Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Dusele @ 2011 01 17, 14:23)
gal tu suburus koki Vandeniu kluba? - mielai prisijungciau  bigsmile.gif

man gavosi kazkaip naturaliai... kad laaabai daug vandeniu aplinkoje. durak duraka vidit iz daleka biggrin.gif
Atsakyti
Viskas aišku dėl tvarkos - dabar žinosiu, kad čia ne tinginystė, o įkvėpimo nebuvimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 17, 13:54)
Viskas aišku dėl tvarkos - dabar žinosiu, kad čia ne tinginystė, o įkvėpimo nebuvimas biggrin.gif


zinau "vaista"... mano draugas pastebejo (as kazkaip neatkreipdavau demesio) - as kai supykdavau ir nebendraugdavau tada prasidedavo visu kampu kuopimas lotuliukas.gif ... Oi, kaip tada makaluodavausi visuose kampuose... visos dulkes sukildavo, ir plius dar visus nereikalingus daiktus (ypac jei jo rasdavau ne vietoj lotuliukas.gif ) lauk ismesdavau... - specialiai. Na, cia tokiu budu "gara nuleisdavau"
Atsakyti
geras būdas "garą nuleist" thumbup.gif ... reiktų išbandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 17, 15:25)
zinau "vaista"... mano draugas pastebejo (as kazkaip neatkreipdavau demesio) - as kai supykdavau ir nebendraugdavau tada prasidedavo visu kampu kuopimas  lotuliukas.gif ... Oi, kaip tada makaluodavausi visuose kampuose... visos dulkes sukildavo, ir plius dar visus nereikalingus daiktus (ypac jei jo rasdavau ne vietoj lotuliukas.gif ) lauk ismesdavau...  - specialiai. Na, cia tokiu budu "gara nuleisdavau"


jo jo, ir aš taip darau ir dar su dideliausiu triukšmu tvarką darau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 01 17, 21:53)
jo jo, ir aš taip darau ir dar su dideliausiu triukšmu tvarką darau  biggrin.gif

jo, jau kai tvarkosi, tai idealiai, bet retai taip buna.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 17, 21:13)
jo, jau kai tvarkosi, tai idealiai, bet retai taip buna.


svarbiausia, kai tai BUNA, nesuzlugdyti entuziazmo visokiais "pagaliau... ", o ivertinti, pagirti wink.gif. Pamatysi, kita vakara vel sukiosis su skuduru rankoj wink.gif...ne tam, kad reikia, o tam, kad IVERTINAI.
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 01 17, 20:53)
jo jo, ir aš taip darau ir dar su dideliausiu triukšmu tvarką darau  biggrin.gif

as tai viska su triuksmu darau. Puske kai zino, kad turiu atvaziuoti, visus ruosia tris dienas pries mano atvaziavima, komentuodama "Maide - nedidelis taifunelis."
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 17, 23:27)
svarbiausia, kai tai BUNA, nesuzlugdyti entuziazmo visokiais "pagaliau... ", o ivertinti, pagirti wink.gif. Pamatysi, kita vakara vel sukiosis su skuduru rankoj wink.gif...ne tam, kad reikia, o tam, kad IVERTINAI.

na tai viskas aisku, kad vandeniai nekencia daryti to, ka reikia. gal isduosi paslapti, kokie ivertinimai galetu buti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 18, 10:35)
na tai viskas aisku, kad vandeniai nekencia daryti to, ka reikia. gal isduosi paslapti, kokie ivertinimai galetu buti?  mirksiukas.gif

nuosirdziai pagirti uztenka. bet pradzioje - reikia pastebeti, kad padare. nepastebesi - nebedarys. kam gi verstis per galva?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 18, 10:28)
nuosirdziai pagirti uztenka. bet pradzioje - reikia pastebeti, kad padare. nepastebesi - nebedarys. kam gi verstis per galva?



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif vndeniui isvis dazniausiai nieko nereikia ir gali gyvent beveik asketiskai = na, stovi lova, vadinasi yra kur miegot, stovi saldytuvas, vadinasi yra ka valgyt..... o namus jie puosia, grazina ir perka visa ta slamsta tik del to, kad zmonems maziau galvos skausmo butu.. biggrin.gif ... Tai ka mes cia tada apie kazkokias dulkes, neisplauta puodeli - pasaulis mums rupi lotuliukas.gif labiau, nei pakibes voras kampe.. (na, as cia uzastrinau, kad NEvandene suprastu situacija)...
Pvyzdys is mano kasdienybes - neturiu skalbiankes, tai nesu patalyne issiplaut pas mama ir jau 5 metai neismokstu (na, neprisimenu nors uzmusk), kaip ten reikia sureguliuot mygtukus teisingai... Ai, sumaigau kazka, temperatura nustatau.. Zodziu - plaunu rolleyes.gif .. Kai sustoja, logiskai mastant, reikia isimt, ane? Tai as ir.... isimu - kartu isliedama is masinos ant grindu visa vandeni.... (na, smulkmenele - neuzstaciau grezimo f-jos lotuliukas.gif )...... Man - Vandenei- juoko priepolis, vaidinu pelene ir semiu ta vandeni lotuliukas.gif .. Normaliam zmogui (mamai, sesei, tevui) - isterija, atrodo tas vanduo ju gyvenima 5 metais sutrumpins doh.gif .... Sia savaite skalbiau vel (na, aisku, as gi moku bigsmile.gif )... paprasiau mamos nustatyt f-ja, nu bet nebuciau as - atidarinejau stalciuka milteliams ipilt ir... isplesiau ji lauk lotuliukas.gif .. Man vel - juoko priepuolis... grudu atgal, neisieina... siaip ne taip sukisau. kalbu su mama , sako kaip vanduo - ok ok.. thumbup.gif , viska padriau.... ramu.... bet, sakau, si karta sulauziau kazkokia detale... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ... Jos reakcija manau aiski - kaip NORMALAUS zmogaus, o man... dzin... kazkokia skalbimo masina..... ot daiktas doh.gif .... gyvenimo prasme?... doh.gif ....... Ech, va taip ir gyvenu as tarp NORMALIU ZMONIU.......

Sorry, issipleciau, bet labai jau "sviezia" ir atspindinti vandeniskuma istorija.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 18, 14:48)


Sorry, issipleciau, bet labai jau "sviezia" ir atspindinti vandeniskuma istorija.. ax.gif

Pastoviai ka nors pridirba doh.gif na as pvz kai bunu issiblaskius irgi viskas krenta ir ranku, tai taip iseina, kad vandeniai nuolat issiblaske ir skubantys (nors net nera kur skubeti).
Atsakyti