Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(Japoniene @ 2010 10 22, 14:07)
lotuliukas.gif Ramiai augau tai su Sabrina, Sandra oi atsimenu stovyklose šokdavom  bigsmile.gif

ehehee mano broliukas mėgo popsuchą, modern talking ir šiuos dalykus smile.gif

QUOTE(style @ 2010 10 22, 14:20)

Gabalas topinis... Nezinau ka isivaizduoti sitos dainos klausantis... Pilka deme sokineja galvoj... Dar panasi yra kazkaip CASABLANKA...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Arba tokia kaip I'm blue daba di daba dai...  lotuliukas.gif
casablanka

Bet prisiminimai sventas reikalas...  4u.gif

casablanca visai nieko.
bet blu dabai di dabada - laaaabai blogai
kaip ir ta varle pakompiuterizuota, nu kur briiiim bim bim. tiesiog NIEKAS neišdrįsdavo jos vakarėlio metu uždėti, nes jei aš pagėrusi, tai pavirsdavau į liūtą.
vienas iš tupesnių gabalų tai "ajajaa kokodžamba ajajė"

QUOTE(Nika89 @ 2010 10 22, 14:23)
doh.gif  lotuliukas.gif mano muzikos stilius pasikeite, "baby one more time" nebeklausau doh.gif  lotuliukas.gif

žinai, Britnė, kaip bebūtų, yra gerai padaryta popsūcha, profesionali. o štai ta pirpianti varlė arba kokodžamba yra SIAUBAS.

QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 14:23)

Meredith Brooks - I'm a bitch, I'm a lover
http://www.youtube.c...h?v=BHrFEnL9CfM

o šitas visai geras biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 16:38)
O tu is viso siandien Robke matei? blink.gif as tai nea..tik visokius neocen vyrus lotuliukas.gif

nu tai bletka doh.gif davai tu imesk blush2.gif daaaaaaaaug ax.gif bo as darbe negaliu dar kas pamatys tai nuo to grozio apalps blink.gif

Papildyta:
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 16:40)
žinai, Britnė, kaip bebūtų, yra gerai padaryta popsūcha, profesionali. o štai ta pirpianti varlė arba kokodžamba yra SIAUBAS.

Ne tik jos muzika bet ir ji pati buvo "padaryta" taip jog visu paaugliu svajone tapo doh.gif biggrin.gif vnz... , kad ir profesionalus popsas, bet tada apie nieeka buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zizija @ 2010 10 22, 14:37)
Perskaičiau wub.gif Bet man ir anas labai patiko thumbup.gif nekoreguotas wub.gif

Tai, kuris vis gi variantas geresnis?..Koreguotas Pieveles variantas ar ne koreguotas ?g.gif

Mergai, kuris geresnis a? Pasakysit..ar reiks kitoj temoj apklausa pravest biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Japoniene @ 2010 10 22, 09:38)
Laba ant ryto
Arti eilės super  bigsmile.gif
Va tau :
user posted image

user posted image



QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 14:38)
O tu is viso siandien Robke matei? blink.gif as tai nea..tik visokius neocen vyrus lotuliukas.gif

angel_sadangel.gif įsižeidžiau beee.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 22 spalio 2010 - 14:51
QUOTE(Japoniene @ 2010 10 22, 14:48)
angel_sadangel.gif  įsižeidžiau beee.gif

rimtai..prazioplinau doh.gif tada matai Pieva taisiau blush2.gif nepyk..aciu labai smile.gif mirksiukas.gif

Mergai, NEATSTOSIU kuris geresnis ? Pasakysit..ar reiks kitoj temoj apklausa pravest biggrin.gif lotuliukas.gif visos po atsakimeli ir temutes kaip nebuta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 22 spalio 2010 - 14:54
rolleyes.gif nu gerai ATLEIDŽIU biggrin.gif
Atsakyti
uch, pagaliau pasivijau jus
QUOTE(style @ 2010 10 22, 10:41)
Bleeeee... Kepu kiausus ir vietoj pipiru cinamono uzpyliau... AAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!  PYYYYYKTAS AS, OI PYYYYYYYYKTAS...  :
Niu bandau valgyt... Skonis toks egzotiskai keistai gurmaniskas...  ::  ::  ::

aaaaa lotuliukas.gif ale kodie tu cinamona prie pipiru laikai? lotuliukas.gif daznai manu kose verdi?
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 12:12)
Zane, iskundei? :  : O sakei neskusi : Ir nemeluok dabar..niekas tavim nebetikes ::  ::

nu kaip rytas praskaidrejo, galvojai del manes pasimazinai, ale tiek jau to, vis tiek gera paliko laugh.gif
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 12:31)
Zane, nesidesiu siandien naujo parasiuko, kad visos matytu, kas yra kas pas mus temoj ::  ::  :: Nors dar ir ant Eglioshos nemazas itarimas krenta..mazu ta bemiegodama koki kosmara su R.P. susapnavo ir ant to pasiutimo...manes iskust vidury nakties atejo : o gal visai ne kosmaras ten buvo..gal obelys pas ja prazydo ::

taip ir isivaizduoju ka pamanytu diedas jei atsikelciau 5kta ryto taves moderatoriams stukint lotuliukas.gif
QUOTE(style @ 2010 10 22, 12:31)
***** kaip man bloga  ::  ::  ::  Tikiuosi pusryciai mano nesugalvos liftu pasivazineti...  ::  ::

ne nu, numirt is juoko galima lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 22, 13:09)
grazi ta Ashley :

man kap tik, kuo toliau, tuo ji negrazesne daros mastau.gif
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 22, 13:41)
Susipazinkime ::
Jau muzijkoje tai esu bukumo virsune...nelabai as gaudausi ir megstamu uzsienio grupiu neturiu...klausausi ka namie vaikai klauso ir Twilight garso takelius ...is lietuvisku, tai Kernagio, ypac  "Baltojo nieko daineles" ir Sauliaus Mykolaicio dainos patinka :

as irgi drinks_cheers.gif siuo metu mano megstamiausia daina yra Beyonces Single ladys. nes sikna taip ir kraipos isgirdus lotuliukas.gif vakar kaip tik per Glee grojo kelis sykius tai man laimes buvo lotuliukas.gif o siaip neturiu paprastai megstamu dainu, nes neprisimenu pavadinimu. o klausyt visko galiu-nuo aliuku iki metalo, isskyrus sunkuji roka, labai jau nepatinka kai staugia.
Atsakyti
Arti idek abi pievas ir paziuresim, visos tyngi ieskot per visa tema biggrin.gif
Atsakyti
Kuris variantas labiau vykes?

Pievele is Belos puses I dalis
http://www.youtube.c...feature=related

Jausmas toks..tarytum krisčiau..
Su tavimi aš žemės nejaučiu..
Šimtai drugelių manyje plazdena
Gera…ir neapsakomai baugu..
Krentu..
Širdis pašėlusiai tuksena
Tavo vardą…tuk.. tuk.. tuk..
Krentu…
Lyg nuostabiam sapne..
Iš kurio tuoj tuoj pabusiu..
Krentu..
Žinau..ne amžinai taip krisiu..
Sudrebu..
Kaip butu nuostabu..
Nukristi…..
Į tavo šaltą glėbį
Bet jei nelemta..
Jei taves tenai nebus..
Aš susitaikysiu…
Kad ir kieno tai rankos bus..
Krentu...



Po korekcijos
Pievele is Belos puses I dalis

Jausmas toks..tarytum krisčiau..
Su tavimi aš žemės nejaučiu..
Šimtai drugelių manyje plazdena
Gera…ir neapsakomai baugu..
Svaigstu nuo šito auksčio
Nuo tavęs...ir to, ką tau jaučiu
Krutinę spaudžia..rodos trūksta oro
Aš krentu..
Širdis pašėlusiai tuksena
Tavo vardą…ar girdi?
Tuk-tuk.. tuk-tuk..
Lyg nuostabiam sapne..
Lyg tai nebutu tikra
Bijau pabust ir neberast..taves
Krentu..
Žinau..ne amžinai taip krisiu..
Sudrebu..
Kaip butu nuostabu..
Nukristi…..
Į tavo šaltą glėbį..
Nuostabu..
Bet jei nelemta..
Jei taves tenai nebus..
Aš susitaikysiu…
Ir bus nebesvarbu ..
Ar rankos mylinčios ar žeidžiančios..
Krentu...
Kitaip ir negalėčiau
Kaip tik kristi..

ax.gif ax.gif

Pasijungsiu veliau..tikiuosi rasiu detalia analize lotuliukas.gif Jei ne...tai baisiai nelaiminga busiu..is anksto pazadu bebe.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 22 spalio 2010 - 15:09
QUOTE(egliosha @ 2010 10 22, 17:00)
man kap tik, kuo toliau, tuo ji negrazesne daros mastau.gif

g.gif man tai ziauriai grazu tos tokios riestos nosytes ax.gif Sakau man grozis labai platu unsure.gif man ir Kristen kazkuom grazi, nors jos nesulyginamos, visikai skirtingos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 14:47)
Tai, kuris vis gi variantas geresnis?..Koreguotas Pieveles variantas ar ne koreguotas ?

man - nekoreguotas. bet aš gi neišmanėlė. va, kaip jūs abi sudirbote dėl daugtaškių

QUOTE(egliosha @ 2010 10 22, 15:00)
uo klausyt visko galiu-nuo aliuku iki metalo, isskyrus sunkuji roka, labai jau nepatinka kai staugia.

kaip galima klausyt metalo, bet neklausyt sunkiojo roko? lotuliukas.gif taigi metalas yra "sunkiau" už sunkųjį roką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 22 spalio 2010 - 15:12
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 16:11)
man - nekoreguotas. bet aš gi neišmanėlė. va, kaip jūs abi sudirbote dėl daugtaškių
kaip galima klausyt metalo, bet neklausyt sunkiojo roko?  lotuliukas.gif  taigi metalas yra "sunkiau" už sunkųjį roką biggrin.gif

ai, nu tada atvirksciai biggrin.gif as esu totalus nesusipratimas muzikos srity biggrin.gif stiliu neskiriu biggrin.gif
Atsakyti