Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(neringaal @ 2011 01 19, 14:57)
man tai tikrai nepatinka, bet gal kitokie pvz: liabas, labukas, ka veikiukas tiesiog nerviskai veikia  lotuliukas.gif  tas seilejimasis, vietoj zuikuti sakyciau zuiki  lotuliukas.gif


joa doh.gif žudo mane

QUOTE(Vifsla @ 2011 01 19, 15:24)
mjooo..mane vandenis pavarde vadina


aš saviškį visaip vadinu ir pavarde ir senberniu vadinu bigsmile.gif šiaip priklauso nuo situacijos, bet jokių branguti, mažuti, meile, meiluti ar pan
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 01 19, 14:39)
ar irgi noriu gero rimto fotoko!!!!!! biggrin.gif

o dėl gimtadienių, tai aš jau nebepamenu kada kokį balių dariau. ir šiemet nedarysiu, nors ir 25, kaip ir pusė jubiliejaus, but i dont care biggrin.gif
ir fotiko turbūt dėl to negausiu, bet gal pati jam užsidirbsiu biggrin.gif



drinks_cheers.gif uzskaitau. Fotika ir as priimciau. Ir gal net bet koki, nes vis tiek nieko nesigaudau technikoj.. rolleyes.gif

Gimtadieniu nesvenciu nuo 18. Tikslaiu jokiu baliu nedarau, kas nori -susiranda budu kaipo pasveikint.. Bet cia yra ir kita medalio puse - "kiek duosi - tiek gausi" - lietuviams labai budinga, todel draugu ratas traukiasi geometrine progresija...
Bet as ir pati turiu pripazint, deja, kad nelabai jau verziuosi kitu sveikint blush2.gif Ir kas sugalvojo tokia nesamone? g.gif blush2.gif
Papildyta:



nu bet gi ir bjaurios tos Vandenes, kai paskaitau.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 19, 15:50)
drinks_cheers.gif  uzskaitau. Fotika ir as priimciau. Ir gal net bet koki, nes vis tiek nieko nesigaudau technikoj.. rolleyes.gif

nu bet gi ir bjaurios tos Vandenes, kai paskaitau.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



tikrai kad g.gif ...nieko joms nereikia, tik zvaigzdziu nuo dangaus nebent keleta tongue.gif
Atsakyti
Aš ir nelabai sveikinu su gimtadieniais blush2.gif lotuliukas.gif
Siaubas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dumb: 19 sausio 2011 - 17:29
kaip mane erzina tas klausimas: "ką nori dovanų?"

norisi... gun_bandana.gif

aš vandenis ax.gif ką noriu nusiperku, daiktų nevertinu, visuomet mane žavi įspūdis, maloni staigmena ir DĖMESYS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 01 19, 15:24)
mjooo..mane vandenis pavarde vadina

mane mazybiniu vardu. bet jokiu -utiutiutiu

QUOTE(Dusele @ 2011 01 19, 15:44)
Del dovanu. Oi, cia as labai bjauriai banali: man arba pinigus duokit arba ceki arba nieko (nu dar kokius Teleloto priimu, nes "neskausminga" ir kas zino... gal kada pasiseks). Bet koks kitas slamstas man arba nepatiks arba patiks ideja (na, pvz namas, masina, ane mirksiukas.gif ?), bet tada nepataikys pagal mano skoni.. Siaip kaip ideja, man gali but ir paprastas pliusinis meskiukas, BET tada as butinai PATI turiu ji issirinkt. O jau nuo kazkieno kito isrinktu kvepalu, kremu ir pan. apsaugok Viespatie.... doh.gif  - keliauja "kvepint" tualeto.
Todel as visiskai ramiai reaguoju, kai zinodami mane zmones atnesa tiesiog paciu graziausiu geliu puokste.... wub.gif
Uooooj.... manes geriau paklausia, ka nori dovanu... Dazniausiai noriu kvepalu arba smotkiu... Del kvepalu - parasau pavadinima ir kaina kiek kainuos, tada liepiu susiskambinti su kitais dovanotojais ir jeigu sumos neuzteks - duoti cash. Arba jeigu tiksliai zinau ko noriu - pasakau. bet tada jau ir spalva, ir kaip turi atrodyti.. nu zodziu. Kai buna, kad nieko nenoriu, paprasau pinigu. nes juk vistiek zizia "nu ka nooooriiii'.... Man isrinkti dovana ziauriai sunku, mano skonis nestandartinis (nemaisyti su meninisku), patinka asimetrijos, skirtingu audiniu derinimas, pvz stambus mezgimas+silkas arba atlasas, bet jie turi buti vienos spalvos.. Aj, nu ka cia, pacios zinot.


QUOTE(Vifsla @ 2011 01 19, 18:19)
tikrai kad g.gif ...nieko joms nereikia, tik zvaigzdziu nuo dangaus nebent keleta tongue.gif
Tik tais taip laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(dowwe @ 2011 01 19, 20:11)
kaip mane erzina tas klausimas: "ką nori dovanų?"

norisi...  gun_bandana.gif

aš vandenis  ax.gif  ką noriu nusiperku, daiktų nevertinu, visuomet mane žavi įspūdis, maloni staigmena ir DĖMESYS  thumbup.gif




pastebejau tokia savybe vandenyje rolleyes.gif
Atsakyti
Salta labai. Sergu. ta proga vandeniu apklausa:kokiomis ligomis dazniausiai sergate?
mano tai virsutiniai kvepavimo takai ir nerviniu galuniu uzdegimai. Kitokiomis ligomis kaip ir nesergu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 24, 10:07)
Salta labai. Sergu. ta proga vandeniu apklausa:kokiomis ligomis dazniausiai sergate?
mano tai virsutiniai kvepavimo takai ir nerviniu galuniu uzdegimai. Kitokiomis ligomis kaip ir nesergu.


dantys, akys ir smegenys biggrin.gif . Visokie persalimai - schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos. Diskutavot, kad nevertinat daiktu. O visgi, ka padovanoti vandeniui vyrui gimtadienio proga?
Atsakyti
Aš dabar ir sergu doh.gif negaliu pakęst slogos, ja dažniausiai ir sergu.
Atsakyti
mano dažniausia liga irgi įvairių rūšių peršalimas, daugiausia viršutinių kvėpavimo takų, žiemą tai visada "pasipuošus" sloga, kitaip ir neišsivaizuoju jau žiemos...
o kita - jau vandeniška liga, rūpintis aplinkiniais, kuri dar kartais ir dar labiau paūmėja doh.gif
Atsakyti