakyti
mano vyras yra vandenis (02.07) , o aš skorpionė. Beveik 10 metų domėjausi zodiako ženklų suderinamumu - o va kaip išėjo. Galiu trumpai apibūdinti savo vandenį: geras, linksmas, per 3 metus nesu pagavusi nei vieno karto meluojant, patikimas žmogus - galima visose situacijose pasikliauti, vandenio meilė nepasireiškia perdėta aistra ar pan. - jo meilė pasireiškia rūpinimusi, kad aš visuomet jausčiausi gerai, saugiai ir laimingai. Daugiau atsižvelgia į mano poreikius - nei į savo. Jautrus žmogus. Dėl planavimo - pati nesu dienotvarkės pedantė - visuomet veikiu ką noriu, tačiau jei kas būna suplanuota - darome tai nekeisdami plano. Draugės sako kad auksinis vyras, tačiau kaip apsiskaičiusi apie zodiako ženklus - nemanau kad atitinka tikrąjį vandenį mano vyras. Ar turite kuri nors kažką panašaus?
Atsakyti
Svarbiausia skirti daug silumos ir demesio, turetu greit pasveikti (aisku, jeigu ne rimta liga)
Atsakyti
QUOTE(Goldė @ 2010 10 19, 17:08)
mano vyras yra vandenis (02.07) , o aš skorpionė. Beveik 10 metų domėjausi zodiako ženklų suderinamumu - o va kaip išėjo. Galiu trumpai apibūdinti savo vandenį: geras, linksmas, per 3 metus nesu pagavusi nei vieno karto meluojant, patikimas žmogus - galima visose situacijose pasikliauti, vandenio meilė nepasireiškia perdėta aistra ar pan.  -  jo meilė pasireiškia rūpinimusi, kad aš visuomet jausčiausi gerai, saugiai ir laimingai. Daugiau atsižvelgia į mano poreikius - nei į savo. Jautrus žmogus. Dėl planavimo - pati nesu dienotvarkės pedantė - visuomet veikiu ką noriu, tačiau jei kas būna suplanuota - darome tai nekeisdami plano. Draugės sako kad auksinis vyras, tačiau kaip apsiskaičiusi apie zodiako ženklus - nemanau kad atitinka tikrąjį vandenį mano vyras. Ar turite kuri nors kažką panašaus?

Viska taip ir apibudinai. Bet man labai idomu - juk visur raso, kad vandenis+skorpionas=mirtis alyvose. mano pirma meile skorpionas, o as vandene (02.05), tai mums isdraugavus nepilnus 4 metus viskas pasibaige liudnokai. Nors dabar gerai sutariam, palaikom sokius tokius rysius jau 14 metu, is kuriu 4 tos draugystes. Bet man asmeniskai, tai skorpiones moterys labai imponuoja, mano ismintingiausios drauges yra skorpiones, o su jomis sutariu labai gerai, tai gal cia tame ir kampas.. Siaip taip - rupinimasis partneriu - tai meiles israiska pas vandenius.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 10 19, 20:52)
Viska taip ir apibudinai. Bet man labai idomu - juk visur raso, kad vandenis+skorpionas=mirtis alyvose. mano pirma meile skorpionas, o as vandene (02.05), tai mums isdraugavus nepilnus 4 metus viskas pasibaige liudnokai. Nors dabar gerai sutariam, palaikom sokius tokius rysius jau 14 metu, is kuriu 4 tos draugystes. Bet man asmeniskai, tai skorpiones moterys labai imponuoja, mano ismintingiausios drauges yra skorpiones, o su jomis sutariu labai gerai, tai gal cia tame ir kampas.. Siaip taip - rupinimasis partneriu - tai meiles israiska pas vandenius.



Kad mirtis alyvose - taip pagal zodiako ženklus, o realybėje gavosi kad vienas kitą papildome. Esame kartu virš 3 metų, tačiau nebuvome nei karto rimtai susipykę. Tiesą pasakius vyrai skorpionai nuo moterų skorpionių šiek tiek skiriasi.
Atsakyti
O sakykit, jusu vyrai vandeniai moka nusileisti, ar yra kategoriski "kaip pasakiau, taip ir bus" ?
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 10 20, 11:48)
O sakykit, jusu vyrai vandeniai moka nusileisti, ar yra kategoriski "kaip pasakiau, taip ir bus" ?

Mes visi, ir vyrai ir moterys vandeniai esame kategoriski tol, kol nepateiksi svariu argumantu, kodel turetumeme elgtis butent kaip tu sakai, o ne kaip mes sakom. Irodyk, pagrisk, argumentuok, kad esi teisi ir nusileisim.
Atsakyti