Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 19:57)
Oij aciu aciu ax.gif ..o tu savo gal pasikeisk..R.P. kazkoks is veido iskrites g.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
sveikos
kodėl niekas nepašnekėta daugiau???
Atsakyti
QUOTE(Militukas @ 2010 10 21, 22:07)
Nika89 koks tavo parasas grazus visa diena i ji ziuriu ir ziuriu tik pagirt pamirstu uz tat dabar pagirsiu LABAI LABAI GRAZUS essen.gif  friends.gif  good.gif  bigsmile.gif  ploja.gif  karsta.gif  flirt.gif

Milituk, gaudyk oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif Arti assa.gif sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 21, 20:08)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif
sveikos
kodėl niekas nepašnekėta daugiau???

Zane, negirdejai?...visos dirba ir mokosi biggrin.gif dabar virsvalandziai... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 20:09)
Milituk, gaudyk  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif Arti assa.gif  sokiai.gif

Matau is Milituko uzuojauta gavai biggrin.gif
Atsakyti
Nika89 aciu uz bucki hihihi.gif
Papildyta:
Arti nepyk bet taviskis man nepatinka perdaug apzeles schmoll.gif , o apze vyrai man labai, labai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Militukas @ 2010 10 21, 20:12)
Nika89 aciu uz bucki hihihi.gif

O man uzuojautos nebus, Milituk? ax.gif rolleyes.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Tai tau tipo ant rimto Nikos patinka? biggrin.gif lotuliukas.gif Nika..valdykis..as tik siaip.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 21 spalio 2010 - 20:15
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 22:12)
Zane, negirdejai?...visos dirba ir mokosi biggrin.gif dabar virsvalandziai... lotuliukas.gif
Papildyta:

Matau is Milituko uzuojauta gavai biggrin.gif

doh.gif stupid.gif ji supranta tikra grozi bis.gif
Papildyta:
QUOTE(Militukas @ 2010 10 21, 22:14)
Nika89 aciu uz bucki hihihi.gif
Papildyta:
Arti nepyk bet taviskis man nepatinka perdaug apzeles schmoll.gif , o apze vyrai man labai, labai  schmoll.gif

thumb_yello.gif friends.gif nail.gif Artiiii nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Militukas @ 2010 10 21, 20:14)
Arti nepyk bet taviskis man nepatinka perdaug apzeles schmoll.gif , o apze vyrai man labai, labai  schmoll.gif

O man niam niam biggrin.gif Kai vyras mano nuosavas nusiskuta, tai as jam sakau, kad jis puse savo grozio i kanalizacija nuleidzia lotuliukas.gif man keliu dienu barzdele geris thumbup.gif
Gerai jau gerai..turi tavo parasiukas savo auditorija biggrin.gif kaip ir kaikurie neocen vyrai sitoj temoj lotuliukas.gif taip kad buk rami, Nika mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 21 spalio 2010 - 20:21
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 22:19)
O man niam niam biggrin.gif Kai vyras mano nuosavas nusiskuta, tai as jam sakau, kad jis puse savo grozio i kanalizacija nuleidzia lotuliukas.gif man keliu dienu barzdele geris thumbup.gif
Gerai jau gerai..turi tavo parasiukas savo auditorija biggrin.gif kaip ir kaikurie neocen vyrai sitoj temoj lotuliukas.gif taip kad buk rami, Nika mirksiukas.gif

nu protinga motera thumbup.gif te oro_buckis.gif lotuliukas.gif bet kai bados taj feee schmoll.gif nesuprantu, kas paikt gali g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 20:24)
nu protinga motera  thumbup.gif te oro_buckis.gif  lotuliukas.gif bet kai bados taj feee schmoll.gif nesuprantu, kas paikt gali g.gif  schmoll.gif

Papasakociau as tau kas man patinka..ale baisiai ne i tema bus lotuliukas.gif
Milituk, tai davai tada mano avatara pagirk..negi jis man vienai tooooks grazus bigsmile.gif biggrin.gif
Zane, o kur tu pabegai.. ateik cia rasinelio..pasakos pries miega rasyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 21 spalio 2010 - 20:30
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 22:27)
Papasakociau as tau kas man patinka..ale baisiai ne i tema bus lotuliukas.gif
Milituk, tai davai tada mano avatara pagirk..negi jis man vienai tooooks grazus bigsmile.gif  biggrin.gif

tai varyk moterie irnesakyk.gif tik uzgeltonink hihihi.gif o avataras tai ir man grazus bebe.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 20:30)
tai varyk moterie  irnesakyk.gif tik uzgeltonink hihihi.gif o avataras tai ir  man grazus bebe.gif

Zinau, kad tau grazus nail.gif ...ale kai taip tave isduriau, tai negirsi aisku biggrin.gif

Yra tolko is to uzgeltoninimo?..tada tai jau tikrai visos perskaitys, kas Arti patinka lotuliukas.gif

Nika, pastebejai, kad mes tik dviese snekames..taip ir tema pabaigt galim..auksas ir sidabras jau uzimtas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 21 spalio 2010 - 20:35
Pažiūrėjau į Nikos foto...Ir toks jausmas, kad aš ją mačiusi rolleyes.gif
Atsakyti