Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

Laaabas
Nika saunuole 4u.gif
QUOTE(Arti @ 2010 10 19, 20:42)
O kaip gi..reikia viska girt, kas grazu ax.gif  ax.gif Ir kodel as turiu dalintis tuo kas mano biggrin.gif  lotuliukas.gif
Mikki, Eglioshai irgi kokiu vaistuku paieskok biggrin.gif Turbut nuo manes uzsikrete lotuliukas.gif

hm nu as ne daktare ir ne neprijaucianti.O ir diagnoze cia sunku nustatyti.Reiks Hauso ieskoti mastau.gif

QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 05:42)
Labas rytas 4u.gif
petrike, man atrodo Daiva41 jau prie tokios suvaikejimo stadijos, kad miega naktimis kudikio rezimu...3-4 val. ir... vel akytes stacios. Na zinai, kaip sakoma, a mazas a senas, mimika ta pati, tik kvapas skiriasi lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai taip, uztenka...dabar jau uztenka...jaunesne budama ilgiau miegodavau... mirksiukas.gif

Uzsispyrele27, kur zadetos ankstyvos naujienos? g.gif
Miegam mirksiukas.gif  4u.gif

Nu motera tu duodi.Mes tave jaunas vyras jei nakti ne jam sona sildysi,o cia pati su savim temoje hihihi.gif Jei nesimiega kelk vyra, lai uzima hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 09:20)
Jei atmintis neslubuoja, tai tema ikure forumo nare Twigdy 2009-09-13 , per Belos gimtadieni. Mes neseniai temos metus sventeme. Kai kurios musu temutes nares sioje temoje nuo pirmu dienu  biggrin.gif
Papildyta:


o atrodo viskas vakar buvo wub.gif , as kiek pamenu antraja sukuriau g.gif
ir liga kuria nesigailiu srganti, knygu pirkimo metiniu proga as jas vel netaji karta su malonumu skaitysiu wub.gif

QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 09:24)
Oho 4u.gif , tai jau daugiau nei  metai sitai temutei, o as ja tik neseniai atradau doh.gif


svarbiausia radai ir greitai nepabek 4u.gif
Atsakyti
Style labai patiko man antri auskariukai 4u.gif Gal placiau i az gali bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Rūta* @ 2010 10 20, 11:26)

svarbiausia radai ir greitai nepabek  4u.gif

irnesakyk.gif daba neatsikratysit devil.gif devil.gif devil.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 09:24)
Oho 4u.gif , tai jau daugiau nei  metai sitai temutei, o as ja tik neseniai atradau doh.gif

Dziaukis..mes maziau kancios apturejom nail.gif Jos eclipses belaukdamos kiek prisikankino biggrin.gif Reikejo isvis 2012 tik toki atradima padaryt..visos knygos isleistos jau butu, net "Vidurnakcio saule"..visi filmai pastatyti..Kristen su Robu apsizenije ir ner del ko seiles varvint biggrin.gif Zozd, darau isvada, kad per anksti mes sita tema atradom..
Ir reikejo mano vyrui temptis mane i kinoteatra manes gasdint lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Siandien, mergai, vampyriska sapna sapnavau doh.gif Vyra nuo vampyru gyniau..Nes jis ale paskutinis atbego varzybose ir ji dabar suvartos kaip maista..O jis atbego paskutinis, nes musu suneli nest turejo..tai zodz, atsistojau pries visa vampyru irstva i aiskinau jiems apie tevo meile sunui..kad tipo jus negalit turet vaiku, tai sito niekad nesuprasit.. bet tevas net mirt uz sunu gali ir taip toliau ir panasiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 20 spalio 2010 - 09:55
QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 11:46)
Dziaukis..mes maziau kancios apturejom nail.gif Jos eclipses belaukdamos kiek prisikankino biggrin.gif Reikejo isvis 2012 tik toki atradima padaryt..visos knygos isleistos jau butu, net "Vidurnakcio saule"..visi filmai pastatyti..Kristen su Robu apsizenije ir ner del ko seiles varvint biggrin.gif Zozd, darau isvada, kad per anksti mes sita tema atradom..
Ir reikejo mano vyrui temptis mane i kinoteatra manes gasdint lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif supranti temos neatrasciau tai pati viena seiles varvinciau, nes jau skaicius buvau... o daba va visos kartu monikus seiliojam doh.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 10:46)
Dziaukis..mes maziau kancios apturejom nail.gif Jos eclipses belaukdamos kiek prisikankino biggrin.gif

Man tai kaip tik tas laukimas toks smagus... Lauki lauki lauki...Ir kai gauni tada geeera taip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 20, 09:52)
Man tai kaip tik tas laukimas toks smagus... Lauki lauki lauki...Ir kai gauni tada geeera taip  thumbup.gif

Nu nezinau nezinau..o jei taip nuo Saulelydzio pradejus laukt doh.gif Man tai visai patiko viska per savaite gaut lotuliukas.gif ..pamaciau eclipse..kita diena jau ziurejau saulelydi su jaunatim, o paskui per savaite surijau visas knygas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 10:51)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif supranti temos neatrasciau tai pati viena seiles varvinciau, nes jau skaicius buvau... o daba va visos kartu monikus seiliojam doh.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Man idomu pasidare... ax.gif o del ko labiau seiles varvini - del knygos, t.y. pacios meiles istorijos, ar del Edvardo (tiksliau Roberto)? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 11:00)
Nu nezinau nezinau..o jei taip nuo Saulelydzio pradejus laukt doh.gif Man tai visai patiko viska per savaite gaut lotuliukas.gif ..pamaciau eclipse..kita diena jau ziurejau saulelydi su jaunatim, o paskui per savaite surijau visas knygas biggrin.gif

As tai nuo pradziu pradejau... Kai ziurejau saulelydi, jau New moonas buvo nufilmuotas, bet reikejo laukti gera gabala. Ir laukiau ir kai sulaukiau vyra tempaiusi i kino teatra, o eclipse isvis pries menesi gera bilietus nusipirkau ir ejau i premjera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 20, 12:03)
Man idomu pasidare...  ax.gif  o del ko labiau seiles varvini - del knygos, t.y. pacios meiles istorijos, ar del Edvardo (tiksliau Roberto)?  smile.gif

Tiesa sanakant del pacios istorijos ax.gif ir labiau ne del Kristen ir Robo, o del Bellos ir Edwardo mirksiukas.gif . O Robas tai GRAZUS vyras didis.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2010 10 20, 11:26)
Nu motera tu duodi.Mes tave jaunas vyras jei nakti ne jam sona sildysi,o cia pati su savim temoje hihihi.gif Jei nesimiega kelk vyra, lai uzima hihihi.gif


Viskas kontroliuojama irnesakyk.gif Svarbu tinkamai ir laiku uzmigdyti, o jau kai miega, tai nesvarbu kas sona sildo, ar as ar dekis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 11:07)
Tiesa sanakant del pacios istorijos  ax.gif ir labiau ne del Kristen ir Robo, o del Bellos ir Edwardo  mirksiukas.gif . O Robas tai GRAZUS vyras  didis.gif


Xavier Samuel grazensis ax.gif biggrin.gif
Atsakyti