Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Maidenana @ 2011 01 04, 13:59)
jo. tikrai - sugadintu savo karma. mano draugas kai islekia, sulaukes kokio skambucio sako - as gelbeti pasauli! biggrin.gif mes viska darom nemokomai...




su Naujais Metais, ismintingoji vandenuke!
sekmes gelbejant pasauli
ir, kad pasaulis gelbetu tave 4u.gif
Atsakyti
sveikos, oi kaip gerai apie save paskaiciau, labiausiai palengvejo kai perskaiciau kad vandeniai savo seimose iskrenta is konteksto. jau kai prisimenu savo vaikyste doh.gif , kankyne kazkokia,turedavau labai stengtis kad pataikyciau i "normas" verysad.gif , bet atejo paauglyste, o su ja ir suvokimas, kad darysiu tik kaip as noriu... bigsmile.gif

niekur neradau apie vaikus vandeniu, dar niekas neturit? as turiu keturis,nors planas buvo-nei vieno blush2.gif . tai kaip auginat savo vaikus?
as saves nelabai suprantu:siaip per daug nesikisu, galvoju,kad kai nores,patys ateis, bet gaunasi taip, kad visada zinau ka jie daro, vyras (mergele) sako, kad net laikau prie saves pririsus, nu nezinau unsure.gif

ir dar-man tie visi cacki pacacki su vaikais nervus gadina, vaikas yra toks pat zmogus, tik zemo ugio, tai ir elgtis su juo reikia kaip su zmogum g.gif
Atsakyti
QUOTE(dowwe @ 2011 01 04, 20:02)
mes abu su vyru vandeniai... kartais nesusikalbam, kartais kiekvienas savo pasaulyje užsidarome, bet... pasaulį gelbėjam kartu  lotuliukas.gif bet kas juokingiausiai, kad aš visuomet iš jo vis dar laukiu dėmesio... nu kaip ten sakoma... viltis durnių motina  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
As ziuriu, kad labai daug poru, kur abu partneriai vandeniai...


QUOTE(Vifsla @ 2011 01 04, 21:59)
su Naujais Metais, ismintingoji vandenuke!
sekmes gelbejant pasauli
ir, kad pasaulis gelbetu tave 4u.gif
Aciu labai uz palinkejimus smile.gif Na, tikekimes, kad pasaulis musu taip pat nepamirs.


Vija - vija, nu ir kaip tau su mergele draugauti? man asmeniskai baisiau uz mergele tai nieko nera. Pradzioje gal ir nieko, bet veliau... Nu ka as zinau.. Man tai labiau nei nelabai...


Atsakyti
As pati vandene ir ka galiu pasakyti apie mus: pirmiausia vyrai ir moterys vandeniai skiriasi. Moterys labai nepriklausomos, musu suksnis "as zinau" smile.gif. Vandeniai kaip tik mazai serga, as pavyzdziui nesergu, nes nenoriu sirgti. Labai mums svarbu tevai, seses, broliai ir vaikai. Jiems viska atiduotu, o sau nieko nepasiliktu. Vyra myli, jei jis to nusipelnes! Turi savo nuomone ir jos niekada nepakeis, nebent tikrai irodys, kad yra kitaip. Sekasi loterijose, zut but turi laimeti ivairiuose zaidimuose. Vandeniui neimanoma isiulyti nereikalingos prekes. Nesiduoda skriaudziamas.
Kas blogai su vandeniais, tai kad jie su viskuom sutinka, t.y. prisitaiko prie kitu, jei visi eina i kinieciu restorana, gerai bus ir ten, nors labiau noretu i meksikieciu rolleyes.gif ir dar vandeniai NEMOKA PYKTI, na gal tik kokias dvi minutes biggrin.gif .
Atsakyti
mano vyras, tai kaip inkaras man, kad visai nuo zemes nepakilciau, kazkada dariausi musu asmeniniu horoskopu suderinamuma, tai 70 proc. poziciju musu sutampa identiskai,tai gal delto ir dar kartu. jis visikai manes nevarzo,kartais net nervina tai,galiu lekt kur noriu, daryt ka noriu, kaip noriu, visada bus salia ir kazkokiu budu padaro taip, kad noreciau grizti atgal. aisku mergeliu zemiskumas mums vandeniams sunkiai suvokiamas, bet kai jis nebrukamas per daug, kenteti galima. bet va ko negaliu iskesti, tai to krapstymosi prie vieno reikalo doh.gif ,atrodo imtum padarytm,uzmirstum, bet blink.gif
ir aisku, su naujom idejom pas mergeles baisiai nekas,vandeniai cia nepralenkiami-tikrai 100m i prieki-bet mergeles labia geros tu ideju vykdytojos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ledi. @ 2011 01 05, 16:51)
Kas blogai su vandeniais, tai kad jie su viskuom sutinka, t.y. prisitaiko prie kitu, jei visi eina i kinieciu restorana, gerai bus ir ten, nors labiau noretu i meksikieciu  rolleyes.gif ir dar vandeniai NEMOKA PYKTI, na gal tik kokias dvi minutes  biggrin.gif .
abu negincyjami faktai. as irgi nemoku pykti. ir prisitaikau prie 'kinieciu restorano'. nes man nesvarbu kur, man svarbu kas aplink susirinko. nesureiksminu as smulkmenu, neverta nervus gadintis. Nors kai kuriems zenklams vos ne principo reikalas, kad visi eitu butent ten, kur nori jis.


QUOTE(vija_vija @ 2011 01 05, 17:09)
mano vyras, tai kaip inkaras man, kad visai nuo zemes nepakilciau, kazkada dariausi musu asmeniniu horoskopu suderinamuma, tai 70 proc. poziciju musu sutampa identiskai,tai gal delto ir dar kartu. jis visikai manes nevarzo,kartais net nervina tai,galiu lekt kur noriu, daryt ka noriu, kaip noriu, visada bus salia ir kazkokiu budu padaro taip, kad noreciau grizti atgal. aisku mergeliu zemiskumas mums vandeniams sunkiai suvokiamas, bet kai jis nebrukamas per daug, kenteti galima. bet va ko negaliu iskesti, tai to krapstymosi prie vieno reikalo  doh.gif ,atrodo imtum padarytm,uzmirstum, bet  blink.gif
ir aisku, su naujom idejom pas mergeles baisiai nekas,vandeniai cia nepralenkiami-tikrai 100m i prieki-bet mergeles labia geros tu ideju vykdytojos  thumbup.gif

oj tas krapstymas. nors, mergeles vyrai ir moterys skiriasi. as labiau su moterimis pazistama, tai vajej. man katastrofa. laaaabai principingos. ir ypac ne vietoje. ir ne laiku.
o kas liecia idejas - tiesa. ideju generatoriai tiesiog tie vandeniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ledi. @ 2011 01 05, 14:51)
As pati vandene ir ka galiu pasakyti apie mus: pirmiausia vyrai ir moterys vandeniai skiriasi. Moterys labai nepriklausomos, musu suksnis "as zinau" smile.gif. Vandeniai kaip tik mazai serga, as pavyzdziui nesergu, nes nenoriu sirgti. Labai mums svarbu tevai, seses, broliai ir vaikai. Jiems viska atiduotu, o sau nieko nepasiliktu. Vyra myli, jei jis to nusipelnes! Turi savo nuomone ir jos niekada nepakeis, nebent tikrai irodys, kad yra kitaip. Sekasi loterijose, zut but turi laimeti ivairiuose zaidimuose. Vandeniui neimanoma isiulyti nereikalingos prekes. Nesiduoda skriaudziamas.
Kas blogai su vandeniais, tai kad jie su viskuom sutinka, t.y. prisitaiko prie kitu, jei visi eina i kinieciu restorana, gerai bus ir ten, nors labiau noretu i meksikieciu  rolleyes.gif ir dar vandeniai NEMOKA PYKTI, na gal tik kokias dvi minutes  biggrin.gif .

thumbup.gif kaip man patinka skaityti tai ir žinoti, kad aš tokia ne viena drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vija_vija @ 2011 01 05, 14:06)
niekur neradau apie vaikus vandeniu, dar niekas neturit? as turiu keturis,nors planas buvo-nei vieno  blush2.gif . tai kaip auginat savo vaikus?
as saves nelabai suprantu:siaip per daug nesikisu, galvoju,kad kai nores,patys ateis, bet gaunasi taip, kad visada zinau ka jie daro, vyras (mergele) sako, kad net laikau prie saves pririsus, nu nezinau  unsure.gif

ir dar-man tie visi cacki pacacki su vaikais nervus gadina, vaikas yra toks pat zmogus, tik zemo ugio, tai ir elgtis su juo reikia kaip su zmogum  g.gif

Turim turim, tris: dukra jau suaugusi, sūnūs per žingsnį iki suaugusių.

Man taip pat nepatiko ir nepatinka cackiai. Vaikas = žmogus. drinks_cheers.gif Taip ir augo be jokių utiutiutiu, kaip žmonės. biggrin.gif

Nors man pačiai ryšys su vaikais yra labai svarbus, bet kartais, jų parodomas toks kaip ir prisirišimas, mane glumina. Ir, kas man keisčiausia, tai ryškėjo jiems augant, kuo didesni- tuo labiau. Tai nereiškia, kad bendraujame be konfliktų, be nuomonių susikirtimo, pasikedenimų- būna ir dar kokių. Tiesiog aš jaučiuosi jiems svarbi, kas man, aišku, malonu, nors kartais ir glumina. Gal taip ir turi būti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leber: 05 sausio 2011 - 18:20
QUOTE(Maidenana @ 2011 01 05, 15:39)
As ziuriu, kad labai daug poru, kur abu partneriai vandeniai...

nu jo... kaip ten sakoma... kas kitaip jei ne toks pats "paplaukęs" tave supras...
nors tikrai pritariu, kad vyrai ir moterys skiriasi... kai kuriais atžvilgiais mes su vyru idealiai sutampa, kai kuriais... kategoriškai priešingai... net kaip šuo su kate kartais... ax.gif

QUOTE(ledi. @ 2011 01 05, 15:51)
Kas blogai su vandeniais, tai kad jie su viskuom sutinka, t.y. prisitaiko prie kitu

prisitaikau... taip smile.gif kaip ir pritariu kitai išsakytai nuomonei, dėl aplinkos svarbumo, o ne vietos...
su viskuo sutinku... NE lotuliukas.gif darbe visada bumbu burbu... nesutinku... nebent nebėra kur dėtis doh.gif tuomet kas belieka tongue.gif
Atsakyti

Nors man pačiai ryšys su vaikais yra labai svarbus, bet kartais, jų parodomas toks kaip ir prisirišimas, mane glumina. Ir, kas man keisčiausia, tai ryškėjo jiems augant, kuo didesni- tuo labiau. Tai nereiškia, kad bendraujame be konfliktų, be nuomonių susikirtimo, pasikedenimų- būna ir dar kokių. Tiesiog aš jaučiuosi jiems svarbi, kas man, aišku, malonu, nors kartais ir glumina. Gal taip ir turi būti?
[/quote]

man irgi labai keista buna,kad vaikai prie manes prisirise,nes as kazkaip jiems saves nepersu, tiesiog bunu salia, padedu, bet duodu visiska laisve nuo saves g.gif .kartais net bijau,kad is isores atrodys,kad per daug salta su vaikais esu,bet vis tiek gaunu visus ju apkabinimus ir "myliu,myliu".
Man kazkaip nesvarbu ar jie mane labai myli ar maziau, man svarbiausia,kad as jiems nepripirsciau savo gyvenimo, poziurio.
Ir dar, man labai juokinga kai zmones snairuoja visur i mus kai isgirsta,kad vaikai mus saukia vardais,mano mamai tai tiesiog katastrofa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuskinas @ 2010 10 09, 08:40)
Mano vyras vandenis...mano virsininkas vandenis..mano kaimynas vandenis...visi vienodi, kaip giminaičiai būtų. amžini ligoniai ir dėmesio reikalaujantys?
o jūsų vyrai kokie? bigsmile.gif

Atsakyti
Radau tokį puslapiuką angliškai skaitančioms Vandenėms, dešinėje galite pasirinkti dieną, kurią gimėte ir perskaityti aprašymą apie save.. Buvau tikrai nustebusi ir netgi juokiausi, kad taip viskas kaip pirštu į akį atitinka smile.gif smile.gif
Atsakyti