Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 20, 01:10)
Na ka, neberasot nieko... reik eiti miegoti. Paryciais gi Scream 2010 apdovanojimus rodys, reiks keltis anksti, kad naujienas parasyciau  doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

thumbup.gif
Tai tada as pamiegosiu ilgiau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos! Esu baisiai pasipiktinusi, kokiu greiciu kalbat. Va tik dabar baigiau skaityti, kas parasyta, o juk man rytoj anksti keltis! Jau turejau seniai miegoti, bet deja, smalsumas nugalejo doh.gif Sunkoka, Arti buna viska perskaityti, bet kazkaip nesinori nieko praleisti, nes buni kokiu fainu dainu nenugirdes ar bajeriu nepaskaites... As jau kazkokia priklausomybe nuo sio puslapio jauciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet buvo verta, ir nuotrauku ir vaizdeliu geru radau. Nors kazin ar cia gali juos gerais pavadinti, truputi siaubingi tokie, bet kai ne apie mane tie paparaciai laksto... ax.gif blush2.gif Zodziu jiems negana amzino persekiojimo, dar ir prikuria visokiu nesamoniu doh.gif , aina peklon, toks zvaigzdziu gyvenimas...
Aciu Nika89 uz temute, viskas cia gerai gavosi, ir as prabalsavau aa temoje, tik uz 1 varianta... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ir dar man vis klausimas iskyla, kada miega Daiva41?Jos zinutes buna 1 valanda nakties, o po to jau kokia 4-5 vel raso... Ar tau uztenka 4 valandu miego????? blink.gif g.gif
Nu ka, visos jau aisku miega, tai ir as iskart atsisveikinu iki rytojaus! smile.gif
Atsakyti
Nu ir greiciai jusu doh.gif Kol perskaiciau viska. Bet temute labai faina, aciu autorei 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
petrike, man atrodo Daiva41 jau prie tokios suvaikejimo stadijos, kad miega naktimis kudikio rezimu...3-4 val. ir... vel akytes stacios. Na zinai, kaip sakoma, a mazas a senas, mimika ta pati, tik kvapas skiriasi lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai taip, uztenka...dabar jau uztenka...jaunesne budama ilgiau miegodavau... mirksiukas.gif

Uzsispyrele27, kur zadetos ankstyvos naujienos? g.gif
Miegam mirksiukas.gif 4u.gif

Matot mano nauja parasa pavadinimu" Atejau, pasiemiau priza ir...isejau " lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 20 spalio 2010 - 05:44
Labas pupos uogos ax.gif 4u.gif
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 19, 23:31)
moteros kaip prisiversti kursini pradet rasyt, nu negaliu niekaip doh.gif 
pradedu kanors skaityt ir ant miego patraukia, tai lendu pas jus iskart  smile.gif  doh.gif

Miela motera 4u.gif imk pavyzdi is Nikos, vakar pasakiau einu mokytis ir isejau ax.gif

QUOTE(style @ 2010 10 20, 00:20)


Style tiesiog doh.gif zinok man ir su vilkais kokie grazus ax.gif

QUOTE(-Juodre- @ 2010 10 20, 02:33)
Nu ir greiciai jusu  doh.gif  Kol perskaiciau viska. Bet temute labai faina, aciu autorei  4u.gif

uchuuuuuuuuuu assa.gif sokiai.gif gerai gerai zinau, kad lievoka bet prisizadejau, padaryt kadanors normalia, turesit duot dar viena sansa (kadanors) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika89: 20 spalio 2010 - 06:35
QUOTE(Žanė @ 2010 10 19, 22:10)
o man tu gražesnė už Kristen. ir Harpija gražesnė. smile.gif


Aciu blush2.gif net paraudau 4u.gif blush2.gif

Nika,aciu uz tema! thumbup.gif

style, Tavo auskarai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Harpija tikrai labai grazi mergike 4u.gif
Ir egliosha , nauja fotke thumbup.gif vnz visos super!!!
Bellana jau gyriau ax.gif Arti, o tavo garbaneliu negyriau? blink.gif super ! ax.gif bigsmile.gif Zane labai stiliova motera smile.gif Style labai mielu bruozu, tokia nu mielaaaaaaaa, ne Volturiska thumbup.gif
Visos mergos superrrrrrr , matot kiek komplimentu aciuks.gif moterims juk nebuna per daug ane? didis.gif
Papildyta:
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 19, 23:22)
ir as parbildu su savo smutkem biggrin.gif
aciu uz palata  4u.gif
a lovu prie lango liko, nematau  biggrin.gif  ax.gif
Papildyta:
Topai

style 87 first.gif
Nika89 66 second.gif
Daiva41  58  third.gif
Arti 51
Žanė 49
uzsispyrele27 44
kosmanaftikiene 33
egliosha 33
donata222 32
*Harpija* 23

Arti blink.gif blink.gif 4?pagal plepuma??? negali but doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Kristen palieka sou biggrin.gif
Pastebejot, kiek vyriskos auditorijos laukia jos autografo biggrin.gif

http://www.youtube.c...h?v=3JSBukZL5K0

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 20 spalio 2010 - 07:01
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ir cukrus i rytine kava ax.gif

user posted image
Atsakyti
Labs ryts, prisiduodu ax.gif

QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 05:42)
Matot mano nauja parasa pavadinimu" Atejau, pasiemiau priza ir...isejau " lotuliukas.gif

Parasiuko pavadinimas thumbup.gif

QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 06:42)
Arti blink.gif  blink.gif 4?pagal plepuma??? negali but  doh.gif  schmoll.gif

Gali gali..vakar labai pasistengiau.. is -nioliktos i 4 prasimusiau biggrin.gif




Aciu kosmanaftikienei uz nauja parasiuka..
Pavadinimu "Ziuriu i dausas" arba "Uzkniso fanes" arba "Pasiilgau Kristen" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 20 spalio 2010 - 07:27
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 19, 23:56)
Sis video paparaciu ispustas burbulas, siekiant irodyti, kad Kristen nekreipia demesio i gerbejus ir kaip visada bega nuo paparaciu (ji praktiskai galima sulyginti su video, kai Holivude buvo persekiojamas Robertas, kai bande gryzti namo). Paparaciai spec sumonatvo si video taip, kad atrodytu, jog Kristen nesugeba susivaldyti, susitvarkyti su demesiu. Taciau buvo vienas geras komentaras - ji jauna, jai tik 20. Taip ji turtinga, zinoma, taciau per pastarasias 48 valandas ji turejo 3 skrydzius, pasirode keliuose oficiliuose renginiuose, kuriuose atrode zavingai ir fotografams sypsojosi. Taigi video tikrai iskarpytas ir neparodo visos tiesos, kas ivyko, nes fanus ji myli (nors kartais jie nesamonigai pasielgia kai kuriose situacijose). Apdovanojimas, kuri ji gavo, irgi buvo skirtas fanams  smile.gif .

Na ir dejau cia monologa  doh.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mergai vakar vakare man einant miego pasistojo toks klausimukas ax.gif isivaizduojat net pries miega apie jus galvoju doh.gif biggrin.gif Kas pirmas sukure Twilight temuke? ax.gif Ta prasme, kas motina? biggrin.gif
Papildyta:
kosmanaftikiene tavo parasiukas super 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti