Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(egliosha @ 2010 10 22, 22:08)
man lietuviska muzika patinka biggrin.gif paskui rusiska eina (Zane, nebesiurpk laugh.gif ), o tik po to angliska biggrin.gif

einu as pakursiu tema jei jau Arti vyras isvijo ja biggrin.gif

aš vistieeeek kraaaauuupppssstuuuuu
kaaaaaaaaaaaaip šitaip galimaaaaaaaa

tave pasiimsim perauklėjimui, ane style? tokia faina mergiotė ta egliosha, o rusiškos muzikos klausosi biggrin.gif

nu, egliosh, davai La Pušo temą varyk tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 23:16)
che che, čia jis tikrai pabajeriavo.

Nu gi kazkur ten rase, kad jis baaaaaaaisiai megsta mesainius...
Gal cia gryna teisybe lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


O ko jums ta rusiska taip kliuva g.gif , man tai patinka klausyti ''Vse my baby stervy, mylyi bog staboj, kazdyj kto ne pervyj, tot u nas vtoroj'' Ale kaip sunku sitaip rusiskai rasyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrike: 22 spalio 2010 - 22:22
QUOTE(petrike @ 2010 10 22, 23:18)
Dar norejau ne i tema paklausti. Gal kas zinot dar tokiu puslapiu knygoms pirkti, kaip sena.lt? Ta prasme, kur ne knygynai pardavineja g.gif


Supermama->Kita bigsmile.gif

Daugiau nežinau....


Papildyta:
QUOTE(petrike @ 2010 10 22, 23:19)
O ko jums ta rusiska taip kliuva g.gif , man tai patinka klausyti ''Vse my baby stervy, mylyi bog staboj, kazdyj kto ne pervyj, tot u nas vtoroj'' Ale kaip sunku sitaip rusiskai rasyt doh.gif


Man asmeniškai, labai labai labai nepatinka. Ir nekenčiu, kai per kokį baliuką kas nors sugalvoja rusišką muziką užleist.....

Atsimenu tik kartą buvau metelicoj, ir tai tik todėl, kad buvo draugės gimtadienis (negi rodysi ožiukus per jos gimtadienį rolleyes.gif ). Atkentėjau....Tiesiogine to žodžio prasme unsure.gif

Vienintelė rusiška daina, tinkanti nuotaikai pakelt doh.gif lotuliukas.gif Klipas nerealus cool.gif

http://www.youtube.c...h?v=a_rmLmrCv6E

Atsakyti
Aciu, paziuresiu!
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 22, 23:26)
Atsimenu tik kartą buvau metelicoj, ir tai tik todėl, kad buvo draugės gimtadienis (negi rodysi ožiukus per jos gimtadienį rolleyes.gif ). Atkentėjau....Tiesiogine to žodžio prasme unsure.gif

Pagrindinis klubas i kuri eidavau, kai dar veike buvo Metelica... blush2.gif ax.gif Kitur muzika tokia, kad doh.gif doh.gif doh.gif istverdavau tik pora valandu... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrike: 22 spalio 2010 - 22:30
Kalenų temai:

Kalenai iš Wallmark:
user posted image
su kiušais biggrin.gif
user posted image
žinote, kodėl tokia idiotiška Džasperio išraiška filme? todėl, kad scenaristė (ar režisierė) jam liepė vaidinti "blondiną, kenčiantį skausmą" durnė. laimei, šioj foto nėra tos išraiškos...
user posted image
a matėt kaip beisbolo scenoje Emetas baisiai aprengtas?
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 23:30)

a matėt kaip beisbolo scenoje Emetas baisiai aprengtas?




O man jo apranga kažkaip nekliuvo...Sportiškam vaikinui, treningiukai..Juolab, kad beisbolą žaidž....

Viskas normaliai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 23:18)
aš vistieeeek kraaaauuupppssstuuuuu
kaaaaaaaaaaaaip šitaip galimaaaaaaaa

tave pasiimsim perauklėjimui, ane style? tokia faina mergiotė ta egliosha, o rusiškos muzikos klausosi biggrin.gif

nu, egliosh, davai La Pušo temą varyk tongue.gif

nu gerai, daugiau nebeminesiu savo potraukio rusiskai muzikai lotuliukas.gif nu bet Potapas su Nastia taip gerai pavaro bigsmile.gif wub.gif lotuliukas.gif
kad LaPuso neper seniausiai buvo, Arti boikota paskelbs dar biggrin.gif
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 22, 23:26)
Vienintelė rusiška daina, tinkanti nuotaikai pakelt doh.gif  lotuliukas.gif Klipas nerealus cool.gif

http://www.youtube.c...h?v=a_rmLmrCv6E

aik tu sau, sitos nesu girdejus lotuliukas.gif ale klipas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif blem, tuoj nuo lovos nukrisiu, kokia faina daina laugh.gif
Atsakyti
Kalenai iš Gap'o

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 22, 22:26)
Vienintelė rusiška daina, tinkanti nuotaikai pakelt doh.gif  lotuliukas.gif Klipas nerealus cool.gif

http://www.youtube.c...h?v=a_rmLmrCv6E

žinokit man VISOS rusiškos dainos tokios biggrin.gif bet klipukas afigiet.
ne, nu rusiškų yra TIKRAI gerų atlikėjų, nu kad ir mumij troli, zemfira, kino... taip, jie tikrai gerai. tik aš jų nesiklausydavau, bet pas kitus vakarėliuose tai girdėdavau. o brodvėjaus uždarymo daina visada būdavo zemfiros "dasvedanje"

QUOTE(petrike @ 2010 10 22, 22:29)
Aciu, paziuresiu!
Pagrindinis klubas i kuri eidavau, kai dar veike buvo Metelica...

mega_shok.gif
nebegąsdinkit biggrin.gif

QUOTE(egliosha @ 2010 10 22, 22:34)

kad LaPuso neper seniausiai buvo, Arti boikota paskelbs dar

buvo Džeiko, o dabar padaryk La Pušo, visų vilkų...
Papildyta:
user posted image

tas trečias iš dešinės uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Niu parvarau... Uzmigo... je je je

Del rusiskos muzikos - as jos neklausau, bet... pripratusi esu, kad mano kelios drauges jos klausosi. Bet kazkaip mes budami kartu nesiklausom rusoje radijo, tai ir nemaiso bendravimui.
As esu buvus Metelicoj Klaipedoj per krikstynas... Siaube siaubeli... doh.gif Jau diedu grozis ten renkasi... unsure.gif

bet vel gi, cia tik mano nuomone... Visokiu gi zmoniu turi but ant svieto... Jeigu dabar visoms edwardas patiktu, tai kam tada Dzasperas su Kajum kliutu... Juk kazkas ir ta pati Cicina ismylejo, nors mane nuo minties net nupurto apie ji pagalvojus. Blyn ir Nedzinska turbut kazkas myli lotuliukas.gif

Na vnz. Egliosha davai rimtai kurk La Pusho tema thumbup.gif Arti, aptures salta dusa pamacius bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif O kaip ziania - grudintis sveika... tongue.gif

Einu vincenzo isipilt... rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
aš irgi noriu vyno. nieko alkoholiško nėra namie... ot kaip liūdna...

Papildyta:
nu aš ir vėl pasisakysiu. o tai Kalenai į treniruotę kovai neturėtų varyt bobos su Juicy Couture treningiukais, o vyrukai nu su... Armani Exchange pvz? kodėl čia grybautojų apranga, ką??????
Atsakyti
Tai aišku, kad neturėtų schmoll.gif Juk knygoj gal vienas sakinys buvo apie jų drabužius bigsmile.gif Brangūs, bet neišsiskiriantys iš visų, kad kuo mažiau kristų į akis....

Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 23:57)
[nu aš ir vėl pasisakysiu. o tai Kalenai į treniruotę kovai neturėtų varyt bobos su Juicy Couture treningiukais, o vyrukai nu su... Armani Exchange pvz? kodėl čia grybautojų apranga, ką??????

Grybautoju apranga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu bet grybaudama as panasiai apsirengiu... bigsmile.gif
O vynelio ir as noreciau, ale yra tik sampes... Negi pradarysi, tada viena ir isgert turesiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrike: 22 spalio 2010 - 23:03