Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

Jazau unsure.gif :
user posted image

bigsmile.gif ne nu :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 22 spalio 2010 - 09:44
QUOTE(petrike @ 2010 10 22, 09:29)
Arti, tu geriau ten nieko nekoreguok, o prikurk dar kelis posmus wub.gif  wub.gif
Vakarykscios eiles buvo super, nieko joms netruksta! mirksiukas.gif

Saukstai taip sakant isejo pasivaiksciot biggrin.gif koreguoju..kur mano vadybininke? g.gif reik man su ja pasitart blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(style @ 2010 10 22, 09:41)
Bleeeee... Kepu kiausus ir vietoj pipiru cinamono uzpyliau... AAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!  PYYYYYKTAS AS, OI PYYYYYYYYKTAS...  doh.gif

ZLIBAS tu, o ne piktas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o ir porelės lėlės yra:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 10:41)

netaisyk, viskas ten gerai.
tik man asmeniškai gražiau būtų be daugtaškių po kiekvieno žodžio... bet čia jau gerb. korektorė Style pasisakys biggrin.gif


As dievinu daugtaskius bigsmile.gif Ju pas mane visaur daug... O poezija toks dalykas - kaip jau poetas pageidaus - taip ir bus, daug nepritaisysi... O daugtaskiai irgi daro savo. Testinumas toks savotiskas... Va matai kiekpas mane ju daug lotuliukas.gif

QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 10:45)

ZLIBAS tu, o ne piktas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tongue.gif As taip est norejau, kad nebeziurejau ka imu... Krc, pusryciai nekokie... o saldytuve pelyte pasikore cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 09:41)
tik man asmeniškai gražiau būtų be daugtaškių po kiekvieno žodžio...

lotuliukas.gif Sitos vietos tai tikrai nekeisiu irnesakyk.gif ..jie tustumai priduoda prasmes umn.gif Jei kada pamatysit Arti rasancia be daugtaskiu...sukluskit..greiciausiai cia ne Arti biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Beje ARTI as irgi noriu pagirti tavo eiles, jos tikrai saunios... PIRMYN MOTERIE NON STOP'u. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Japoniene @ 2010 10 22, 10:47)
o ir porelės lėlės yra:
user posted image

trgedija doh.gif Bela-barbie. nu **** nu... kazkokia nesamone... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Daiva čia tavo vyrui patiktu:
user posted image

ania?
Papildyta:
QUOTE(style @ 2010 10 22, 09:51)
Beje ARTI as irgi noriu pagirti tavo eiles, jos tikrai saunios... PIRMYN MOTERIE NON STOP'u.  thumbup.gif
Papildyta:

trgedija  doh.gif Bela-barbie. nu **** nu... kazkokia nesamone... schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

Man aplamai šiandien ant tokių nekokių fotkių šiandien nusisuko
Atsakyti
Galima sakyt **** FUCK **** FUCK **** FUCK ****... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Zvaigzduciu nededa - praliotas... bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 11:45)
Saukstai taip sakant isejo pasivaiksciot biggrin.gif koreguoju..kur mano vadybininke? g.gif  reik man su ja pasitart blush2.gif  biggrin.gif


Cia as, cia mirksiukas.gif
Atostogu vel norim? g.gif biggrin.gif

Japoniene, tai jau tikrai jam patiktu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 22 spalio 2010 - 10:00
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
uzsispyrele27, kur tu ? Naujienu kokiu turi? O nauju foto?g.gif biggrin.gif
Ar turi ir tik viena jomis megaujiesi? lotuliukas.gif

Japoniene, paskutine foto thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 22 spalio 2010 - 10:07
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 22, 09:55)


Japoniene, tai jau tikrai jam patiktu lotuliukas.gif

Tai dovanok Kalėdom bigsmile.gif
Atsakyti