Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 14:35)

iš dabartinių fainų yra, ta man patika kur "I wanna be a billionaire" biggrin.gif geros nuotaikos tokia biggrin.gif


I wanna be a bilionaire so fucking bad.... jeeee... Gerulis tas Travis Mccoy... Aisku vyras mano baisisi tokiu mano skoniu, bet...Ka padarysi. Dar viena mano meile Snoop Dogg'as. Grazus bicas... rolleyes.gif

Arti, man tavo dainos visos geros... Vienzo i toosa galim eiti... lotuliukas.gif

Blem rimtai uz ka cia Zanei tokia Dzaspero doze? blink.gif Perdozuos jinai... Ji nemoka atsakingai vartoti... unsure.gif unsure.gif unsure.gif Vargsiukeeee cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 13:42)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
skamba dviprasmiškai  doh.gif  lotuliukas.gif

Ne ne..skamba taip kaip ir norejau, kad skambetu biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 22, 13:41)
nu pyyyyyze pyyyyze, sakiau kazka pamirsiu. Kaip as galejau U2 pamirst.  doh.gif Cia jau mano paauglystes dievai... Prisiminimu kiek... Mmmmm. Kas nors buvot Taize? Tas zino kaip ten paprasta isimyleti. Taip nutiko ir man... Su ispanu...  biggrin.gif  Kiek verkem abu kai reikejo issiskirt, na bet prie esmes. Tai mes su juo abu kad traukdavom ant viso kaimo Stuck in a moment... Koncertudavom vienzo...  cool.gif

Ir siaip BONO grazuolis mano... Mmmm... grazus vyras, labai labai labai...

Bet man ju tobuliausia daina With or without you... Bet tai grupe, kuri nekuria berysio dainu. Visus albumus turiu, ir visus non stopu galiu klausyt, nei vienos dainos neperjungiu...  wub.gif

gėda, bet nežinojau kas tasi Taize. bet pačekinau guglej. "JŪTAI" labai gerai. aš buvau jų koncike, vat biggrin.gif
tu dar per maža buvai, kai GnR ant bangos buvo. och, grupė och. stadikus surinkdavo nežinau kiek kartų didesnius už U2. bet... iširo. aš tada buvau tik 10 ar 11 klasėj...
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 13:49)
gėda, bet nežinojau kas tasi Taize. bet pačekinau guglej. "JŪTAI" labai gerai. aš buvau jų koncike, vat biggrin.gif
tu dar per maža buvai, kai GnR ant bangos buvo. och, grupė och. stadikus surinkdavo nežinau kiek kartų didesnius už U2. bet... iširo. aš tada buvau tik 10 ar 11 klasėj...

Style, o tu ne apie tikinciuju Taize kalbejai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 22 spalio 2010 - 13:52
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 14:49)
"JŪTAI" labai gerai. aš buvau jų koncike, vat biggrin.gif


blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Va sito tai ne baltai bet juodai pavydziu... Nu bet nieko, as dar nuvaziuosiu... GALINGAI TAIP BUS!!!!!!!!!

As aerosmith'uose buvau... Bet... ne U2 cry.gif
Papildyta:
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 14:52)
Style, o tu ne apie tikinciuju Taize kalbejai? g.gif

Taip taip... Tik ten ne viskas taip kaip pavaizduota lotuliukas.gif Bo is manes tokia tikinti, kad bigsmile.gif ... rolleyes.gif Bet buvo ir tokiu fanatiku, kurie dienom baznycioj sededavo...
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 21, 21:04)

zveriskai grazus parasas ir zodziai!!! wub.gif $


P.s. nuotraukos grazios, viskas grazu, tik be sansu jus pasivyt! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellana: 22 spalio 2010 - 13:56
Na bet smagu,kad ne su Bacstreet'ais uzaugot... Akmuo nuo sirdies nukritooo... unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 13:26)
1. man dainos yra dviejų rūšių: tokios, kur always ir forever ir tokios, kuriuos šiuo metu patinka, bet nžn ar jos paskui pavirs į pirmąją kategoriją.
2.  Guns n' Roses Novemver Rain pastarasis video berods per MTV buvo pripažintas geriasiu visų laikų klipu.
3. bet yra ir labai gerai suvaidintų filmų, kur tiesiog žiuri liežuvį pakabęs, o pasirodo tie aktoriai vienas kito nemėgo filmavimo metu, net nesikalbėdavo, tik tiek, kiek reikia aikštelėje befilmuojant... toks buvo pvz Nothing Hill'as biggrin.gif

1. drinks_cheers.gif va ir pas mane šitaip. Iš tų forever atlikėjų tai Stingas, Seal'as.....tie patys Guns n' Roses, lietuvių tai Selas patinka.
Pas mus šeimoj vyras melomanas, dainuoti nedainuoja, bet muzikos taug gaug megabaitų turim biggrin.gif
2. Va šita mano jaunystės bernioko tokios kaip ir meilės begalinės ir aišku nelaimingos plačiaja prasme topas buvo jis vis man aiškindavo kad isivaizduoja tokias mūsų vestuves ironiška tai kad deja jis jau a.a.
3.arba dar geriau vyrai gėjai būna bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 22 spalio 2010 - 13:58
Arti, man labai patiko tavo gabalai, visi girdėti, bet aš nieka neiškau kur nors internete, taip sakant pasitenkinu kiek išgirstu toje BYBerių jūroj... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 22 spalio 2010 - 14:01
QUOTE(style @ 2010 10 22, 15:57)
Na bet smagu,kad ne su Bacstreet'ais uzaugot... Akmuo nuo sirdies nukritooo...  unsure.gif  lotuliukas.gif

Ej ramiai...... unsure.gif kai kas ir su Britney Spears augo doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Arti,bucinys thumbup.gif wub.gif

O as ivairia muzika (..stilius)megstu..priklauso nuo nuotaikos ir aplinkybiu.. smile.gif Bet neretai buna pasitaiko,jog patinka pvz..tik zodziai,arba tik muzika,arba skambejimas ir t.t.Nervina,kai is visos dainos tik priedainio zodziai patinka doh.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vesta:6 @ 2010 10 22, 16:02)

**** net susinervinau doh.gif nu kaip cia nerealu blink.gif blink.gif
Atsakyti