Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

As tai daba tave dar labiau subalamutinsiu, man seip abu variantai liux, kai pradejau skaityt antra galvojau sakysiu antras, bet pirmo pabaiga geresne, bet cia gal tik man taip ax.gif
cia jei ka apie pievele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika89: 22 spalio 2010 - 15:18
Arti, man antras biggrin.gif
Atsakyti
Labas noriu jungtis prie jusu.Man labai patinka Saulelydis blush2.gif Senaiu vis paskaitydavau jusu temuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giny @ 2010 10 22, 15:45)
Labas noriu jungtis prie jusu.Man labai patinka Saulelydis blush2.gif Senaiu vis paskaitydavau jusu temuke smile.gif

SVeika, junkis. tik mes jau dažnai į pievas nusivažiuojam biggrin.gif Arti, čia ne tik apie tave jei ką biggrin.gif
Atsakyti
Nu kokios tingines doh.gif Visa saika buvo, o parase tik trys doh.gif Jei jums idomi mano nuomone..tai pirmas variantas man lengvesnis toks, bet tustokas..turi skyliu...o antras per sunkus..gal per daug apkrautas..Zodz, reikia tarpinio varianto lotuliukas.gif negaliu..nervas ima doh.gif

Sveika, Giny 4u.gif
Atsakyti
Arti, antras variantas 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 10 22, 16:00)
uch, pagaliau pasivijau jus

aaaaa lotuliukas.gif ale kodie tu cinamona prie pipiru laikai? lotuliukas.gif daznai manu kose verdi?


Taigi bandeles su cinamonu daznai kepam tongue.gif biggrin.gif

QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 16:11)
man - nekoreguotas. bet aš gi neišmanėlė. va, kaip jūs abi sudirbote dėl daugtaškių


Man irgi nekoreguotas. Nors abu smagus skaityti...

Neismanele tu? Na kaip pasakysi... Noreciau gincytis, bet jei taip sakai... g.gif biggrin.gif

QUOTE(Giny @ 2010 10 22, 16:45)
Labas noriu jungtis prie jusu.Man labai patinka Saulelydis blush2.gif Senaiu vis paskaitydavau jusu temuke smile.gif

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif Cia dabar kas?????????????????????????????????????????? As tai priesu i savo kompanija nepriimu... As nepripazystu tos taisykles, kad priesai reikia pazinti is arti. Nieko man nereikia... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Pagrindinis klausimas - KA DARO MANO PRIESE NR 1 ANT TAVO AVATARO?????????????? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 22, 16:38)
Taigi bandeles su cinamonu daznai kepam  tongue.gif  biggrin.gif
Man irgi nekoreguotas. Nors abu smagus skaityti...

Neismanele tu? Na kaip pasakysi... Noreciau gincytis, bet jei taip sakai...  g.gif  biggrin.gif
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif Cia dabar kas?????????????????????????????????????????? As tai priesu i savo kompanija nepriimu... As nepripazystu tos taisykles, kad priesai reikia pazinti is arti. Nieko man nereikia...  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  Pagrindinis klausimas - KA DARO MANO PRIESE NR 1 ANT TAVO AVATARO??????????????  unsure.gif  unsure.gif

O kas jin tokia? g.gif nepazistu.. g.gif

Zodz, darau isvada, kad reik 3 varianta rasyt doh.gif kai bus nemiga lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 22 spalio 2010 - 16:41
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 17:41)
O kas jin tokia? g.gif nepazistu.. g.gif

Mano priese... Jamie bobaaaaaaaa cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 22, 17:38)
Pagrindinis klausimas - KA DARO MANO PRIESE NR 1 ANT TAVO AVATARO??????????????  unsure.gif  unsure.gif


Kol nepradėjai rėkaut, net nekreipiau dėmesio, kas ten per paveiksliukas biggrin.gif

Aš pirma parašą apžiūrėjau lotuliukas.gif Pagalvojau, kad dėl šuniuko rėkauji biggrin.gif tipo vampyrų nedraugas lotuliukas.gif

Tik po to atkreipiau dėmesį į mergičką lotuliukas.gif

Pažiūrėjau atidžiau, man rods, čia tik panaši biggrin.gif o ne tavo meilės meilė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laputaitytė: 22 spalio 2010 - 16:44
QUOTE(style @ 2010 10 22, 16:43)
Mano priese... Jamie bobaaaaaaaa cry.gif cry.gif cry.gif

taip ir maniau lotuliukas.gif o kuom ji ypatinga, kad ant avataro tupi? g.gif aktrisa ar dainorcisa..ar jei uztenka Jamie boba but ?biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 22 spalio 2010 - 16:45
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 17:44)
taip ir maniau lotuliukas.gif o kuom ji ypatinga, kad ant avataro tupi? g.gif aktrisa ar dainorcisa..ar jei uztenka Jamie boba but ?biggrin.gif  lotuliukas.gif



Ji gal poteryje vaidina g.gif

nors aš filmo nežiūrėjau biggrin.gif gal ir maišau ką nors ax.gif
Atsakyti