Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

Buenos rytas...

Esi visiskai issiblaskiusi... Jus ne?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 13, 10:13)
Buenos rytas...

Esi visiskai issiblaskiusi... Jus ne?

Buenos
Nu kad beveik visada lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai nevadinu to issiblaskymu... tiesiog pamirstu daug dalyku, kurie kitiems atrodo svarbus ir nurasau tai savo vandeniskam poxuizmui (atsiprasau uz zodi, bet geresnio siuo metu neparinkau). man tiesiog daug JIEMS (t.y. zmonems) svarbiu dalyku yra visiskai neaktualus, neidomus..
na, buna aisku, kad pamirstu ir kitaip: pvz vaziuoju i sporto sale ir pamirstu sportbacius arba iseinu is parduotuves ir neprisimenu kurioj vietoj pastaciau masina... lotuliukas.gif . Cia issiblaskymas? man tai nuo to neskauda. 4u.gif

O ka tu turi omeny? g.gif
Papildyta:
QUOTE(LandL84 @ 2011 01 08, 01:51)
Radau tokį puslapiuką angliškai skaitančioms Vandenėms, dešinėje galite pasirinkti dieną, kurią gimėte ir perskaityti aprašymą apie save.. Buvau tikrai nustebusi ir netgi juokiausi, kad taip viskas kaip pirštu į akį atitinka  smile.gif  smile.gif


man patiko. man apskritai patinka apie save gerus dalykus skaityti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 13, 12:48)
as tai nevadinu to issiblaskymu... tiesiog pamirstu daug dalyku, kurie kitiems atrodo svarbus ir nurasau tai savo vandeniskam poxuizmui (atsiprasau uz zodi, bet geresnio siuo metu neparinkau). man tiesiog daug JIEMS (t.y. zmonems) svarbiu dalyku yra visiskai neaktualus, neidomus..
na, buna aisku, kad pamirstu ir kitaip: pvz vaziuoju i sporto sale ir pamirstu sportbacius arba iseinu is parduotuves ir neprisimenu kurioj vietoj pastaciau masina... lotuliukas.gif . Cia issiblaskymas? man tai nuo to neskauda.  4u.gif

Aš taip pat nuolatos daug ką pamiršinėju, jau tai pradėjo mane erzint biggrin.gif nežinau ar visada taip buvo ar tik dabar atkreipiau dėmesį biggrin.gif
QUOTE(Dusele @ 2011 01 13, 12:48)
man patiko. man apskritai patinka apie save gerus dalykus skaityti  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 01 13, 14:48)
as tai nevadinu to issiblaskymu... tiesiog pamirstu daug dalyku, kurie kitiems atrodo svarbus ir nurasau tai savo vandeniskam poxuizmui (atsiprasau uz zodi, bet geresnio siuo metu neparinkau). man tiesiog daug JIEMS (t.y. zmonems) svarbiu dalyku yra visiskai neaktualus, neidomus..
na, buna aisku, kad pamirstu ir kitaip: pvz vaziuoju i sporto sale ir pamirstu sportbacius arba iseinu is parduotuves ir neprisimenu kurioj vietoj pastaciau masina... lotuliukas.gif . Cia issiblaskymas? man tai nuo to neskauda.  4u.gif

O ka tu turi omeny? g.gif
Papildyta:
man patiko. man apskritai patinka apie save gerus dalykus skaityti  lotuliukas.gif

jo jo jo..... nuolat. kazka pamirsti - sventas reikalas. rolleyes.gif
bet as turejau omenyje, kad kazkaip... issiblaskiau visiskai. 2+2 nebesudedu. man gaunasi 1.5.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 13, 17:06)
jo jo jo..... nuolat. kazka pamirsti - sventas reikalas.  rolleyes.gif
bet as turejau omenyje, kad kazkaip... issiblaskiau visiskai. 2+2 nebesudedu. man gaunasi 1.5..  unsure.gif



naudokis skaiciavimo masinele tongue.gif

kazkaip nepastebejau vandeniuose issiblaskymo. nu nieko niekada nepameta g.gif
Atsakyti
Man nuo savo neorganizacijos jau bloga bloooooga frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 01 13, 17:23)
naudokis skaiciavimo masinele tongue.gif

kazkaip nepastebejau vandeniuose issiblaskymo. nu nieko niekada nepameta g.gif

o tu manai nesinaudoju? tik nesuprantu, kodel sudedant pasispaudzia koks nors dalybos zenklas. nu, as nepametu, bet sukisu taip, kad neberandu. nes "padejau ten, kad nepamirsti".

QUOTE(leber @ 2011 01 13, 17:38)
Man nuo savo neorganizacijos jau bloga bloooooga  frusty.gif

as organizuota ir sugebu laikytis grafiko, bet.... tingiu mastyti.
Atsakyti
man regis, kad cia ne vandeniskumas, o ziema ir vitaminu trukumas taip veikia. tuoj pavasaris, susiorganizuosit, susikoncentruosit ir bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 13, 16:48)

as organizuota ir sugebu laikytis grafiko, bet.... tingiu mastyti.

Na taip, aš plano laikausi, tik kas iš to, nes ties kiekvienu punktu tingiu mąstyti. Rezultate visa diena pagal planą, bet šuniui ant uodegos. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 13, 15:48)
nu, as nepametu, bet sukisu taip, kad neberandu. nes "padejau ten, kad nepamirsti".

Labai pažįstama thumbup.gif thumbup.gif aš tai "saugiai paslepiu" ir dažniausiai po to neberandu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
planus sudarinet as moku ir megstu, bet - kitiems biggrin.gif .
Atsakyti