Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

Jo jo, laiko nuolat nera. paprasiau savo vandenio isukti lempute - pasirodo, ten kazkaip reikia laidus atjungti. tai atejo vienas draugas pas mus, tai as ji idarbint norejau, kad lempute pakeistu, tu manai mano vandenis leido? ne! jis PATS! nu, todel, kad jis PATS mes jau pusmeti be duso galvutes, jau be dvieju lempuciu... pries naujus suluzo siurblis, tai atgavau pries kelias dienas ir tik del to, kad jau paciam nebeimanoma buvo u vonia uzeiti - ten kaciaus smelis isbarstytas, o man, vandenei, aisku, zapadlo rankytem - juk cia pat siurblys gris namo... unsure.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos!
Mano tėvas - vandenis, artėja jo gimtadienis, nedaro jokio baliaus, tiesiog po darbo ruošiuosiu pasveikinti trumpam užlėkus. Šiaip su vandeniais vyrais neteko susidurti, vienintelis vandenis vyras ir buvo mano tėvas... tačiau l. mažai su juo bendravau ir nors vienuose namuose (kol gyvenau šeimoje) gyvenau su juo apie 20 metų kažkaip nesidomėjau jo pomėgiais, nes žinojau, kad man nereikės jo gelbėti biggrin.gif juk jis vandenis.
Ką padovanoti vandeniui, pagyvenusiam (stipriai) kažką simboliško nebrangaus... neturiu minčių... turi diiiidelę biblioteką, tai sunku man knygą būtų parinkti nes nežinau ar yra dar kokios neskaitęs biggrin.gif
laukiu pasiūlymu... žinau fotografija jį veža, bet sakau kažką nebrangaus, simboliško, bet originalaus, kaip visada vandeniai stengiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 01 18, 22:06)
Reikia pagalbos!
Mano tėvas - vandenis, artėja jo gimtadienis, nedaro jokio baliaus, tiesiog po darbo ruošiuosiu pasveikinti trumpam užlėkus. Šiaip su vandeniais vyrais neteko susidurti, vienintelis vandenis vyras ir buvo mano tėvas... tačiau l. mažai su juo bendravau ir nors vienuose namuose (kol gyvenau šeimoje) gyvenau su juo apie 20 metų kažkaip nesidomėjau jo pomėgiais, nes žinojau, kad man nereikės jo gelbėti biggrin.gif juk jis vandenis.
Ką padovanoti vandeniui, pagyvenusiam (stipriai) kažką simboliško nebrangaus... neturiu minčių... turi diiiidelę biblioteką, tai sunku man knygą būtų parinkti nes nežinau ar yra dar kokios neskaitęs biggrin.gif
laukiu pasiūlymu... žinau fotografija jį veža, bet sakau kažką nebrangaus, simboliško, bet originalaus, kaip visada vandeniai stengiasi biggrin.gif

baltu lanku knygynuose prie kasu dabar pardavineja lemputes skaptymui. 39 litai. Prisegi prie pacios knygos is viorsaus ir lapai labai ryskiai apsviesti. Cia jeigu jis naktimis megsta skaityti. tai nieko nezadins.

(nekeista, ane? kad vandene knygyna atmintinai zino biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 01 18, 23:06)
Mano tėvas - vandenis, artėja jo gimtadienis, nedaro jokio baliaus

Nu va, aš ir nedarysiu jokio baliaus, nors kiti sako, kad būtina 18-ą pažymėt, o man visai nėra nuotaikos :| fu.
Klausia manęs ko noriu dovanų... iš kur man žinot? schmoll.gif Šiaip įdomiai , aš sakiau, kad jei noriu ko, tai fotoaparato gero bigsmile.gif bet sakiau nepirkt, nes nenupirks kokio man reikia.
O šiaip pirkt geriausią praktišką dovaną manau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dumb: 18 sausio 2011 - 22:52
As irgi nezinau ko noriu dovanu. Fotiko tai tikrai noriu ir dar noriu naujo garderobo.
Atsakyti
o aš cosmo skaičiau, kad vandeniams nepatinka visokie mažybiniai žodeliai "mažuti", "zuikuti", "kiškuti" ir pan. ar tiesa,merginos? smile.gif
Atsakyti
man tai tikrai nepatinka, bet gal kitokie pvz: liabas, labukas, ka veikiukas tiesiog nerviskai veikia lotuliukas.gif tas seilejimasis, vietoj zuikuti sakyciau zuiki lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(orintuke @ 2011 01 19, 14:39)
o aš cosmo skaičiau, kad vandeniams nepatinka visokie mažybiniai žodeliai "mažuti", "zuikuti", "kiškuti" ir pan. ar tiesa,merginos?  smile.gif

nepernesu organiskai... vemt vercia. mano draugas irgi vandenis - jis irgi nevirskina seilejimosi... beeeeee...
Atsakyti
o kaip tada vadinat savo vandenius, kai norite pabūti meilesnės, parodyti dėmesį, švelnumą? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 19, 15:02)
nepernesu organiskai... vemt vercia. mano draugas irgi vandenis - jis irgi nevirskina seilejimosi... beeeeee...




mjooo..mane vandenis pavarde vadina
Atsakyti
ar irgi noriu gero rimto fotoko!!!!!! biggrin.gif

o dėl gimtadienių, tai aš jau nebepamenu kada kokį balių dariau. ir šiemet nedarysiu, nors ir 25, kaip ir pusė jubiliejaus, but i dont care biggrin.gif
ir fotiko turbūt dėl to negausiu, bet gal pati jam užsidirbsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringaal @ 2011 01 19, 13:57)
man tai tikrai nepatinka, bet gal kitokie pvz: liabas, labukas, ka veikiukas tiesiog nerviskai veikia  lotuliukas.gif  tas seilejimasis, vietoj zuikuti sakyciau zuiki  lotuliukas.gif


va va drinks_cheers.gif .. man irgi visokie vaziuojam prie ezeriuko, einam, namucio.. gal padaryt kavytes, gal einam i lovyte.... Nu neparodau, bet vidus verda doh.gif Vienintelis priimtinis "-utiutiukas" man yra kai vadina "mazute" arba mazybiniu mano vardu . Bet ir tai tik todel, kad ipratau, tai kazkaip ausies nebelauzia..

Del dovanu. Oi, cia as labai bjauriai banali: man arba pinigus duokit arba ceki arba nieko (nu dar kokius Teleloto priimu, nes "neskausminga" ir kas zino... gal kada pasiseks). Bet koks kitas slamstas man arba nepatiks arba patiks ideja (na, pvz namas, masina, ane mirksiukas.gif ?), bet tada nepataikys pagal mano skoni.. Siaip kaip ideja, man gali but ir paprastas pliusinis meskiukas, BET tada as butinai PATI turiu ji issirinkt. O jau nuo kazkieno kito isrinktu kvepalu, kremu ir pan. apsaugok Viespatie.... doh.gif - keliauja "kvepint" tualeto.
Todel as visiskai ramiai reaguoju, kai zinodami mane zmones atnesa tiesiog paciu graziausiu geliu puokste.... wub.gif
Atsakyti