Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 17:44)
taip ir maniau lotuliukas.gif o kuom ji ypatinga, kad ant avataro tupi? g.gif aktrisa ar dainorcisa..ar jei uztenka Jamie boba but ?biggrin.gif  lotuliukas.gif

Nugi miela ponia... Sunku su jumis... Taigi ji vaidino Haryje Poteryje - Ronio sesuo - Dzine... Isimylejusi Poteri ji buvo... bigsmile.gif Blyn lai ir buna su Poteriu,o cia va prie Jamio prilipo, kaip vantos lapas prie siknos verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
Va ka dar norejau pasakyti gi,apie BEYONCE klipa ALL THE SINGLE LADIES. N. Peciura tobulai pasake - tam klipe ji dainuoja gaktikauliu... Na kas klipa mate (arba youtub'ej paziurekit) suprasit... Ten rimtai jos ta kietoji viete ekrano centre ir labiausiai kalba doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nika parase mano mintys thumbup.gif tik antras prie pabaigos kazkas nito ax.gif

Giny 4u.gif Prasom biggrin.gif tik tikrai daznai jau buna nusivaziuojama,nes daugmaz apkalbeta ir laukiam BD 4u.gif

Nikute,cia tau 4u.gif biggrin.gif O Arti jau buvo skirtos 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
user posted image wub.gif

user posted image

bet cia taip gaila Edvos,atrodo apsiverks blink.gif ax.gif
user posted image
Papildyta:
Style 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

thumbup.gif thumbup.gif
user posted image

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Huuu, kol perskaičiau 10psl doh.gif
Kas liečia muziką, tai man niekaip nelimpa tie visi club, electro, pop ir t.t. doh.gif O vat labiausiai rokas patinka wub.gif Bet ne sunkusis biggrin.gif
Arti, parašas thumbup.gif wub.gif , o dėl pievelės tai man gal 2 variantas geresnis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donata222: 22 spalio 2010 - 17:02
Na pasivijau pagaliau 4u.gif . Sveika naujoke prisijungusi 4u.gif . Man seip Esle garzesne uz Kristen topsecret.gif . Nuotraukos visos puikios. Bet nepatikesit Dzasperio neatpazinau norejau klaust kas ten per g....... hihihi.gif O apie muzika klausau ivaire, labai patinka klasikine , neklausau beveik lietuviskos.
Papildyta:
Ai Arti patiko pirmas labiau 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
atsprasau uz dydi 4u.gif bet jau i pabaiga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 22, 16:38)
Taigi bandeles su cinamonu daznai kepam  tongue.gif  biggrin.gif
Man irgi nekoreguotas. Nors abu smagus skaityti...

Neismanele tu? Na kaip pasakysi... Noreciau gincytis, bet jei taip sakai...  g.gif  biggrin.gif
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif Cia dabar kas?????????????????????????????????????????? As tai priesu i savo kompanija nepriimu... As nepripazystu tos taisykles, kad priesai reikia pazinti is arti. Nieko man nereikia...  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  Pagrindinis klausimas - KA DARO MANO PRIESE NR 1 ANT TAVO AVATARO??????????????  unsure.gif  unsure.gif

žmogų išgąsdinsi biggrin.gif dar peperpratus tavo jumoro lotuliukas.gif

QUOTE(style @ 2010 10 22, 16:49)
BEYONCE klipa ALL THE SINGLE LADIES. N. Peciura tobulai pasake - tam klipe ji dainuoja gaktikauliu... Na kas klipa mate (arba youtub'ej paziurekit) suprasit... Ten rimtai jos ta kietoji viete ekrano centre ir labiausiai kalba  doh.gif  lotuliukas.gif

anyway, bejonsė bent dainuoja gerai, tai tegu tą vietą ir judina biggrin.gif

QUOTE(Militukas @ 2010 10 22, 17:01)
Bet nepatikesit Dzasperio neatpazinau norejau klaust kas ten per g.......

kas per gražuooooliiiss


pabūsiu nepopuliari - kokia man be ryšio scena, kur edvardas medyje kabo....
taip pat kaip ir pivelej guli kazkaip keistai rachitiškai sulenktom kojom
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 18:12)
žmogų išgąsdinsi biggrin.gif dar peperpratus tavo jumoro  lotuliukas.gif
anyway, bejonsė bent dainuoja gerai, tai tegu tą vietą ir judina biggrin.gif
kas per gražuooooliiiss
pabūsiu nepopuliari - kokia man be ryšio scena, kur edvardas medyje kabo....
taip pat kaip ir pivelej guli kazkaip keistai rachitiškai sulenktom kojom



Gal jis negali ištiestom kojom gulėt ax.gif Aš irgi neguliu ištiestom kojom, turi būt šiek tiek sulenktos...O sėdėt ištiestom irgi negaliu schmoll.gif Tempia rolleyes.gif
Atsakyti
The Twilight Saga Happy Birthday to Breaking Dawn Director ~ Bill Condon ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Arti, man antras variantas 4u.gif wub.gif

Naujokei, laba 4u.gif

Japonus uzjauciu del Eclipses premjeros doh.gif

Gal paveluotai, bet..man labiausiai patinka(siuo metu) sios:

Eminem - Not afraid
http://www.youtube.c...KhDd64s&ob=av2e

Eminem ft.Rihanna - Love the way you lie
http://www.youtube.c...wf8o7_U&ob=av2e


BoB - Airaplanes(feat Heyley Williams of Paramore)

http://www.youtube.c...c223DUU&ob=av3e

Qeen- We Are The Champions wub.gif

Dar patinka Muse ir Green Day 4u.gif wub.gif

Labai daug graziu foto prikovet, aciu 4u.gif wub.gif
Papildyta:
Galiu pasigirti?-Galiu. biggrin.gif

Sian is banko pasiemiau savo Zoom kortele.Kokia as laiminga wub.gif wub.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Harpija*: 22 spalio 2010 - 17:31
QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 22, 18:44)


Sian is banko pasiemiau savo Zoom kortele.Kokia as laiminga wub.gif  wub.gif  wub.gif  biggrin.gif




Aš ją jau gal pusę metų turiu biggrin.gif Man tai patinka, patogiau nei grynieji, bet parduotuvėse kartais pardavėjos asmens dokumento prašo doh.gif
Atsakyti
O tai kas čia per Zoom kortelė? kas iš jos gero? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 22, 18:44)

Galiu pasigirti?-Galiu. biggrin.gif

Sian is banko pasiemiau savo Zoom kortele.Kokia as laiminga wub.gif  wub.gif  wub.gif  biggrin.gif


O ant tos korteles jei neklystu, tai galima savo paveiksliuka uzsidet ane? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 22, 18:51)
O tai kas čia per Zoom kortelė? kas iš jos gero? 4u.gif

Na tai jaunimo iki 25 berods metu swedbanko programa. Jie duoda korteles, ten visokiebonusai, nuolaidos, babkes gali ten laikyt. Na normali korteletik pritaikyta jaunimu. Fainos man jos labai...
Papildyta:
***** mano SPACE mygtuokas gryba pjauna, tai visus zodzius sumalu i kruva... Sorryy 4u.gif
Atsakyti