Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

Labas rytas

QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 07:34)
Labas pupos uogos  ax.gif  4u.gif
 
Style tiesiog  doh.gif zinok man ir su vilkais kokie grazus  ax.gif


cia kita puse tu auskaru biggrin.gif

As irgi siandien ankstyva. Ko tais nieko nesinori. Ora stoks berysio, dar vaikus reikia vezti darzan. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 07:33)
Mergai vakar vakare man einant miego pasistojo toks klausimukas ax.gif isivaizduojat net pries miega apie jus galvoju  doh.gif  biggrin.gif Kas pirmas sukure Twilight temuke? ax.gif Ta prasme, kas motina? biggrin.gif
Papildyta:
kosmanaftikiene tavo parasiukas super 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Motinos jau ner su mumis biggrin.gif Pabego zaraza ir paliko vaikus naslaiciais biggrin.gif lotuliukas.gif
Siandien drauge sake rode per Lietuvos televizija apie Stefka ir jos romanus del kuriu svaigstam cia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 20 spalio 2010 - 07:42
QUOTE(style @ 2010 10 20, 09:39)
Labas rytas
cia kita puse tu auskaru  biggrin.gif

Bet zinok man vat tiesiog tokie su vilkiukais grazus butu ax.gif

QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 09:40)
Motinos jau ner su mumis biggrin.gif Pabego zaraza ir paliko vaikus naslaiciais biggrin.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif baisu....... unsure.gif o tevas? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 19, 23:20)

tobuli wub.gif ACIUUU!
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 07:40)
Motinos jau ner su mumis biggrin.gif Pabego zaraza ir paliko vaikus naslaiciais biggrin.gif  lotuliukas.gif
Siandien drauge sake rode per Lietuvos televizija apie Stefka ir jos romanus del kuriu svaigstam cia ax.gif



as krikstamote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2010 10 20, 09:02)
tobuli  wub.gif  ACIUUU!


ax.gif 4u.gif
QUOTE(*Rūta* @ 2010 10 20, 09:06)
as krikstamote  ax.gif

As dukra palaidune unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas,

QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 06:42)
Uzsispyrele27, kur zadetos ankstyvos naujienos? g.gif
Miegam mirksiukas.gif  4u.gif


Pramiegojau doh.gif biggrin.gif

O gal tu zinai, ka laimejo Robke? Kas jo priza paeme? Gal Nikki? unsure.gif
Atsakyti
Siaubas.. kaip jus spejat.. ir dirbti ir vaikus auginti... ir dar kas minute cia buti blink.gif pas mane dabar ne tik vaiko auginimas.. nieko nebespeju.. doh.gif
Mergaites kai kuriat tema tai gal pirmam puslapy parasykit svarbiausius ivykius kurie ivyko.. Nors taip zinosim kas vyksta blush2.gif
Atsakyti
Style kur galima paziuret daugiau tavo auskariuku???? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 09:26)
Style kur galima paziuret daugiau tavo auskariuku???? blink.gif

biggrin.gif www.kedutes.lt

As tai speju viska, kol nesimokau, bet dazniausiai vyras lieka be geros vakarienes, t.y. pakepu kokiu bulviu, isverdu koldunu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 09:33)
Mergai vakar vakare man einant miego pasistojo toks klausimukas ax.gif isivaizduojat net pries miega apie jus galvoju  doh.gif  biggrin.gif Kas pirmas sukure Twilight temuke? ax.gif Ta prasme, kas motina? biggrin.gif


Jei atmintis neslubuoja, tai tema ikure forumo nare Twigdy 2009-09-13 , per Belos gimtadieni. Mes neseniai temos metus sventeme. Kai kurios musu temutes nares sioje temoje nuo pirmu dienu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 20, 10:10)
Labas rytas,
Pramiegojau  doh.gif  biggrin.gif

O gal tu zinai, ka laimejo Robke? Kas jo priza paeme? Gal Nikki?  unsure.gif

Ne, nezinau schmoll.gif
Darba dirbau...atsilaisvinsiu ir eisiu ieskoti kas ta Roberto priza nuknecino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 11:20)
Jei atmintis neslubuoja, tai tema ikure forumo nare Twigdy 2009-09-13 , per Belos gimtadieni. Mes neseniai temos metus sventeme. Kai kurios musu temutes nares sioje temoje nuo pirmu dienu  biggrin.gif

Oho 4u.gif , tai jau daugiau nei metai sitai temutei, o as ja tik neseniai atradau doh.gif
Atsakyti