Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Dusele @ 2011 01 13, 16:50)
planus sudarinet as moku ir megstu, bet - kitiems biggrin.gif .

thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 13, 18:06)
jo jo jo..... nuolat. kazka pamirsti - sventas reikalas.  rolleyes.gif
bet as turejau omenyje, kad kazkaip... issiblaskiau visiskai. 2+2 nebesudedu. man gaunasi 1.5..  unsure.gif

Tikrai, kad sventas reikalas. Pastoviai ka nors pamirsta, neranda, ismeto, o paskui sako padek surast, kilimus kilnoja ir pan:lotuliukas:
Skaiciuoti irgi sunkiai sekasi, juk neidomu tie skaiciukai...
O jus, vandenes, tvarkingos esat?
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 14, 10:30)
O jus, vandenes, tvarkingos esat?

Priklauso nuo nuotaikos smile.gif Kartais namai svyti blizga, o kartais visai nieko nematau, ar bordakas ar nebordakas vienodai sviecia.
Atsakyti
man irgi su tvarka l. skirtingai būna... kartais negaliu sėdėti apsiš***s biggrin.gif puolu viską šveisti, tvarkyti ir t.t. o kartai net nepastebiu tos maloniai chaotiškos aplinkos...
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2011 01 14, 08:59)
Priklauso nuo nuotaikos smile.gif Kartais namai svyti blizga, o kartais visai nieko nematau, ar bordakas ar nebordakas vienodai sviecia.

Pas mane tas pats biggrin.gif galiu sėdėt apsivertus kelias dienas, bet paskui pradedu pastebėt daiktus visur išmėtytus, ne vietoj ir tai pradeda erzint, tada taip kokią vieną dvi dienas palieku, nieko nedarau, paskui kai šauna tada puolu tvarkyt ir negaliu sustot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 01 14, 10:30)
Tikrai, kad sventas reikalas. Pastoviai ka nors pamirsta, neranda, ismeto, o paskui sako padek surast, kilimus kilnoja ir pan:lotuliukas:
Skaiciuoti irgi sunkiai sekasi, juk neidomu tie skaiciukai...
O jus, vandenes, tvarkingos esat?

nezinau. kartais isblizginu taip, kad apakina tiesiog. o kartais savaitemis nieko netvarkau ir manes tos dulkes visiskai neerzina.
Atsakyti
as tvarkausi dazniausiai kai zinau, kad turesiu sveciu - tada namai spindi, o kitais atvejais - dzin... lova neklota, indus plaunu kai ikvepimas yra.. Ai, man apskritai VISKAM gyvenime reikia ikvepimo.. blush2.gif
Nors is kitos puses gal per ziauriai cia parasiau... tiesiog mano mama ir sesuo pedantes, tai man dar vaikystej kompleksa ivare neva as nevaleika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 16, 20:52)
as tvarkausi dazniausiai kai zinau, kad turesiu sveciu - tada namai spindi, o kitais atvejais - dzin...


100% man taip pat biggrin.gif nu niekaip negaliu įsileisti svečių, jei žinau, kad net jei tik namuose yra bent mano naminiai treningai (nekalbant kad indus per savaitę 1 ar 2 kartus plaunu indus, pastoviai virtuvė užversta...), ant svetainės sofkės numesti, net į tūliką sunkiai įsileidžiu... biggrin.gif stebisi visi manim, nors kai pas kitus nueinu man ju netvarkas, kartais ir DIDELĖ netvarka, niekada akių nebado. Ech... doh.gif tas mano perfekcionizmas... Visada turiu būti PERFECT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 01 16, 21:12)
100% man taip pat biggrin.gif nu niekaip negaliu įsileisti svečių, jei žinau, kad net jei tik namuose yra bent mano naminiai treningai (nekalbant kad indus per savaitę 1 ar 2 kartus plaunu indus, pastoviai virtuvė užversta...), ant svetainės sofkės numesti, net į tūliką sunkiai įsileidžiu...  biggrin.gif stebisi visi manim, nors kai pas kitus nueinu man ju netvarkas, kartais ir DIDELĖ  netvarka, niekada akių nebado. Ech...  doh.gif  tas mano perfekcionizmas... Visada turiu būti PERFECT  biggrin.gif




drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
tiesa sakant, mano sita savybe man eda gyvenima kaip reikalas doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 16, 20:52)
as tvarkausi dazniausiai kai zinau, kad turesiu sveciu - tada namai spindi, o kitais atvejais - dzin...

O as dazniausiai tvarkausi PO sveciu laugh.gif nes po ju (60% sudaro vandeniai) vel reikia tvarkytis... biggrin.gif

QUOTE(Juxt @ 2011 01 16, 22:12)
Ech...  doh.gif  tas mano perfekcionizmas... Visada turiu būti PERFECT  biggrin.gif

Net bardakas turi buti PERFECT laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 17, 13:19)
O as dazniausiai tvarkausi PO sveciu laugh.gif nes po ju (60% sudaro vandeniai) vel reikia tvarkytis... biggrin.gif
Net bardakas turi buti PERFECT laugh.gif


gal tu suburus koki Vandeniu kluba? - mielai prisijungciau bigsmile.gif
Atsakyti