Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Vifsla @ 2010 12 06, 16:00)
na buvo taip gossip.gif :
mano pažįstama pragyveno su vyru 22 metus, pasigimdė 2 bernus ir sugalvojo apsiženyti bei vestuves iškelti:).žinok linksma buvo  gathering.gif , išvažiavo į povestuvinę kelionę, bet paskui kelis metus skundėsi, sakė, kad kol nevedę buvo- viskas buvo gerai, o po vestuvių pyktis pradėjo. matyt vis tiek turi ,,atbūti" tą aptacijos periodą smile.gif
bet šiaip tai viskas  pas juos liuks, tik šiek tiek neįprasta.beje, jei į temą, tai vyrukas-vandenis tongue.gif

na, kadangi cia daug-maz mano stiliuje, noreciau paklausti del vaiku pavardes ir dokumentu, jeigu zinai, aisku. Vaikai kieno pavarde nesioja? na, iki vestuviu?
Atsakyti
Blem, as tiek neislaukciau turbut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 12 06, 16:11)
Blem, as tiek neislaukciau turbut  doh.gif

O kam reikia laukti? Gyvenk ir dziaukis savo vandeniu. Prie ko cia vedybos?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 06, 16:07)
na, kadangi cia daug-maz mano stiliuje, noreciau paklausti del vaiku pavardes ir dokumentu, jeigu zinai, aisku. Vaikai kieno pavarde nesioja? na, iki vestuviu?




vaikams tik gimusiems užrašė tėvo pavardę .
šiaip tai jei ji būtų išreiškus pageidavimą, tai seniai būtų susituokę, bet, kadangi abu šiek tiek ,,paplaukę" tai nedarė iš to problemų, vaikai, kiek suprantu, irgi dėl nekompleksavo.
aš tai būčiau ,,papageidavusi" smoke.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2010 12 06, 17:00)
vaikams tik gimusiems užrašė tėvo pavardę .
šiaip tai  jei ji būtų išreiškus pageidavimą, tai seniai būtų susituokę, bet, kadangi abu šiek tiek ,,paplaukę" tai nedarė iš to problemų, vaikai, kiek suprantu, irgi dėl nekompleksavo.
aš tai būčiau ,,papageidavusi" smoke.gif ...

aj, as tai nepageidauju..... supranti, kad "dar ne" - tai vistiek kazkaip laisviau, nes visada gali atsauti "as tau ne zmona" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 06, 17:24)
O kam reikia laukti? Gyvenk ir dziaukis savo vandeniu. Prie ko cia vedybos?

As ir dziaugiuosi. Tik keista kai viena diena viskas atrodo idealu, tiesiog labai gera buti kartu,o kita diena isgirstu kad jis nelabai man istikimas.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 06, 17:23)
aj, as tai nepageidauju..... supranti, kad "dar ne" - tai vistiek kazkaip laisviau, nes visada gali atsauti "as tau ne zmona"  lotuliukas.gif




nu nebūtum oras... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 12 06, 17:29)
As ir dziaugiuosi. Tik keista kai viena diena viskas atrodo idealu, tiesiog labai gera buti kartu,o kita diena isgirstu kad jis nelabai man istikimas.

kaip suprasti "nelabai".... Isivaizduoju: "mieloji, as nelabai permiegojau su kita" lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Vifsla @ 2010 12 06, 17:37)
nu nebūtum oras... smile.gif

nu jo... apie tai nepagalvojau... laisve yra svarbiausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 06, 18:50)
kaip suprasti "nelabai".... Isivaizduoju: "mieloji, as nelabai permiegojau su kita"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Oi ne, as is kitu zmoniu suzinau apie jo zygius. Gal ten nieko rimto ir nera, kaip sako nepagautas - ne vagis. o jis pats irgi ginasi, kad nieko ten nera...
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 12 06, 18:07)
Oi ne, as is kitu zmoniu suzinau apie jo zygius. Gal ten nieko rimto ir nera, kaip sako nepagautas - ne vagis. o jis pats irgi ginasi, kad nieko ten nera...

Reiskia nera. maziau knyskis - ramiau miegosi. As nebesiknysu - ne mano reikalas. Ir nesu tokia idiote, kad gadinti sau gyvenima bei nervus kazkieno zygiais. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 06, 22:01)
Reiskia nera. maziau knyskis - ramiau miegosi. As nebesiknysu - ne mano reikalas. Ir nesu tokia idiote, kad gadinti sau gyvenima bei nervus kazkieno zygiais.  schmoll.gif

Galu gale, cia jo sazines reikalas. Esu sakius jam, kad nelaikysiu ir nesulaikysiu jo.
Atsakyti
nu va, mes su vyru esam abu vandeniai! jis tikras, o as antra diena zenklo, tai gal biski nevisai tikra! smile.gif ir ka galiu pasakyti apie vyra: na, jis labai geros sirdies, visiems padedantis ir pirmiausiai turbut kitiems labiau nei seimai, uzsidegantis greitai, bet greit ir atsileidziantis, labai visuomeniskas, turi visur dalyvauti, nori, kad apie ji zinotu,kalbetu ir liaupsintu! megsta savo amata, ji nori gerai ismanyti ir tuo labai domisi.namuose tikras neveksla, nes nemegsta tvarkos, nemegsta tvarkytis...megsta tokius nekasdieniskus valgius...ir gerimus. jei kazko labai nemegsta ar nekencia, visad atsitinka taip, kad paskui labai tai pamegsta...labai mylintis tetis, rupestingas! nu va, mazdaug tiek! bet kazin kiek cia budo, charakterio bruozu, o kiek zenklo! g.gif
gyventi mums sekasi...neblogai. tik jei pykstames, tai as supykstu ilgam ir tada pas mus namie kapu tyla, kuria dazniausiai nutraukia vyras, nes neiskencia! biggrin.gif man maloniau pabuti namuose, pasidarbuoti sodyboje....visuomenine veikla manes nezavi...abu megstam aktyvu polisi, o ne beprasmi dykinejima ar gulejima pliaze!esu linkusi visus nesusipratimus aiskintis, kalbetis...maniskis-ne.
Atsakyti