Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(style @ 2010 10 22, 13:48)
I wanna be a bilionaire so fucking bad....

man rodos dainuoja freaking bad...

QUOTE(style @ 2010 10 22, 13:56)
Va sito tai ne baltai bet juodai pavydziu...

hehehee buvau šiame ture
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 22, 14:02)
Ej ramiai...... unsure.gif kai kas ir su Britney Spears augo  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Ramiai augau tai su Sabrina, Sandra oi atsimenu stovyklose šokdavom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 13:59)
Arti, man labai patiko tavo gabalai, visi girdėti, bet aš nieka neiškau kur nors internete, taip sakant pasitenkinu kiek išgirstu toje BYBerių jūroj...  doh.gif

As atvirksciai..kai isgirstu, tai kas man patinka per radija...nerandu sau vietos, kol neissiaiskinu..dazniausiai i google pagrindinius zodzius vedu ..bet ir issiaiskinus ne visada pavyksta atsisiust unsure.gif
Atsakyti
pakartokim bigsmile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 22, 13:48)
Arti, man tavo dainos visos geros...  Vienzo i toosa galim eiti...  lotuliukas.gif

Drasiai thumbup.gif
Atsakyti
Zanei biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

thumbup.gif user posted image



Papildyta:
tokia jaunute,o ir siaip simpatiska ax.gif
user posted image

Nka89,nesinervink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 22, 15:02)
Ej ramiai...... unsure.gif kai kas ir su Britney Spears augo  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


biggrin.gif Oi as supratinga situ klausimu. Mano geriausia drauge augo su popsucha amerikanska as su savo muzika, ji mylejo di caprio, as wahlberga... Mes puikiai sutarem... nesipesdavom del nieko biggrin.gif

QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 15:05)
man rodos dainuoja freaking bad...


Jei per mtv ar radija klausai tai tava freaking dainuoja... bigsmile.gif bet man labiau patinka dainuot so fucking bad... lotuliukas.gif

QUOTE(Japoniene @ 2010 10 22, 15:07)
Sabrina

Jeginis gabalas BOYS BOYS BOYS... Vaziuodavom i kaima su savo devintuku ir sese teciui duodavo kasete i mage idet ir vienintele daina man patikusi budavo Boys... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 22, 13:57)
Na bet smagu,kad ne su Bacstreet'ais uzaugot... Akmuo nuo sirdies nukritooo...  unsure.gif  lotuliukas.gif

Nebuk tokia rami lotuliukas.gif sita daina isirase i mano makaule doh.gif Man tai tam tikros dainos primena tam tikrus ivykius..sita kaika man primena, kai man buvo 19-ka ax.gif
Backstreet Boys - The One
http://www.youtube.c...h?v=gKYadPO7hJU

O sita primena mokykla 11-12klasej biggrin.gif
Tu y yo a la fiesta - Susy Golosa
http://www.youtube.c...h?v=6hWd_X_WhBU

Neklausau as ju dabar..ale kai isgirstu..atsiminimai gyvi per akis plaukt pradeda wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 22 spalio 2010 - 14:19
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 15:10)
pakartokim  bigsmile.gif


na gali kartot... Nieko nieko jisai... bigsmile.gif
QUOTE(vesta:6 @ 2010 10 22, 15:14)
Zanei biggrin.gif


Ei ko jus Zane taip lepinat siandien? Taigi nei gimtadienis,nei ka... unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Zanei kokias cia tu pakisas siuntineji visoms pastu, kad taip is lempos tau Jacksona kelia, a? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
patinka ju bendros foto man ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 15:18)
O sita primena mokykla 11-12klasej biggrin.gif
Tu y yo a la fiesta - Susy Golosa
http://www.youtube.c...h?v=6hWd_X_WhBU

Oi kad zvengiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Gabalas topinis... Nezinau ka isivaizduoti sitos dainos klausantis... Pilka deme sokineja galvoj... Dar panasi yra kazkaip CASABLANKA... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Arba tokia kaip I'm blue daba di daba dai... lotuliukas.gif
casablanka

Bet prisiminimai sventas reikalas... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style: 22 spalio 2010 - 14:27
QUOTE(style @ 2010 10 22, 16:15)
biggrin.gif Oi as supratinga situ klausimu. Mano geriausia drauge augo su popsucha amerikanska as su savo muzika, ji mylejo di caprio, as wahlberga... Mes puikiai sutarem... nesipesdavom del nieko  biggrin.gif

doh.gif lotuliukas.gif mano muzikos stilius pasikeite, "baby one more time" nebeklausau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti