Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

Milituk, prisidedu prie veikinimu ir as happybday.gif happybday.gif
va tau koki grozi idesiu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Kadangi manes panele jau niekas nevadina, tai as susirupinau tais skaiciukai, esanciais pase hihihi.gif
Juokingiausia dalis dabar buna, kai mano mergu paklausia, ar jos cia su sese, tai jos isverte akis ir vos nerekdamos ... ne cia musu mama. Galetu patyleti... lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai tikrai sureaguociau, jei su mazyliu bunant kieme, kitos mamos paklaustu...kiek metu jusu anukui doh.gif biggrin.gif
Mano buvusiam bosui taip buvo(jam 50, jo ketvirtam vaikui 2 ), tai pamenu darbe tadien mums buvo nekas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 21 spalio 2010 - 10:06
2010 spalio 23 20:00 per TNT kanala rodys "New moon" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 21, 10:00)
Kadangi manes panele jau niekas nevadina, tai  as  susirupinau tais skaiciukai, esanciais pase hihihi.gif
Juokingiausia dalis dabar buna, kai mano mergu  paklausia, ar jos cia su sese, tai jos isverte akis ir vos nerekdamos ... ne cia musu mama. Galetu patyleti... lotuliukas.gif


biggrin.gif kai i mane 'ponia' kreipesi..pagalvoju "nu cia dabar? doh.gif "Nu bet cia kai su vaikais apsikrovus bunu irnesakyk.gif
thumbup.gif jei sesute palaiko..mano tiotka su savo sunum pletkininkes buvo suporavusios lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 21, 10:11)
2010 spalio 23 20:00 per TNT kanala rodys "New moon" smile.gif

Kas cia per kanalas? Kazin per mikrovisata ji rodo? g.gif Bet siaip tai kam ziuret per telika, jei galiu per kompa paziuret biggrin.gif
Gerai, mergai, einu mokytis..ziurek Kosmanaftikiene..rodau pavyzdi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 21 spalio 2010 - 10:17
kad visai nenukryptume į pievą.. o gal reik nukrypt į ..pievelę? bigsmile.gif

graži fotkė:

user posted image

aš stengiuosi neprisiminti, kad jau įkopus į 4-tą dešimtį rolleyes.gif doh.gif


Papildyta:
user posted image
Atsakyti
MILITUK!!!! Su gimatdieniuuuuuu!!!! Valioooooo!!!

Te Robas siandien Tavo smile.gif
user posted image

Papildyta:
Na va rodau saviskius... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

user posted image
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style: 21 spalio 2010 - 10:36
labis a skaitet? lotuliukas.gif

http://www.alfa.lt/s...010-10-21_11-38
Atsakyti
Kaip lelyte...

user posted image
Atsakyti
style, kokie auskarai grazuliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2010 10 21, 11:39)


jep, cia tiesa... smile.gif Filmuojant filma ji buvo apsilankiusi keliuose striptizo klubuose su rezisieriumi ir gavo pasiulyma.
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2010 10 21, 12:39)


Nors karta alfa nenugrybavo...nes kartais tai tokie ju straipsniai buna, kad nezinai is kurios vietos jie juos traukia. bigsmile.gif
Atsakyti
Style superiniai auskariukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 21, 11:44)
Nors karta alfa nenugrybavo...nes kartais tai tokie ju straipsniai buna, kad nezinai is kurios vietos jie juos traukia. bigsmile.gif

biskiuka nugrybauta, parasyta tik ka baige filmuotis filme, o jis jau seniausiai nufilmuotas doh.gif
Atsakyti