Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

nežinau, nesisuka galvoj rašinėlis. reikia kad gimtų koks idėjukas, kabliukas. rytoj gal gims biggrin.gif

Daiva, klausei dėl paskutinės Eclipsės scenos, ką Bela sako Edvardui. na, ten gale ji ka-kaip sukalba, kad nori tapti vampyre, nes... šiame pasaulyje ji visada jautėsi lyg ir nepritampanti, kažkokia kitokia. ir pažinusi juos, vampyrus, suprato, kad tai jos pasaulis, kad ji jame bus savimi ar kaip čia išsireiškus. tada edvardas paklausė "tai visa tai ne dėl manęs", ji nusijuokė ir pasakė, "ne, ne dėl tavęs". jis irgi nusijuokė patenkintas jos motyvacija.
ar ši vieta tave domino?
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 22:33)
Zinau, kad tau grazus nail.gif  ...ale kai taip tave isduriau, tai negirsi aisku biggrin.gif 

Yra tolko is to uzgeltoninimo?..tada tai jau tikrai visos perskaitys, kas Arti patinka lotuliukas.gif

Nika, pastebejai, kad mes tik dviese snekames..taip ir tema pabaigt galim..auksas ir sidabras jau uzimtas biggrin.gif

doh.gif lotuliukas.gif tipo man uzsiciaupt? g.gif tau taip blogai su minim? blink.gif thank you very much mega_shok.gif
Papildyta:
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 21, 22:34)
Pažiūrėjau į Nikos foto...Ir toks jausmas, kad aš ją mačiusi rolleyes.gif

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif geras g.gif kur?? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 20:37)
doh.gif  lotuliukas.gif tipo man uzsiciaupt? g.gif  tau taip blogai su minim? blink.gif thank you very much mega_shok.gif

Gerai aiskinu: ir blogai ir ne.. doh.gif
gerai - nes man patinka su tavim plepet.. mirksiukas.gif
blogai - nes tu gadini mano statistika ir man vel teks stoveti ant tos gedos pakylos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 21 spalio 2010 - 20:40
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 22:39)
Gerai aiskinu: ir blogai ir ne.. doh.gif
gerai - nes man patinka su tavim plepet..  mirksiukas.gif
blogai - nes tu gadini mano statistika ir man vel teks stoveti ant tos gedos pakylos lotuliukas.gif

doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif sian visa diena tylejau....tik daba prasnekau...ir seip auksas Daivai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 20:44)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif sian visa diena tylejau....tik daba prasnekau...ir seip auksas Daivai lotuliukas.gif

Deja, auksas jau mano..o tu sekanti po manes biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 21:39)
ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif geras g.gif kur?? rolleyes.gif


Jei žinočiau, ar tikrai mačiusi ar tik taip atrodo, tai nesukčiau galvos biggrin.gif

juk būna visiems, manau, kad pamatai kokį žmogų ir atrodo, kad esi kažkur matęs. Arba čia man vienai taip būna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 21, 20:45)
Jei žinočiau, ar tikrai mačiusi ar tik taip atrodo, tai nesukčiau galvos biggrin.gif

juk būna visiems, manau, kad pamatai kokį žmogų ir atrodo, kad esi kažkur matęs. Arba čia man vienai taip būna unsure.gif

Man zinok ne viena jusu buvo kazkur matyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 22:45)
Deja, auksas jau mano..o tu sekanti po manes biggrin.gif  lotuliukas.gif

doh.gif och tu kurmi iseinu wacko.gif 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 21:46)
Man zinok ne viena jusu buvo kazkur matyta g.gif


Kad manęs nematei, tai beveik esu tikra nail.gif

Papildyta:
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 21:47)
doh.gif  och tu kurmi iseinu  wacko.gif  000189.gif



Ko tu čia panikuoji, patylėsi dar du pusdienius ir Daiva išsiverž į pirmą vietą, už nugaros jus abi palikusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 20:47)
doh.gif  och tu kurmi iseinu  wacko.gif  000189.gif

Neiseik..zinok jokio tolko...as pastebejau tokia tendencija..jei nera vienos is musu, tai zinok visos tyli..vos puslapi kita priraso..ner prasmes pusdieniui dingti, kai randi ta pati biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 21, 20:50)
Kad manęs nematei, tai beveik esu tikra nail.gif


O cia kodel taip? g.gif biggrin.gif

QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 21, 20:50)
Ko tu čia panikuoji, patylėsi dar du pusdienius ir Daiva išsiverž į pirmą vietą, už nugaros jus abi palikusi lotuliukas.gif

Daiva, grizk plepet..arba mes su Nika iseinam.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 21 spalio 2010 - 20:55
Nu matau, kad lyderiu cia jau niekaip nepavysi.. Plepa neuzsiciaupdamosir apie... nieka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kazkada as turejau noro ant pakylos uzlipti, bet jau seniai praradau vilti, kur jau cia man pasivyti jus...
O Nikos89 parasiukas man laaaaaaabai grazus, bet nespjauciau ir i keliu dienu barzdele wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(petrike @ 2010 10 21, 21:57)
Nu matau, kad lyderiu cia jau niekaip nepavysi.. Plepa neuzsiciaupdamosir apie... nieka lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 


Tegul tik plepa irnesakyk.gif Is karto tema atsigauna, nes pastaruoju metu cia labai ramu smile.gif
Atsakyti