Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(vesta:6 @ 2010 10 21, 20:30)

labai faina Robo israiksa,kai jis toks tarsi susiraukes,susirupines ir panasiai biggrin.gif



Man tai labiau i WTF panasi... blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tipo nepatyres as, ka jus man cia i sauja ikisot.... ?.... rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style: 21 spalio 2010 - 19:34
QUOTE(style @ 2010 10 21, 19:34)
Man tai labiau i WTF panasi...  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tipo nepatyres as, ka jus man cia i sauja ikisot.... ?....  rolleyes.gif  tongue.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Mano vyras tai neturejo teises but nepatyres..nes as buvau nepatyrus ir bijojau lialiu savo sulauzyt biggrin.gif ..tai pirma karta vyste ir pampersus keite vyras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 21 spalio 2010 - 19:49
QUOTE(petrike @ 2010 10 21, 20:35)
Sveikos paneles!

O tai kas cia per scenos galejo buti? Kurioje vietoje ''Saulelydyje'' Edvardelis turejo plikas lakstyti???? blink.gif  bigsmile.gif
Nu bet jei jau tokias nufilmavo , tai galejo ir palikti, ania ax.gif  blush2.gif Nu tai ar reikia tokias scenas iskarpyti doh.gif  doh.gif  doh.gif

doh.gif tikrai kad NEREIKIA doh.gif biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
Bet tai pize... schmoll.gif paraso niekas ir negiria aciu aciu mergai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 19:45)
doh.gif tikrai kad NEREIKIA doh.gif  biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:
Bet tai pize... schmoll.gif paraso niekas ir negiria aciu aciu mergai blink.gif

Nika, as gi sakiau jau..atbuko mergos nuo R.P. grozio biggrin.gif mano irgi nieks negiria..tai as kaip ir kerstauju irgi nieko negiriu smoke.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 21:49)
Nika, as gi sakiau jau..atbuko mergos nuo R.P. grozio biggrin.gif mano irgi nieks negiria..tai as kaip ir kerstauju irgi nieko negiriu  smoke.gif  biggrin.gif

Davaiiii tu pagirk mano o as tavo g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 19:49)
Davaiiii tu pagirk mano o as tavo  g.gif  ax.gif

davai tu pirma dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 21:50)
davai tu pirma dirol.gif

Arti!!!!!!!!!! koks tavo parasas grazus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 19:55)
Arti!!!!!!!!!! koks tavo parasas grazus wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  2.gif

Oij aciu aciu ax.gif ..o tu savo gal pasikeisk..R.P. kazkoks is veido iskrites g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 21:57)
Oij aciu aciu ax.gif ..o tu savo gal pasikeisk..R.P. kazkoks is veido iskrites g.gif  biggrin.gif

gun_bandana.gif gun_bandana.gif box.gif bash.gif bash.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif aggressive.gif dar kazkas new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 21, 19:59)
gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  box.gif  bash.gif  bash.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  aggressive.gif dar kazkas  new_russian.gif

tongue.gif lotuliukas.gif Nika, as jau ruosiausi girti..bet paziurejau atidziau..nu bet tikrai..tose fotkese kur is tolo dar nieko..nu bet tos is arti, nu tai memelis kazkoks biggrin.gif As gi tau gero noriu biggrin.gif
O jei saziningai, tai net neketinau girti tongue.gif lotuliukas.gif su tuo "tu pirma" jau turejai klasta uzuost biggrin.gif sokiai.gif sokiai.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 21 spalio 2010 - 20:06
QUOTE(Arti @ 2010 10 21, 22:03)
tongue.gif  lotuliukas.gif Nika, as jau ruosiausi girti..bet paziurejau atidziau..nu bet tikrai..tose fotkese kur is tolo dar nieko..nu bet tos is arti, nu tai memelis kazkoks biggrin.gif As gi tau gero noriu biggrin.gif

g.gif nu tik 3 fotkej gal ciuciut, o sejp vyras su kostiumu man essen.gif tai, kad girk!!!!! smoke.gif
Atsakyti
Nika89 koks tavo parasas grazus visa diena i ji ziuriu ir ziuriu tik pagirt pamirstu uz tat dabar pagirsiu LABAI LABAI GRAZUS essen.gif friends.gif good.gif bigsmile.gif ploja.gif karsta.gif flirt.gif
Atsakyti