Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

ziauriai fainas parasas Harpijos ax.gif
Atsakyti
30 seksualiausiu vampyru bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 10 20, 21:00)

Edwardelis paskutinis???? doh.gif g.gif blink.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif nauja palata thumbup.gif 4u.gif

Ale pasivyti kazkaip reik db blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2010 10 20, 19:45)
laugh.gif keliais varai????


Vienas mamkos, kitas mano biggrin.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 20:08)
Edwardelis paskutinis???? doh.gif  g.gif  blink.gif

nu ne, Kameronas kiek macau paskutinis biggrin.gif ten nuo galo sudeliota laugh.gif bet man vistiek seksualiausias Angelas is Bafes wub.gif ir dar Kate Beckinsale biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 20:08)
Edwardelis paskutinis???? doh.gif  g.gif  blink.gif

nea pirmas nuo blogiausio link geriausio euna, prie pavardes vieta raso
Atsakyti
Labutis 4u.gif Puoliau po darbų skaityt, tai ilgai užtrukau... lotuliukas.gif
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 19, 23:05)
    Lupdama česnakus pagalvojau, na gaunu Kristen autografą. O kur jį tada kišt? Ateinu pasigiriu jums, jūs paaikčiojat kaip čia man afigienai pasisekė, o toliau?
Bandau suprast tą sekiojimą ir autografų prašymą, bet neišeina įsivaizduot, kur toliau tuos autografus dėt lotuliukas.gif

Įrėminti ir ant sienos garbingiausioj vietoj lotuliukas.gif

QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 10:20)
Jei atmintis neslubuoja, tai tema ikure forumo nare Twigdy 2009-09-13 , per Belos gimtadieni. Mes neseniai temos metus sventeme. Kai kurios musu temutes nares sioje temoje nuo pirmu dienu  biggrin.gif

Aš nuo pirmos, va! bigsmile.gif

QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 10:46)
Siandien, mergai, vampyriska sapna sapnavau doh.gif Vyra nuo vampyru gyniau..Nes jis ale paskutinis atbego varzybose ir ji dabar suvartos kaip maista..O jis atbego paskutinis, nes musu suneli nest turejo..tai zodz, atsistojau pries visa vampyru irstva i aiskinau jiems apie tevo meile sunui..kad tipo jus negalit turet vaiku, tai sito niekad nesuprasit.. bet tevas net mirt uz sunu gali ir taip toliau ir panasiai lotuliukas.gif

Neblogas sapnelis thumbup.gif
Style, auskarai labai thumbup.gif
Daiva, ačiū už rusišką vertimą, bo angliškai nė bū, nė mū nemoku ax.gif
QUOTE(Dzimute @ 2010 10 20, 13:01)
Ta proga prisiminiau musu meeto diskusija apie robin hooda. Tai va, cia jis. Ir nedriskit sakyt, kad negrazus  tongue.gif
user posted image
user posted image

Aha, patiko man tas serialas ir jo aktorius. Prisimenu, kaip seilę varvinau...

QUOTE(Dzimute @ 2010 10 20, 13:41)
oi, verge izaura buvo kultinis irgi. Ypac del savo tematikos tais laikais  doh.gif O "ir turtuoliai verkia" pamenu rodydavo po du kartus ta pacia serija per diena, ir mokytojos isleisdavo anksciau is pamoku, kad paziuretumem, i parduotuve tuo metu geriau neiti budavo- visos nosis sukisusios i tv, ir visur tik apie tai kalbedavo  doh.gif

Prisimenu, jei tekdavo gatve eiti tuo laiku, kai rodydavo, tai gatvės tuščios lotuliukas.gif

QUOTE(*Rūta* @ 2010 10 20, 13:44)
o turtuolius as pamenu, aktore pagrincina kreivu veidu  doh.gif  va izaura lelyte buvo, ar pamenate dar toki Visos upes teka? nebepamenu apie ka , tik atsimenu kaip besisukancios garlaivio svirtys kaskoki personaza atrodo invalidu padare  g.gif  muzika superine buvo  wub.gif



QUOTE(style @ 2010 10 20, 15:09)
Oi dar Santa Barbara as ziurejau. Viena nusinesdavau maza sileli i tevu miegamaji ir ziuredavau vajej...  doh.gif


Va visi mano jaunystės svarbiausi serialai wub.gif


Atsakyti
user posted image
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 10 20, 21:18)
nu ne, Kameronas kiek macau paskutinis biggrin.gif ten nuo galo sudeliota laugh.gif bet man vistiek seksualiausias Angelas is Bafes wub.gif ir dar Kate Beckinsale biggrin.gif

ejau dar karta ziuret biggrin.gif jei nebutu Robkes tai drinks_cheers.gif su tavim , irgi Angelas, o seip jei ne sexualiausia rinkt o vampyriskiausia tai Brad'as Pit'as wub.gif
Atsakyti
Na sveikos visos 4u.gif vos spejau pasivyti, jau prikalbejote biggrin.gif . Na as atsimenu visus siuos serialus kuriuos cia vardinote hihihi.gif ir filmus smile.gif .Ypac patikes Ciauskute.
Atsakyti
Serialai...
Turiu prisipazinti Ciauskutes - nemaciau. schmoll.gif
Visos upes teka - nemaciau schmoll.gif
O kiti tai taip, matyti, ziureti..."Santa Barbara" buvo vienas laukiamiausiu biggrin.gif
"Be namu negerai" - ziuredavau su vaikais biggrin.gif

Jaunysteje nebuvau susizavejusi nei vienu kino aktoriumi. bigsmile.gif
Atsakyti