Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

Joa... toks jausmas kad aš čia tam kad už visus atsakinga būčiau, kad visiems būtų gerai. tikrai tas vargina
Atsakyti
Na gal tikrai labai pastebus, nes buna nei is sio nei is to paklausia "kas tau"?
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 12 13, 18:07)
Na gal tikrai labai pastebus, nes buna nei is sio nei is to paklausia "kas tau"?



cia ironija
Papildyta:
?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2010 12 13, 19:19)
cia ironija
Papildyta:
?smile.gif

Ta prasme ironija? jeigu klausi ar as ironizuoju, tai ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 12 13, 13:52)
O patys vandeniai ar stengiates suprasti kitus zmones?
As asmeniskai tai jauciu zmones. Visus. net kalbedama telefonu su nepazistamais galiu pasakyti ar jam skauda, kokios jis nuotaikos. Visada zinau kaip jauciasi salia esantis. tai labai vargina, zinok. Nu isivaizduok - tu visada prie savo nuotaikos dar kazkieno turi.. Nu vargo vakariene.


QUOTE(Vifsla @ 2010 12 13, 15:35)
Po kažkiek laiko, ,,prasikrapščiau“ akis-ogi jis visi ne TOKS , jis visai KITOKS doh.gif .
Aš žmogus praktiškas, todėl bandžiau nukelti jį nuo padebesų. Supratau, kad jis visiškai nevaldomas(reklama meluoja, kad galima supakuoti vėją).
Kol susistygavom praėjo dešimtis metelių. Kaip jis atrodo aplinkiniams? mažumelę arogantiškas, ,,pasikėlęs“, nelankstus. Obettačiau yra visai ne taip. Altruistas iki širdies gelmių, kaip sakoma ne tik, kad paskutiniu kąsniu pasidalins, bet ir atiduos jį visą. Žinokit egoistams tai yra visiškai nesuvokiama. Aš žmones vertinu taip-pagalvoju:eičiau su juo į žvalgybą ar ne? Tai va-su juo eičiau. o visokios ,,smulkmenos, pvz. jo nuostata, kad negalima naudoti nelegalios programinės įrangos, bo gaunasi vagystė, po baidarių žygio baidarė būna pilna plastikinių butelių, namie irgi vyksta rūšiavimas ir tt ir pan. manęs jau nestebina..pasaulį reikia gerinti:D
Galiu pasakyti, kad vandeniai net labai jaučia žmones, turbūt jiems net stengtis nereikia.
pažinusi šitą vandenį visiems kitiems vandeniams duodu pliusą avansu 4u.gif
O tai ir pas jus rusiavimai? lotuliukas.gif lotuliukas.gif jo jo, plastikas atskirai, siuksles is baidares reikia isnesti, ir dar upe pavalyti nuo visokiu piktadariu, pro masinos langa negalima mesti nieko ir visada reikia atiduoti savo paskutini kasni, nes mes tai isgyvensim, o jus tai ne smile.gif na, is serijos smile.gif
Vat apie "toks-anoks' as ir klausiau. Is vidaus vis delto, vandeniai visai kitokie, nei atrodo aplinkiniams smile.gif Man atrodo, is pirmo zvilgsnio mus apskritai niekas nelaiko nei rimtai, nei kazkas panasaus. Ypac vyrus. na, tokie, vos ne "klounai". (***, gal mes ta pati vyra turim? lotuliukas.gif )
Zodziu, mes amzinai gelbejam pasauli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 13 gruodžio 2010 - 19:50
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 13, 20:47)
As asmeniskai tai jauciu zmones. Visus. net kalbedama telefonu su nepazistamais galiu pasakyti ar jam skauda, kokios jis nuotaikos. Visada zinau kaip jauciasi salia esantis. tai labai vargina, zinok. Nu isivaizduok - tu visada prie savo nuotaikos dar kazkieno turi.. Nu vargo vakariene.
O tai ir pas jus rusiavimai?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif jo jo, plastikas atskirai, siuksles is baidares reikia isnesti, ir dar upe pavalyti nuo visokiu piktadariu, pro masinos langa negalima mesti nieko ir visada reikia atiduoti savo paskutini kasni, nes mes tai isgyvensim, o jus tai ne smile.gif na, is serijos smile.gif
Vat apie "toks-anoks' as ir klausiau. Is vidaus vis delto, vandeniai visai kitokie, nei atrodo aplinkiniams smile.gif Man atrodo, is pirmo zvilgsnio mus apskritai niekas nelaiko nei rimtai, nei kazkas panasaus. Ypac vyrus. na, tokie, vos ne "klounai". (***, gal mes ta pati vyra turim?  lotuliukas.gif )
Zodziu, mes amzinai gelbejam pasauli smile.gif



Tikrą tiesą dėstai 4u.gif Jei kartais aš užsispiriu ir sakau, kad mums to kąsnio irgi ,,labiau“ reikia, arba įtrenkiu tą plastiką į normalią šiukšlinę, kažkur giliai giliai viduje jaučiu silpną prieštaraujantį balselį schmoll.gif .nu kažkokį minimalų kiekį sąžinės visi turi turėti mirksiukas.gif
Man regis, kad vandeniai ateities visuomenės žmonės. toje šviesioje ateityje visi bus panašūs į vandenius tongue.gif . O kol kas teks pabūti nesuprastiems.
Mano vandenis net savo tėvų šeimoje kaip balta varna. kiti vaikai ,,rėmai“ kaip rėmai, o šitas kaip sakoma -,,pasiklydusi zigota“.
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2010 12 14, 16:31)
Man regis, kad vandeniai ateities visuomenės žmonės. toje šviesioje ateityje visi bus panašūs į vandenius      tongue.gif . O kol kas teks pabūti nesuprastiems.
Mano vandenis net savo tėvų šeimoje kaip balta varna. kiti vaikai ,,rėmai“ kaip rėmai, o šitas kaip sakoma -,,pasiklydusi zigota“.

Kazkur perskaiciau, kad "kas yra vandenio galvoje - zmonija supras tik po 100 metu". Del seimos - tas pats. As vienintele vandene seimoje, tai 'balta varna'. Gyvenu ne taip, vadovaujuosi ne tais principais (kokias dar principais? g.gif ), rengiuosi ne taip, per-tokia, per-anokia. Nu zodziu - visiskai iskrentu is normaliu zmoniu konteksto.

Bet siandien skaiciau astrologes nuomone apie vandenius - ji labai graziai isdeste, astrologiskai pagristai, kad vandeniai niekada nebuna kvaili. Nes jeigu vandenio IQ butu zemas, jis vistiek tures isskirtini savita mastyma ir vistiek jis yra protingas. kaip besuk. Nu cia jau negalejau susilaikyti nuo komplimentu sau biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Maidenana,2010 12 14, 21:50]
Kazkur perskaiciau, kad "kas yra vandenio galvoje - zmonija supras tik po 100 metu". Del seimos - tas pats. As vienintele vandene seimoje, tai 'balta varna'. Gyvenu ne taip, vadovaujuosi ne tais principais (kokias dar principais? g.gif ), rengiuosi ne taip, per-tokia, per-anokia. Nu zodziu - visiskai iskrentu is normaliu zmoniu konteksto.

Bet tikrai niekas nesupranta kas dedas vandeniu galvoj, todel vadina durniais ir pan doh.gif . pastebejau, kad mano draugas geriausiai sutaria su vandeniais (juk panasaus mastymo zmones) ir svarstyklem (mokam isklausyti ir isiklausyti kas mums sakoma).
Atsakyti
[quote=besišypsanti,2010 12 16, 12:44]
[quote=Maidenana,2010 12 14, 21:50]
Kazkur perskaiciau, kad "kas yra vandenio galvoje - zmonija supras tik po 100 metu". Del seimos - tas pats. As vienintele vandene seimoje, tai 'balta varna'. Gyvenu ne taip, vadovaujuosi ne tais principais (kokias dar principais? g.gif ), rengiuosi ne taip, per-tokia, per-anokia. Nu zodziu - visiskai iskrentu is normaliu zmoniu konteksto.

Bet tikrai niekas nesupranta kas dedas vandeniu galvoj, todel vadina durniais ir pan doh.gif . pastebejau, kad mano draugas geriausiai sutaria su vandeniais (juk panasaus mastymo zmones) ir svarstyklem (mokam isklausyti ir isiklausyti kas mums sakoma).
[/quote]
nu galiu pasakyti, kad as taip pat geriausiai is visu sutariu su vandeniais. Supratimas 100%-nis... Ir svarstykles nieko. Ju daug neturiu, bet mano puske svarstykles - tai irgi labai lengva bendrauti. kai ji pradeda "svarstyti" as kaip vandene iskarto ja nusvieciu "kelia" biggrin.gif nu ji ir pasirenka tada...
Atsakyti
,,Vandenis atėjo vienas iš pirmųjų, tačiau jį išmetė iš eilės po to, kai jis pradėjo kalbėti, kad tasai, kuris padarė toleranciją, iš tiesų šitą "š" sulipdė pagal "jaunojo techniko" brėžinukus, ir jis, Vandenis, kai turės laiko, padarys kur kas geresnę.''

lūžau visą vakarą kai perskaičiau lotuliukas.gif nu kaip panašu !!
vandenis pasakė: geriau apie save paskaityk bebe.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2010 12 16, 23:24)
,,Vandenis atėjo vienas iš pirmųjų, tačiau jį išmetė iš eilės po to, kai jis pradėjo kalbėti, kad tasai, kuris padarė toleranciją, iš tiesų šitą "š" sulipdė pagal "jaunojo techniko" brėžinukus, ir jis, Vandenis, kai turės laiko, padarys kur kas geresnę.''

lūžau visą vakarą kai perskaičiau  lotuliukas.gif  nu kaip panašu !!
vandenis pasakė: geriau apie save paskaityk bebe.gif

Superinis thumbup.gif O is kur istraukei?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 17, 20:02)
Superinis  thumbup.gif  O is kur istraukei?


aga.gerulis smile.gif
o radau čia pat-zodiakuose, kažkas apie 10 principų
tik žinok, kad apie skorpioną tai tikra nesąmonė parašyta umn.gif
Atsakyti