Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

Svečiuojamės pas Kalenus:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

nežinau, ar visos foto iš tikrų filmo dekoracijų, bet visos tikrai primena tuos namus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 21, 22:05)
Svečiuojamės pas Kalenus:

user posted image



Aš imčiau kambarį su šiuo balkonu. Ir rūkyt gerai būtų, ir šiaip kavos pagert, ir knygą paskaityt thumbup.gif
Atsakyti
tema ši visiškai ne į temą lotuliukas.gif
nei Nikos, nei Arti parašas nėra super wink.gif vienos su tikrai truputį pavargusiu RP, o kitos tikrai per didelis wink.gif nors ta barzdelė veža!!! ir šriftas!!!
o dėl barzdos, tai su Arti galim būt draugės mirksiukas.gif Mano vyras irgi apžėlęs. Nei badosi nei ką rolleyes.gif Gerai patinka. Ir LABAI GRAŽU.

QUOTE(vesta:6 @ 2010 10 21, 19:30)
labai faina Robo israiksa,kai jis toks tarsi susiraukes,susirupines ir panasiai biggrin.gif
user posted image

niam!!! Laikinu. Labai! Nors galėtų to sumišimo veiduose ir nebūti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miško uoga: 21 spalio 2010 - 21:18
Bet kokie faini tie Kalenu namuciai! bigsmile.gif
Reik Edvarda vien del pinigu rinktis, nes su Dzeikobu gyventum tam mazuteliam jo kambariuke... schmoll.gif
Atsakyti
Aš laukiu nesulaukiu vaizdų iš jų povestuvinės trobelės miške bigsmile.gif Va ten turėtų būti jauku.. Šitie Kalenų namai mano galva per daug ..šalti.. Kaip "šaltųjų" g.gif Nors visai neatsisakyčiau ten persikelt lotuliukas.gif
Atsakyti
Viena geriausiu fraziu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 21, 22:05)
Svečiuojamės pas Kalenus:
user posted image

nežinau, ar visos foto iš tikrų filmo dekoracijų, bet visos tikrai primena tuos namus smile.gif

Man patiko bigsmile.gif Norėčiau ten pagyventi rolleyes.gif O jei dar Edvardukas prie šono... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 21, 22:05)
Svečiuojamės pas Kalenus:



Na nors rengiasi Kalenai kaip is PRIMARK'o, bet namai atperka ju rubinitrukuma. Afigeni... thumbup.gif

QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 21, 22:10)
Aš imčiau kambarį su šiuo balkonu. Ir rūkyt gerai būtų, ir šiaip kavos pagert, ir knygą paskaityt thumbup.gif

Jo jo, balkoniukas gerulis, tik man tie paparciai pavyte samanose kliuna doh.gif Galetu buti arba visiskai apauge paparciais be tarpu, arba veja kokia,kuriai nereikia saules...
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 21, 23:08)
Jo jo, balkoniukas gerulis, tik man tie paparciai pavyte samanose kliuna  doh.gif Galetu buti arba visiskai apauge paparciais be tarpu, arba veja kokia,kuriai nereikia saules...


Jau kai turėsi tą namą ir kambarį su tuo balkonu, išrausi tuos paparčius ir ramu bus mirksiukas.gif lotuliukas.gif


P.S. style, aš tikrai nepamiršau tavo knygų. Tiesiog vis neturiu laiko pabaigt skaityti blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laputaitytė: 21 spalio 2010 - 22:17
QUOTE(Miško uoga @ 2010 10 21, 21:15)
tema ši visiškai ne į temą  lotuliukas.gif
nei Nikos, nei Arti parašas nėra super wink.gif vienos su tikrai truputį pavargusiu RP, o kitos tikrai per didelis wink.gif nors ta barzdelė veža!!! ir šriftas!!!

o dėl barzdos, tai su Arti galim būt draugės  mirksiukas.gif Mano vyras irgi apžėlęs. Nei badosi nei ką  rolleyes.gif Gerai patinka. Ir LABAI GRAŽU.
niam!!! Laikinu. Labai! Nors galėtų to sumišimo veiduose ir nebūti  rolleyes.gif

Super.. super biggrin.gif thumbup.gif Jei vienintelis trukumas - dydis biggrin.gif O didelis jis pas mane, del triju priezasciu:
1. grozio turi buti daug biggrin.gif
2. kad visos kitos team zinotu ir nepamirstu, kas cia valdo biggrin.gif
3. kad Eglioshai netycia akys uzkliutu prasukinejant parasiuka..turiu vilti, kad ji prareges lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif turim bendru panasumu biggrin.gif bet pastebejau, kad vis tiek dauguma tai alergiskos toms barzdoms g.gif galim daryt isvada, kad mano vyras daugeliui nepatrauklus biggrin.gif savotiska apsauga nuo svetimu moteru lotuliukas.gif Aisku yra tikimybe, kad ant tako pasipainios tokia, kaip Misko uoga lotuliukas.gif ...isvada..nera jokios apsaugos.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 21 spalio 2010 - 22:54
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 21, 23:16)
Jau kai turėsi tą namą ir kambarį su tuo balkonu, išrausi tuos paparčius ir ramu bus mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
P.S. style, aš tikrai nepamiršau tavo knygų. Tiesiog vis neturiu laiko pabaigt skaityti blush2.gif  4u.gif

oi tai turek kiek reikia,man tai ju dabar nereikia,as po gimtadienio jau tikrasias turiu, reiks BA skaityt,kai POTERI perskaitysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 23:48)
Super.. super biggrin.gif  thumbup.gif Jei vienintelis trukumas - dydis biggrin.gif O didelis jis pas mane, del triju priezasciu:
1. grozio turi buti daug biggrin.gif
2. kad visos kitos team zinotu ir nepamirstu, kas cia valdo biggrin.gif
3. kad Eglioshai netycia akys uzkliutu prasukinejant parasiuka..turiu vilti, kad ji prareges lotuliukas.gif

nu tu bleka, taip ir zinojau kad ne be reikalo jis toks gigantiskas, o as taip laukiu, kada ji tau uzbanins lotuliukas.gif nes kuo toliau tuo tas vaizdas ne i gera eina Robkei (Tayloras dar labiau patikt ima laugh.gif )
Atsakyti