Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 00:50)
Pievele is Belos puses I dalis
http://www.youtube.c...feature=related

Jausmas toks..tarytum krisčiau..
Su tavimi aš žemės nejaučiu..
Šimtai drugelių manyje plazdena
Gera…ir neapsakomai baugu..
Krentu..
Širdis pašėlusiai tuksena
Tavo vardą…tuk.. tuk.. tuk..
Krentu…
Lyg  nuostabiam sapne..
Iš kurio tuoj tuoj pabusiu..
Krentu..
Žinau..ne amžinai taip krisiu..
Sudrebu..
Kaip butu nuostabu..
Nukristi…..
Į tavo šaltą glėbį
Bet jei nelemta..
Jei taves tenai nebus..
Aš susitaikysiu…
Kad ir kieno tai rankos bus..
Krentu...



QUOTE(style @ 2010 10 22, 10:41)
Bleeeee... Kepu kiausus ir vietoj pipiru cinamono uzpyliau... AAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!  PYYYYYKTAS AS, OI PYYYYYYYYKTAS...  doh.gif

Niu bandau valgyt... Skonis toks egzotiskai keistai gurmaniskas...  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


ARTI---eiles superines, nerealios, jausmingos, suvirpino sirdele... bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif[COLOR=red]

STYLE---nieko gi suvalgei lotuliukas.gif man ir vienakart buvo vietoj krakmolo idejau sodos... doh.gif lotuliukas.gif tai dar blogiau buvo nei kad tau... rolleyes.gif
KALENU namas---superinis man patinka kai yra erdves wub.gif thumbup.gif noreciau tokio namo ir su EDwarduku pasoneje... wub.gif biggrin.gif
Baikit skandalintis del parasu vVISU GRAZUS ir taskas... wub.gif biggrin.gif
As pietus gaminu tai ir radau laisvo laiko pas jus uzsukti, o lauke oras brrr schmoll.gif
Atsakyti
Zane, iskundei? g.gif biggrin.gif O sakei neskusi biggrin.gif Ir nemeluok dabar..niekas tavim nebetikes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Japoniene @ 2010 10 22, 09:43)
Jazau  unsure.gif :
user posted image

bigsmile.gif ne nu :
user posted image

eheheeeee vat čia tai geras. būtų Edka tokia šukuosena filme pasirodęs, tai žinot ką, niekas jo čia nemylėtų lotuliukas.gif

QUOTE(style @ 2010 10 22, 10:18)
Va tokia man muzika patinka, net geriau uz Robertuko arijas ar 100 monkeys.

nu žinai nei kiek ne toliau nuo 100monkeys garažinio lygio lotuliukas.gif

QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 11:12)
Zane, iskundei? g.gif  biggrin.gif O sakei neskusi biggrin.gif Ir nemeluok dabar..niekas tavim nebetikes lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o geras lotuliukas.gif thumbup.gif
ne, neskundžiau.
bet žinau, kad moderatotės net kelios mėgsta šitą temą. taigi garsiai ir daug kalbėdamos, kad čia parašas atkreipėm į save dėmesį. skaitykite, kad "pribūriau"

tuoj pažiesiu ar mano mikroskopinio parašiuko nekilino. neturėtų gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 22, 12:23)
O taves vyras neisvarys is namu su tokia Kaledine dovana?  g.gif

Mano namai, tai manes neisvarys, bet....sakai gali pats iseiti...siulai nerizikuoti ir nedovanoti...manai geriau vyras pasoneje, nei maikute be vyro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 12:12)
Zane, iskundei? g.gif  biggrin.gif O sakei neskusi biggrin.gif Ir nemeluok dabar..niekas tavim nebetikes lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 12:18)

nu žinai nei kiek ne toliau nuo 100monkeys garažinio lygio  lotuliukas.gif


Na, kad ne... 100monkeys pankroka grojo, o cia labaiu prie roko traukia. Na tokia padoresne muzika.Nors 100 monkeysas su malonumu pasiklausau, man jie green day kazkiek primena arba lt TURBOREANIMACIJA. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zizija @ 2010 10 22, 10:51)
Arti, pagaliau sulaukėme !!!!!  bigsmile.gif Tavo eilės superinės!!! Ir man irgi daugtaškiai patinka thumbup.gif jais tiek galima pasakyti.....


QUOTE(kristinaa @ 2010 10 22, 11:07)
ARTI---eiles superines, nerealios, jausmingos, suvirpino sirdele... bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif[color=red]


Aciu smile.gif paskaitykit ir pakoreguota Pievele ax.gif gal labiau patiks, o gal ir ne biggrin.gif blush2.gif
Zane, nesidesiu siandien naujo parasiuko, kad visos matytu, kas yra kas pas mus temoj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nors dar ir ant Eglioshos nemazas itarimas krenta..mazu ta bemiegodama koki kosmara su R.P. susapnavo ir ant to pasiutimo...manes iskust vidury nakties atejo biggrin.gif o gal visai ne kosmaras ten buvo..gal obelys pas ja prazydo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 22 spalio 2010 - 11:36
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 22, 12:21)
Mano namai, tai manes neisvarys, bet....sakai gali pats iseiti...siulai nerizikuoti ir nedovanoti...manai geriau vyras pasoneje, nei maikute be vyro lotuliukas.gif


Va va... Ka tu veiksi su ta maikute be vyro... Kiek pamenu nukritusi plakata su sunaus pagalba greitai ismete i siuksliu deze, tai su maikute nerizikuok schmoll.gif
Atsakyti
***** kaip man bloga unsure.gif unsure.gif unsure.gif Tikiuosi pusryciai mano nesugalvos liftu pasivazineti... unsure.gif unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 22, 11:21)
Mano namai, tai manes neisvarys, bet....sakai gali pats iseiti...siulai nerizikuoti ir nedovanoti...manai geriau vyras pasoneje, nei maikute be vyro lotuliukas.gif

Aš tai supratau, kad čia užrašas kad tipo aš seksualesnis už Edva g.gif tai vyrui turėtų kaiptik patikti.
Atsakyti
QUOTE(Japoniene @ 2010 10 22, 13:33)
Aš tai supratau, kad čia užrašas kad tipo aš seksualesnis už Edva  g.gif tai vyrui turėtų kaiptik patikti.

Tai uzrasas tikrai toks, bet uzsispyrele27 priverte mane pagalvoti apie tai, kad maniskis , pats save laikydamas Nr.1 mano gyvenime, gali susigalvoti, kad is to Nr.1 gali tapti Nr.2 ir jei as teigiu, kad jis geresnis, tai galiu ir pagalvoti o pagalvojus sugalvoti o sugalvojus ir suabejoti, o suabejojusi ir noredama save itikinti dovanoju jam maikona su tokiu vat uzrasu... lotuliukas.gif
Nu supratot ka cia as susvaiguliavau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 22, 11:31)
***** kaip man bloga  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  Tikiuosi pusryciai mano nesugalvos liftu pasivazineti...  unsure.gif  unsure.gif

Tai tu suvalgei kiausiniene su cinamonu? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 22, 12:43)
Tai uzrasas tikrai toks, bet uzsispyrele27 priverte mane pagalvoti apie tai, kad maniskis , pats save laikydamas Nr.1 mano gyvenime, gali susigalvoti, kad is to Nr.1 gali tapti Nr.2 ir jei as teigiu, kad jis geresnis, tai galiu ir pagalvoti o pagalvojus sugalvoti o sugalvojus ir  suabejoti, o suabejojusi ir noredama save itikinti dovanoju jam maikona su tokiu vat uzrasu... lotuliukas.gif
Nu supratot ka cia as susvaiguliavau doh.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
na ir isvartei cia...
Atsakyti