Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

Labas rytas...
QUOTE(petrike @ 2010 10 22, 00:16)
o cia ta pacia Hario Poterio knyga vis skaitai? Ar visas is eiles? Nes jau senokai girdim, kad Haris Poteris pas tave valdo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(egliosha @ 2010 10 22, 00:24)
aha, tu gal Fenikso brolija skaitai cia? ar visas HPoterijas? lotuliukas.gif


Visas is eiles skaitau blush2.gif Vakar Fenikso brolija pabaigiau rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Labs ryts, prisiduodu ax.gif
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 22, 00:46)

Arti
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Bet...si vieta..o jei ten bus Dzeikobo rankos?  g.gif  lotuliukas.gif

Daiva, verysad.gif pati jautriausia posmo vieta, o tu juokus skaldai..koks dar Dzeikobelis...? blink.gif Arba svelnios Edvardelio rankos..arba gniuzdancios monstro rankos/saltos giltines rankos.. cry.gif cry.gif Nuo sitos vietos zliumbt turejai pradet unsure.gif Pas Dzeikobeli ji nekristu irnesakyk.gif Pastebejus ji apaciojie..greitai mosuot rankomis pradetu lotuliukas.gif

QUOTE(petrike @ 2010 10 22, 00:54)
Arti, labai grazu... Ir su muzika skaitant.... Tokios jausmingos eiles wub.gif  wub.gif 
Pries miega pats tas... Gal ir susapnuosiu ka i tema...


QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 22, 05:27)
Laba 4u.gif

Arti,Nika, KOKIE GRAZUS JUSU PARASAI    wub.gif

Pieveles scena thumbup.gif  wub.gif

Malonu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 22 spalio 2010 - 07:29
Laba visoms 4u.gif .Arti pievele parasyta thumbup.gif tik mazokai smile.gif isijaust nespejau biggrin.gif .O Kalenu namas man labai patinka nieko nekeisciau imciau toki koks yra thumbup.gif .
Atsakyti
labas rytas,
o velniava koks oras uz lango doh.gif
Arti super pagaliau atsibudai 4u.gif
o parasai abieju grazus, tai, kad baikit cia razborkes biggrin.gif
Daiva nium ir akiu grozio pridejai, vos rytinej kavoj nenuskendau wub.gif 4u.gif
Papildyta:
nu va ir pirmas sniegas doh.gif doh.gif
Papildyta:
Simpsonai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir Video su Kristen thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKINU SU PIRMU SNIEGU
jis mane labai maloniai nudžiugini šįryt biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2010 10 21, 23:24)
Arti, tu gal susimazink ji ka laugh.gif arba imetam kitoj temoj apklausa ar trint lauk Arti parasa ar ne laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nors ir Edvardas man ten gražus, bet laukiu, kada moderatoriai nukilins jai tą parašą lotuliukas.gif ji daug kur priplepėjusi, turėtų pastebėt biggrin.gif

QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 23:50)
Pievele is Belos puses I dalis
http://www.youtube.c...feature=related

Jausmas toks..tarytum krisčiau..
Su tavimi aš žemės nejaučiu..
Šimtai drugelių manyje plazdena
Gera…ir neapsakomai baugu..
Krentu..
Širdis pašėlusiai tuksena
Tavo vardą…tuk.. tuk.. tuk..
Krentu…
Lyg  nuostabiam sapne..
Iš kurio tuoj tuoj pabusiu..
Krentu..
Žinau..ne amžinai taip krisiu..
Sudrebu..
Kaip butu nuostabu..
Nukristi…..
Į tavo šaltą glėbį
Bet jei nelemta..
Jei taves tenai nebus..
Aš susitaikysiu…
Kad ir kieno tai rankos bus..
Krentu...

šios eilės tikrai labai gražios thumbup.gif


sninga sninga sninga,
kaip man tai patinka thumbup.gif

oi šiandien tiek daug darbo laukia...
tikiuosi jūs netylėsite, užsuskiu pasiskaitinėt, kaip jums čia sekasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 09:05)
SVEIKINU SU PIRMU SNIEGU
jis mane labai maloniai nudžiugini šįryt biggrin.gif


Cia Tu kaip ir mano vaikai ziuriu nusiteikus. Dukra jau buvo pasiruosus roges nestis i lauka biggrin.gif Tai kol nuvaziavome iki darzelio, teko ilgai irnuobodziai aiskinti, kodel sniego nera ant saligatvaiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 08:05)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nors ir Edvardas man ten gražus, bet laukiu, kada moderatoriai nukilins jai tą parašą  lotuliukas.gif  ji daug kur priplepėjusi, turėtų pastebėt biggrin.gif

Zane, nenukilins tongue.gif jei nepaskusi biggrin.gif ..nes parasiuko niekad neturejus buvau..tik sitoj temoj toki "geri" uzsidejau biggrin.gif
Nors gal ir meluoju biski g.gif nestukiu temoj turejau..ale tos temos jau seniai pratrintos bus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Militukas @ 2010 10 22, 07:12)
Laba visoms 4u.gif .Arti pievele parasyta  thumbup.gif tik mazokai smile.gif isijaust nespejau biggrin.gif


QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 22, 07:42)
Arti super pagaliau atsibudai  4u.gif



QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 08:05)
šios eilės tikrai labai gražios  thumbup.gif


Aciu smile.gif bet vis tiek tyliai pradedu galvot, kad pakoreguot reikia doh.gif man taip visada, ant kitos dienos pradeda kitaip rodytis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 22 spalio 2010 - 09:09
QUOTE(Žanė @ 2010 10 22, 09:05)
SVEIKINU SU PIRMU SNIEGU
jis mane labai maloniai nudžiugini šįryt biggrin.gif

sninga sninga sninga,
kaip man tai patinka  thumbup.gif

Taip nudziugau as del sniego, islekiau paziureti, o to sniego nei kvapo... Lyja Kaune! doh.gif Turbut tas malonumas tik Vilniuje buvo... g.gif
Arti, tu geriau ten nieko nekoreguok, o prikurk dar kelis posmus wub.gif wub.gif
Vakarykscios eiles buvo super, nieko joms netruksta! mirksiukas.gif
Atsakyti
Arti< geriau kanors naujo kurk cia nekoregavus mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba ant ryto
QUOTE(petrike @ 2010 10 22, 09:29)
Taip nudziugau as del sniego, islekiau paziureti, o to sniego nei kvapo... Lyja Kaune! doh.gif Turbut tas malonumas tik Vilniuje buvo... g.gif
Arti, tu geriau ten nieko nekoreguok, o prikurk dar kelis posmus wub.gif  wub.gif
Vakarykscios eiles buvo super, nieko joms netruksta! mirksiukas.gif

Buvo buvo to sniego tik labai trumpai kaip juokiausi 26 snaigės iškrito ir tada lyti pradėjo.
Arti eilės super bigsmile.gif
Va tau :
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 22 spalio 2010 - 09:41
Bleeeee... Kepu kiausus ir vietoj pipiru cinamono uzpyliau... AAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! PYYYYYKTAS AS, OI PYYYYYYYYKTAS... doh.gif

Niu bandau valgyt... Skonis toks egzotiskai keistai gurmaniskas... unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style: 22 spalio 2010 - 09:44
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 09:04)
Zane, nenukilins tongue.gif jei nepaskusi biggrin.gif ..nes parasiuko niekad neturejus buvau..tik sitoj temoj toki "geri" uzsidejau biggrin.gif
Nors gal ir meluoju biski g.gif nestukiu temoj turejau..ale tos temos jau seniai pratrintos bus ax.gif
Papildyta:
Aciu smile.gif bet vis tiek tyliai pradedu galvot, kad pakoreguot reikia doh.gif man taip visada, ant kitos dienos pradeda kitaip rodytis doh.gif

aha, jei kitur nedėjai tai nenukilins biggrin.gif o gaila biggrin.gif hehe. aš tai jau tikrai neskųsiu, kas aš tau, saugumietė kokia. neįdomu taip. įdomiau kai moderatoriai patys aptinka biggrin.gif

netaisyk, viskas ten gerai.
tik man asmeniškai gražiau būtų be daugtaškių po kiekvieno žodžio... bet čia jau gerb. korektorė Style pasisakys biggrin.gif

ir pas mus jau sniegas ima tirpti po biškį... mieste nutirpę sako, o čia pakraščiuke dar laikosi matau...
Atsakyti