Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(egliosha @ 2010 10 21, 22:58)
nu tu bleka, taip ir zinojau kad ne be reikalo jis toks gigantiskas, o as taip laukiu, kada ji tau uzbanins lotuliukas.gif nes kuo toliau tuo tas vaizdas ne i gera eina Robkei (Tayloras dar labiau patikt ima laugh.gif )

Tu gali man meluot..bet saves neapgausi biggrin.gif lotuliukas.gif As kantri..as palauksiu nail.gif kada obelys prazys tavo sirdy biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 21, 23:52)
oi tai turek kiek reikia,man tai ju dabar nereikia,as po gimtadienio jau tikrasias turiu, reiks BA skaityt,kai POTERI perskaitysiu  thumbup.gif

o cia ta pacia Hario Poterio knyga vis skaitai? Ar visas is eiles? Nes jau senokai girdim, kad Haris Poteris pas tave valdo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 00:12)
Tu gali man meluot..bet saves neapgausi biggrin.gif  lotuliukas.gif As kantri..as palauksiu  nail.gif kada obelys prazys tavo sirdy biggrin.gif

OOO, obelys pas man prazydo beveik pries septynerius metus, sirdy tik diedas mano wub.gif Tayloras simpatija, ale mano meila - prie sono laugh.gif o siaip mane greiciau Kristen suviliotu, negu Robke lotuliukas.gif arba Kajus laugh.gif
QUOTE(petrike @ 2010 10 22, 00:16)
o cia ta pacia Hario Poterio knyga vis skaitai? Ar visas is eiles? Nes jau senokai girdim, kad Haris Poteris pas tave valdo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aha, tu gal Fenikso brolija skaitai cia? ar visas HPoterijas? lotuliukas.gif


zodziu nusprendziau is hetero atsiverst i homo idemiau paziurejus i Arti parasa (kam tie vyrai, kai pasauly tiek graziu moteru, ane Belana? mirksiukas.gif laugh.gif ), i visos dingo nuo eteriaus mastau.gif Arti, tu gal susimazink ji ka laugh.gif arba imetam kitoj temoj apklausa ar trint lauk Arti parasa ar ne laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 21 spalio 2010 - 23:50
Pievele is Belos puses I dalis
http://www.youtube.c...feature=related

Jausmas toks..tarytum krisčiau..
Su tavimi aš žemės nejaučiu..
Šimtai drugelių manyje plazdena
Gera…ir neapsakomai baugu..
Krentu..
Širdis pašėlusiai tuksena
Tavo vardą…tuk.. tuk.. tuk..
Krentu…
Lyg nuostabiam sapne..
Iš kurio tuoj tuoj pabusiu..
Krentu..
Žinau..ne amžinai taip krisiu..
Sudrebu..
Kaip butu nuostabu..
Nukristi…..
Į tavo šaltą glėbį
Bet jei nelemta..
Jei taves tenai nebus..
Aš susitaikysiu…
Kad ir kieno tai rankos bus..
Krentu...

Atsakyti
ooo, sita dalis man patinka wub.gif net i parasa istrauka isimeciau laugh.gif
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif
QUOTE(Žanė @ 2010 10 21, 22:36)
nežinau, nesisuka galvoj rašinėlis. reikia kad gimtų koks idėjukas, kabliukas. rytoj gal gims biggrin.gif

Daiva, klausei dėl paskutinės Eclipsės scenos, ką Bela sako Edvardui. na, ten gale ji ka-kaip sukalba, kad nori tapti vampyre, nes... šiame pasaulyje ji visada jautėsi lyg ir nepritampanti, kažkokia kitokia. ir pažinusi juos, vampyrus, suprato, kad tai jos pasaulis, kad ji jame bus savimi ar kaip čia išsireiškus. tada edvardas paklausė "tai visa tai ne dėl manęs", ji nusijuokė ir pasakė, "ne, ne dėl tavęs". jis irgi nusijuokė patenkintas jos motyvacija.
ar ši vieta tave domino?

Taip taip...si vieta...neziau,su tuo rusisku igarsinimu man skamba taip, lyg ji viska dare del saves ir tik del saves. Kliuna man si vieta...tik muzika ja ir istempia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 10 21, 23:57)
ooo, sita dalis man patinka wub.gif

smile.gif dabar galiu ramia sazine eit miegot..ir dar kokias dvi savaites i prieki ramia sazine miegot biggrin.gif Labanaktis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 22, 01:50)
Pievele is Belos puses I dalis
http://www.youtube.c...feature=related
Bet jei nelemta..
Jei taves tenai nebus..
Aš susitaikysiu…
Kad ir kieno tai rankos bus..

Krentu...


Arti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Bet...si vieta..o jei ten bus Dzeikobo rankos? g.gif lotuliukas.gif

Kalenu namai man labai patinka. Noreciau tokiu erdviu biggrin.gif

Nika89, nieko neklausyk, klausyk tik savo sirdies ir suprasi, kad tavo parasas thumbup.gif biggrin.gif
Kosmanaftikiene, Arti parasas labai grazus 4u.gif

Dabar tik prisiminti reikia kas ka rase, kad i viena posta viskas tilptu g.gif lotuliukas.gif
Taip. Apie barzdele. 3 dienu, tai pats tas. Mano brangiausias kartais palepina mane ir save siuo, triju dienu neskusto veidelio, vaizdeliu bigsmile.gif
Apie Kristen isvaizda. Tai cia reiketu pacituoti Arti zodzius, nes ten ji labai taikliai issireiske. O is savo varpines, tai as is tu moteriskiu, kurios minimaliai naudoja kosmetika, todel man patinka saikingai besidazancios moterys, o jaunos paneles man grazios ir be jokios kosmetikos, nes jas puosia jaunyste biggrin.gif Kristen tose foto atrodo pavargusi. Kristen, kaip dristi buti netobula lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 22 spalio 2010 - 00:48
Arti, labai grazu... Ir su muzika skaitant.... Tokios jausmingos eiles wub.gif wub.gif wub.gif
Pries miega pats tas... Gal ir susapnuosiu ka i tema... mirksiukas.gif
Papildyta:
Daiva, ko nemiegi? Tau gi ryt anksti keltis!
Papildyta:
Nu, man nors ir neanksti keltis, bet ir as jau atsisveikinsiu, Iki rytojaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Arti,Nika, KOKIE GRAZUS JUSU PARASAI biggrin.gif thumbup.gif wub.gif

Pieveles scena thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
petrike, matei, kaip as taves klausau? biggrin.gif
Pasakei, kad miegot, tai viens du...ir as jau lovoje buvau

Nika89, kosmanaftikiene, donata222...matau jus mirksiukas.gif
Geros kam darbo, kam mokslo, kam mokslo ir darbo dienos 4u.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 22 spalio 2010 - 06:04
Labuka mergai 4u.gif Daivuk, aciu ir tau gero penktadienio brunette.gif pridejai cia grozio, net slabna pasidare doh.gif ...eisiu per paskaitas paskaitinet, ka priraset ax.gif
Atsakyti