Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(prokurore @ 2010 12 11, 12:03)
nu va, mes su vyru esam abu vandeniai! jis tikras, o as antra diena zenklo, tai gal biski nevisai tikra!  smile.gif ir ka galiu pasakyti apie vyra: na, jis labai geros sirdies, visiems padedantis ir pirmiausiai turbut kitiems labiau nei seimai, uzsidegantis greitai, bet greit ir atsileidziantis, labai visuomeniskas, turi visur dalyvauti, nori, kad apie ji zinotu,kalbetu ir liaupsintu! megsta savo amata, ji nori gerai ismanyti ir tuo labai domisi.namuose tikras neveksla, nes nemegsta tvarkos, nemegsta tvarkytis...megsta tokius nekasdieniskus valgius...ir gerimus. jei kazko labai nemegsta ar nekencia, visad atsitinka taip, kad paskui labai tai pamegsta...labai mylintis tetis, rupestingas! nu va, mazdaug tiek! bet kazin kiek cia budo, charakterio bruozu, o kiek zenklo! g.gif
gyventi mums sekasi...neblogai. tik jei pykstames, tai as supykstu ilgam ir tada pas mus namie kapu tyla, kuria dazniausiai nutraukia vyras, nes neiskencia! biggrin.gif man maloniau pabuti namuose, pasidarbuoti sodyboje....visuomenine veikla manes nezavi...abu megstam aktyvu polisi, o ne beprasmi dykinejima ar gulejima pliaze!esu linkusi visus nesusipratimus aiskintis, kalbetis...maniskis-ne.

vienas prie vieno kaip mano draugas ir as. bet mes abu zenklo vidury..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 11, 15:23)
vienas prie vieno kaip mano draugas ir as. bet mes abu zenklo vidury..


nu va, tada jums 4u.gif
Atsakyti
Nusprendziau, kad vandeniams bendram gyvenimui ir santuokai tinka tik vandeniai. Niekas kitas nesupranta musu tokiu polekiu, laisves poreikio ir apskritai - niekas musu nesupranta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 12, 15:20)
Nusprendziau, kad vandeniams bendram gyvenimui ir santuokai tinka tik vandeniai. Niekas kitas nesupranta musu tokiu polekiu, laisves poreikio ir apskritai - niekas musu nesupranta biggrin.gif




vaje vaje, kokie jūs.. tongue.gif

aš pagalvojau,kad niekas, o niekas kitas nesupranta ir nepažįsta mano vandenio taip kaip aš-skorpionas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2010 12 12, 15:30)
vaje vaje, kokie jūs..  tongue.gif

aš pagalvojau,kad niekas, o niekas kitas nesupranta  ir nepažįsta mano vandenio taip kaip aš-skorpionas tongue.gif

nu cia tikrai skorpioniskas poziuris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 12, 15:31)
nu cia tikrai skorpioniskas poziuris  biggrin.gif



kodėl gi skorpioniškas požiūris? nono.gif
tai faktas!
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2010 12 12, 16:09)
kodėl gi skorpioniškas požiūris? nono.gif
tai faktas!
  ax.gif

Ar jums jusu vandenis buvo aiskus is pat pradziu ar kazkiek laiko praejo, kol 'perkandot"? Siaip idomu, kokiais mus mato 'adekvatus' zmones. Nes nemanau, kad vandeniai yra visiski adekvatai.. kaip bebutu, vistiek yra toks "vandeniskas skrajojimas"...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 12, 15:20)
ir apskritai - niekas musu nesupranta biggrin.gif


aukso verti žodžiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sakok, kad jusu niekas nesupranta. Siais laikais visi tik apie save ir tegalvoja, nesistengia gilintis ka jaucia salia esantis zmogus. O kai jus esat tokie paplauke isvis vargas gilintis ir suprasti. O patys vandeniai ar stengiates suprasti kitus zmones?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 12, 17:28)
Ar jums jusu vandenis buvo aiskus is pat pradziu ar kazkiek laiko praejo, kol 'perkandot"? Siaip idomu, kokiais mus mato 'adekvatus' zmones. Nes nemanau, kad vandeniai yra visiski adekvatai.. kaip bebutu, vistiek yra toks "vandeniskas skrajojimas"...



Po kažkiek laiko, ,,prasikrapščiau“ akis-ogi jis visi ne TOKS , jis visai KITOKS doh.gif .
Aš žmogus praktiškas, todėl bandžiau nukelti jį nuo padebesų. Supratau, kad jis visiškai nevaldomas(reklama meluoja, kad galima supakuoti vėją).
Kol susistygavom praėjo dešimtis metelių. Kaip jis atrodo aplinkiniams? mažumelę arogantiškas, ,,pasikėlęs“, nelankstus. Obettačiau yra visai ne taip. Altruistas iki širdies gelmių, kaip sakoma ne tik, kad paskutiniu kąsniu pasidalins, bet ir atiduos jį visą. Žinokit egoistams tai yra visiškai nesuvokiama. Aš žmones vertinu taip-pagalvoju:eičiau su juo į žvalgybą ar ne? Tai va-su juo eičiau. o visokios ,,smulkmenos, pvz. jo nuostata, kad negalima naudoti nelegalios programinės įrangos, bo gaunasi vagystė, po baidarių žygio baidarė būna pilna plastikinių butelių, namie irgi vyksta rūšiavimas ir tt ir pan. manęs jau nestebina..pasaulį reikia gerinti:D
Galiu pasakyti, kad vandeniai net labai jaučia žmones, turbūt jiems net stengtis nereikia.
pažinusi šitą vandenį visiems kitiems vandeniams duodu pliusą avansu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 12 13, 12:52)
O patys vandeniai ar stengiates suprasti kitus zmones?

Nea, stengtis visai nereikia, gal greičiau atvirkščiai, riekia pasistengti, išmokti mažiau jausti, suprasti kitus, nes neretai tie pajautimai, kitų supratimai taaaip kniiisa. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leber @ 2010 12 13, 15:23)
Nea, stengtis visai nereikia, gal greičiau atvirkščiai, riekia pasistengti, išmokti mažiau jausti, suprasti kitus, nes neretai tie pajautimai, kitų supratimai taaaip kniiisa.  doh.gif

Kas tiesa tas ne melas biggrin.gif pati esu po vandenio ženklu gimusi..
Atsakyti