Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

Eina sau ta Kriste be grimo kokia baisi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Militukas @ 2010 10 21, 19:10)
Eina sau ta Kriste be grimo kokia baisi blink.gif


Gal ne baisi, o pavargus?

Ji daznai buna be makiazo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Harpija*: 21 spalio 2010 - 18:17
Sveikos paneles!
QUOTE(vesta:6 @ 2010 10 21, 12:46)
40. Scenos „Saulėlydyje“, kuriose aktorius nedėvėjo drabužių, vėliau buvo iškirptos, Robertas jose „atrodė keistai“;

O tai kas cia per scenos galejo buti? Kurioje vietoje ''Saulelydyje'' Edvardelis turejo plikas lakstyti???? blink.gif bigsmile.gif
Nu bet jei jau tokias nufilmavo , tai galejo ir palikti, ania ax.gif blush2.gif Nu tai ar reikia tokias scenas iskarpyti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petrike: 21 spalio 2010 - 18:36
QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 21, 19:17)
Gal ne baisi, o pavargus?

Ji daznai buna be makiazo 4u.gif


drinks_cheers.gif

Ji be makiazo tikrai labai grazi... o siose nuotraukose - pavargusi, issekusi (matosi gi pajuodusios akys)
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 10 21, 16:15)
style, auskarai labai gražūs, bet aš būč dariusi su tokia foto:
user posted image
nes čia jis kaip iš filmo, nu prie volterijos tiktų biggrin.gif

zinok as jau buvau pasiruosus ji kaip Kaju daryti, bet nesiziurejo man ant auskaro... Man sita jo nuotrauka tobula... norejau sitos!!!! O tas uzrasa Voltera - neipareigoja smile.gif

Nika thumbup.gif Nieko nepamirsai - visu meiles sukeilei. Saunuole... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 21, 19:17)
Gal ne baisi, o pavargus?

Ji daznai buna be makiazo 4u.gif

O man atrodo , kad ji cia po geros vakarykscios... Skauda galvyte, paakiukai pajuode, sunku juk buna, pacios zinom... g.gif
Atsakyti
QUOTE(petrike @ 2010 10 21, 19:41)
O man atrodo , kad ji cia po geros vakarykscios... Skauda galvyte, paakiukai pajuode, sunku juk buna, pacios zinom... g.gif


Galbut... bet kiekvienas esam zmogus ir net zvaigzdems taip atrodyti galima... smile.gif

Simpsonu filmukas:

http://www.youtube.c...layer_embedded#!
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 21, 18:45)
Galbut... bet kiekvienas esam zmogus ir net zvaigzdems taip atrodyti galima... smile.gif

drinks_cheers.gif vat sita ir norejau pasakyti tomis nuotraukomis.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 21, 19:36)
drinks_cheers.gif

Ji be makiazo tikrai labai grazi... o siose nuotraukose - pavargusi, issekusi (matosi gi pajuodusios akys)

Man irgi taip atrodo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 21, 19:36)
drinks_cheers.gif

Ji be makiazo tikrai labai grazi... o siose nuotraukose - pavargusi, issekusi (matosi gi pajuodusios akys)

nenoriu moralizuot... bet bus jai rukyt!!! laugh.gif
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 21, 19:45)
Galbut... bet kiekvienas esam zmogus ir net zvaigzdems taip atrodyti galima... smile.gif
Simpsonu filmukas:
http://www.youtube.c...layer_embedded#!

o vaikyti, pamatytumet jus MANE ryte blink.gif matos ka jau nebe 18-ka wacko.gif
thumbup.gif super, reiks ieskot parsisiust biggrin.gif
Atsakyti
Fainas filmukas apie Kristen 4u.gif
Atsakyti
user posted image

labai faina Robo israiksa,kai jis toks tarsi susiraukes,susirupines ir panasiai biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image


4u.gif 4u.gif
Atsakyti