Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 22, 17:18)
Gal jis negali ištiestom kojom gulėt ax.gif Aš irgi neguliu ištiestom kojom, turi būt šiek tiek sulenktos...O sėdėt ištiestom irgi negaliu schmoll.gif Tempia rolleyes.gif

khe khe, lankstumo pratimus daryk biggrin.gif

prisiminiau bajerį su kredito kortelėm. vieną iš pirmųjų kortelių esu turėjusi ne savo. mano kadras iškilmingai man ją įteikė, tipo va, savo saskaitai paėmiau dvi korteles - sau ir TAU. įteikė afigienai iškilmingai... bet... niekada joje nebuvo pinigų, NIEKADA lotuliukas.gif doh.gif kartą atsiskaitinėjau, pritrūko grynų, maniau sumokėsiu ja, kažkokią juokingą sumą... ir figuški, rašo neaptarnauti, neužtenka lėšų. tokia gėdą pajaučiau prie kasos.... ir paskui jau pasidomėjau, jam atlyginimą grynais duodavo, taigi ta saskaita nuolat buvo tuščia.
užtat mums skiriantis jis reikalaute uch kaip griežtai pareikalavo GRĄŽINTI JO kortelę (aš apie ją pamiršusi buvau), lyg ten būtų raktai nuo prabangaus buto lotuliukas.gif hehe, kai pagalvoji, kiek kvailių savo gyvenime sutinki doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giny @ 2010 10 22, 16:45)
Labas noriu jungtis prie jusu.Man labai patinka Saulelydis blush2.gif Senaiu vis paskaitydavau jusu temuke smile.gif

Naujokei 4u.gif Junkis, čia visos savos, svaigstančios rolleyes.gif

QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 22, 18:44)
Galiu pasigirti?-Galiu. biggrin.gif

Sian is banko pasiemiau savo Zoom kortele.Kokia as laiminga wub.gif  wub.gif  wub.gif  biggrin.gif


Džiaugiuos su tavim thumbup.gif

QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 19:05)
khe khe, lankstumo pratimus daryk biggrin.gif

prisiminiau bajerį su kredito kortelėm. vieną iš pirmųjų kortelių esu turėjusi ne savo. mano kadras iškilmingai man ją įteikė, tipo va, savo saskaitai paėmiau dvi korteles - sau ir TAU. įteikė afigienai iškilmingai... bet... niekada joje nebuvo pinigų, NIEKADA  lotuliukas.gif  doh.gif  kartą atsiskaitinėjau, pritrūko grynų, maniau sumokėsiu ja, kažkokią juokingą sumą... ir figuški, rašo neaptarnauti, neužtenka lėšų. tokia gėdą pajaučiau prie kasos.... ir paskui jau pasidomėjau, jam atlyginimą grynais duodavo, taigi ta saskaita nuolat buvo tuščia.
užtat mums skiriantis jis reikalaute uch kaip griežtai pareikalavo GRĄŽINTI JO kortelę (aš apie ją pamiršusi buvau), lyg ten būtų raktai nuo prabangaus buto  lotuliukas.gif  hehe, kai pagalvoji, kiek kvailių savo gyvenime sutinki  doh.gif  lotuliukas.gif

Ot parazitas bash.gif Tokiam tik gun_bandana.gif
Arti, man abu variantai patiko thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Style, deja, bet nedave pasirinkti.Tik kai bus 14m.tada galesi rinktis is pateiktu variantu.O del savo paveiksliuko nzn g.gif Lyg reik dar papildomai moket 30lt. g.gif
Atsakyti
O aš būsiu jaučiu iš tų, kurioms kortelės nepatinka blush2.gif Nemoku tuomet aš savo išlaidų kontroliuot unsure.gif
Už kasdienius pirkinius atsiskaitau tik grynais...Aišku užknisa pinigų nusiiminėjimas, bet man taip geriau rolleyes.gif O nusiimt reik kas savaitę..nes nemėgstu grynųjų per daug turėt lotuliukas.gif

.Kortele atsiskaitinėju, kai perku drabužius, avalynę ir kitus daiktus, kurių kasdien neperku....

Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 22, 17:49)
Va ka dar norejau pasakyti gi,apie BEYONCE klipa ALL THE SINGLE LADIES. N. Peciura tobulai pasake - tam klipe ji dainuoja gaktikauliu... Na kas klipa mate (arba youtub'ej paziurekit) suprasit... Ten rimtai jos ta kietoji viete ekrano centre ir labiausiai kalba  :  ::

vatever irnesakyk.gif man tas klipas ir daina is jos visu labiausiai patinka wub.gif tik iki tiek nukvakus nesu kad pati mokinciaus lotuliukas.gif
Beyonce per Glee, vakar sisiojom biggrin.gif
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 18:12)
žmogų išgąsdinsi : dar peperpratus tavo jumoro  ::
anyway, bejonsė bent dainuoja gerai, tai tegu tą vietą ir judina :
kas per gražuooooliiiss
pabūsiu nepopuliari - kokia man be ryšio scena, kur edvardas medyje kabo....
taip pat kaip ir pivelej guli kazkaip keistai rachitiškai sulenktom kojom

lotuliukas.gif as irgi maciau kad ana ten avatare stirkso, ale galvoju patylesiu, o Style matai didelem raudonom raidem klykt pradejo lotuliukas.gif
man apskritai ta dalis miske ir pievoj (nu bleka, rimtai tos kojos nesveikai atrodo) nonsensas. o kai i saule islenda mega_shok.gif
QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 22, 18:44)
Gal paveluotai, bet..man labiausiai patinka(siuo metu) sios:
Eminem ft.Rihanna - Love the way you lie
http://www.youtube.c...wf8o7_U&ob=av2e

man Rihannos dabar labiausiai Only Girl (In The World) patinka wub.gif
http://www.dailymoti...world-new_music
QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 22, 19:31)
Style, deja, bet nedave pasirinkti.Tik kai bus 14m.tada galesi rinktis is pateiktu variantu.O del savo paveiksliuko nzn g.gif  Lyg reik dar papildomai moket 30lt. g.gif

eina ant paprastu pasirinkt, ale jo, primoket reik. Seb'e net katalogiukas metos su korteliu pavyzdukais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 22 spalio 2010 - 18:49
QUOTE(Zizija @ 2010 10 22, 18:31)
Ot parazitas bash.gif Tokiam tik gun_bandana.gif
Arti, man abu variantai patiko thumbup.gif  wub.gif

ne tai kad parazitas, kiek savimyla marketingistas lotuliukas.gif


iš kur gavot anos fotosesijos kadrų??? neranduuu kaip ji vadinasiiii


user posted image
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2010 10 22, 18:45)

man apskritai ta dalis miske ir pievoj (nu bleka, rimtai tos kojos nesveikai atrodo) nonsensas. o kai i saule islenda mega_shok.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gera tema palietet. Ir man labai aktualia. Man muzika yra gyvenimo sudedamoji dalis. As ja svaiginuosi, kaip kiti svaiginasi alkoholiu lotuliukas.gif
QUOTE(style @ 2010 10 22, 13:44)
HURTS - Wonderful life

Na jau gal nudrozta daina, bet man ji labai patinka. Ir vaizdo klipas  thumbup.gif Ir vokalistas  rolleyes.gif  rolleyes.gif  bigsmile.gif Ir zodziai dainos...  thumbup.gif

mane ta grupe pries pora sav. uzveze labai stipriai- visa albuma parsipompavau, ir geriausios dainos si, stay ir sunday thumbup.gif

QUOTE(style @ 2010 10 22, 15:30)
Psio iki vakaro. Varau vaikus susirinkt... Nu tingiu, per puse miesto baladotis... beeeee... Gal patys pareis...? Taloniuku i kisenes prigrusiu ir gris... g.gif

o tai kodel darzeli taip toli pasirinkai? g.gif (naivus klausimas zinant nudienos darzelio problemas doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 19:52)

Bellos vietoj buciau klykdama pabegus lotuliukas.gif
Atsakyti
O apie muziką...Aš neturiu mėgstamiausių grupių...Svarbiausia, kad man per smegenis nebumpsėtų smile.gif

Yra vos kelios dainos, kurių vis nepamirštu ir paklausau:) Ir dažniausiai, kai liūdna rolleyes.gif


Bon Jovi

Billy Joel

Tanita Tikaram




Atsakyti
fitness3.gif nebespeju
Papildyta:
Arti man II variantas ax.gif
Papildyta:
wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 22, 19:44)
O aš būsiu jaučiu iš tų, kurioms kortelės nepatinka blush2.gif Nemoku tuomet aš savo išlaidų kontroliuot unsure.gif
Už kasdienius pirkinius atsiskaitau tik grynais...Aišku užknisa pinigų nusiiminėjimas, bet man taip geriau rolleyes.gif O nusiimt reik kas savaitę..nes nemėgstu grynųjų per daug turėt lotuliukas.gif

.Kortele atsiskaitinėju, kai perku drabužius, avalynę ir kitus daiktus, kurių kasdien neperku....


O man yra limitas.Galiu isleisti per diena tik 100lt. blink.gif doh.gif Daugiau neduos.Nors aisku su mamos sutikimu ta limita galima padidinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 22, 19:31)
Style, deja, bet nedave pasirinkti.Tik kai bus 14m.tada galesi rinktis is pateiktu variantu.O del savo paveiksliuko nzn g.gif  Lyg reik dar papildomai moket 30lt. g.gif


Bent man tai buvo 3 gal variantai pateikti ir 2 korteles galėjau rinktis biggrin.gif o dėl savo paveiksliuko tai net neatsimenu, kad būtų galima savo rinktis g.gif nors gal biggrin.gif
Atsakyti