Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(mikki @ 2010 10 20, 14:36)
o tu turizme dirbi ar mokaisi?as turejau mokytis,bet sukirto mane per geografija,o as neisivaizdavau kur dar galeciau savo gebejima panaudoti  doh.gif ech

turizma studijuoju, o as georafijo egzo net nelaikiau blush2.gif ir istojau biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Papildyta:
tik nerykit, o skanaukit ir nesisavinkit!!!!( pakutiniai zodziai kam skirti tas supras biggrin.gif )
user posted image
user posted image
Atsakyti

QUOTE(style @ 2010 10 20, 12:37)

Oh no, as dar net mamos isciose nebuvau...

Eikit peklon vėl sena pasijaučiau unsure.gif

QUOTE(Dzimute @ 2010 10 20, 12:41)
oi, verge izaura buvo kultinis irgi. Ypac del savo tematikos tais laikais  doh.gif O "ir turtuoliai verkia" pamenu rodydavo po du kartus ta pacia serija per diena, ir mokytojos isleisdavo anksciau is pamoku, kad paziuretumem, i parduotuve tuo metu geriau neiti budavo- visos nosis sukisusios i tv, ir visur tik apie tai kalbedavo  doh.gif


Aha ir aš šituos prisimenu, atostogavau vasarą tai tėvas įrašinėjo turtuolius, kad gryžus pažiūrėčiau cool.gif ir tuščias parduotuves prisimenu. Dukra tokių bajerių suvoikti negali.
QUOTE(*Rūta* @ 2010 10 20, 12:44)

serialas buvo sventa visa kita dzin

o turtuolius as pamenu, aktore pagrincina kreivu veidu  doh.gif  va izaura lelyte buvo, ar pamenate dar toki Visos upes teka? nebepamenu apie ka , tik atsimenu kaip besisukancios garlaivio svirtys kaskoki personaza atrodo invalidu padare  g.gif  muzika superine buvo  wub.gif

Visos upės teka atrodo apie merginą kuri laivo kapitone tapo čia Australų serialas buvo. O muziką tai VISI bandė išmokti pagroti atsimenat? lotuliukas.gif

QUOTE(mikki @ 2010 10 20, 13:36)

,Visos upes teka pamenu,ziurejau,patiko.Paskui dar pamenu apie meile ir su Pauksteliu pavadinimas susijes mastau.gif


Čalikušu atrodo va ištrauka. Aš dar knygą po to skaičiau. Atsimenu labai patiko, tokia apie meilę rolleyes.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Dieve, kiek priraset doh.gif doh.gif
Nespeju! doh.gif

Grazios foto wub.gif
Daug Robo, Kristen wub.gif

style, tavo puslapyje kur yra skiltis-"Apie Mus' laaaabai graziai parasyta wub.gif ir nuotrauka Tavo ir vaiku, ir vyro thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi dar Santa Barbara as ziurejau. Viena nusinesdavau maza sileli i tevu miegamaji ir ziuredavau vajej... doh.gif

Dabar nieko nebeziuriu. Net namu seimininkiu neziuriu, nes maciau visa si sezona... Laukiu Daktaro Hauso... O Jus ziurit kokius serialus dabartinius per tv? Ai dar moterys meluoja geriau su vaikais ziuriu (jei prisimenu) ... lotuliukas.gif

QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 20, 15:03)
style, tavo puslapyje kur yra skiltis-"Apie Mus' laaaabai graziai parasyta wub.gif ir nuotrauka Tavo ir vaiku, ir vyro thumbup.gif  4u.gif

biggrin.gif biggrin.gif Dekui... Stengiausi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 14:18)
As drasi nail.gif oij drasi biggrin.gif tas tavo....aj tiek to ax.gif busiu gera ax.gif
Kosmanaftikiene, as mokausi..nelabai kas i galva lenda..ale bent tinkama puslapi atsidarius ir bandau isivaizduot, kad mokausi lotuliukas.gif


Artimonai ka mokotes? blink.gif sudominot ax.gif

QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 20, 15:56)
tik nerykit, o skanaukit ir nesisavinkit!!!!( pakutiniai zodziai kam skirti tas supras biggrin.gif )
user posted image
user posted image

karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2010 10 20, 12:01)
Ta proga prisiminiau musu meeto diskusija apie robin hooda.

QUOTE(Japoniene @ 2010 10 20, 12:12)
JAZAU čia gi mano jaunstės meila bigsmile.gif , atsimenu dar ir muzika fantastiška buvo.
Toj antroj fotkėj tai nekoks kampas, bet pačiam filme tai labai jau sladainis buvo.

ledas tas Robin Hudas ir dabar. nuotraukoje ne koks, o filme super:
http://www.youtube.c...feature=related

QUOTE(Japoniene @ 2010 10 20, 13:58)
Eikit peklon vėl sena pasijaučiau   unsure.gif
Aha ir aš šituos prisimenu, atostogavau vasarą tai tėvas įrašinėjo turtuolius, kad gryžus pažiūrėčiau cool.gif ir tuščias parduotuves prisimenu. Dukra tokių bajerių suvoikti negali.

Visos upės teka atrodo apie merginą kuri laivo kapitone tapo čia Australų serialas buvo. O muziką tai VISI bandė išmokti pagroti atsimenat?  lotuliukas.gif
Čalikušu atrodo va ištrauka. Aš dar knygą po to skaičiau. Atsimenu labai patiko, tokia apie meilę  rolleyes.gif

nesijausk sena cool.gif mes abi tokios cool.gif

aš tą čalikušu nepamenu blink.gif bet moteris matyta, matyta... kaip per miglą.
visos upės teka puikiai pamenu. ir MOKĖJAU groti. net ir dabar gal mokėčiau lotuliukas.gif

o iš dabartinių serialų žiūriu Namų Šeimininkes, Lost'us ir viskas. Dar pažiūrėsim dar žiūriu, bet čia ne serialas. ir daugiau visiškai nieko. telikas tik fonas, jo net negirdžiu. teliko nejungiu, jis veikia tik kai diedas namie yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 20 spalio 2010 - 14:36
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 20, 14:24)
Artimonai ka mokotes? blink.gif sudominot ax.gif

Kodel nuo manes nori paslapties syda nutraukt? lotuliukas.gif
Ir ka cia su mano graziuoju nicku padarei doh.gif biggrin.gif
Ir kas cia per sudominot?..kurdama tema i mano metus zvilgtelejai? lotuliukas.gif



Kosmanaftikiene,
zinok blogai.. schmoll.gif reik parasiuka keist..nieks neaikcioja schmoll.gif biggrin.gif Atbuko mergos nuo jo grozio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 20 spalio 2010 - 14:47
Aš čia nesenai buvau pokalbyje dėl darbo KTS (kauno televizijos servise) nu ten ilga istorija, bet esmė buvo ta, kad klausia kokios jūsų mėgstamos laidos? o aš sakau teliko nežiūriu bigsmile.gif lotuliukas.gif po Kedžio istorijos nutariau kad nu NĖRA ką žiūrėti cool.gif. Nu ką nepriėmė. biggrin.gif
Žane paguodei kad bent ne viena "amžiui" esu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 20 spalio 2010 - 14:44
nu as tai visai nesena hihihi.gif

QUOTE(style @ 2010 10 20, 15:09)
O Jus ziurit kokius serialus dabartinius per tv? Ai dar moterys meluoja geriau su vaikais ziuriu (jei prisimenu) ...  lotuliukas.gif

as tai pasiziuriu namu seimininkes. Jei nepamirstu, (kas nutiko uzvakar) laugh.gif
Ai, o telikas ir man ne itin reikalingas. As radijum dazniau megaujuosi biggrin.gif Arba filmais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzimute: 20 spalio 2010 - 14:48
QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 16:40)
Kodel nuo manes nori paslapties syda nutraukt? lotuliukas.gif
Ir ka cia su mano graziuoju nicku padarei doh.gif  biggrin.gif
Ir kas cia per sudominot?..kurdama tema i mano metus zvilgtelejai? lotuliukas.gif

Kosmanaftikiene,
zinok blogai.. schmoll.gif reik parasiuka keist..nieks neaikcioja schmoll.gif  biggrin.gif Atbuko mergos nuo jo grozio lotuliukas.gif

doh.gif lotuliukas.gif Neidomu kazkaip Arti pasidare tai padariau solidziau lotuliukas.gif del to ir jus pasakiau Artimonas kaip koks ponasssssss lotuliukas.gif ne sorry kazko stogas vaziuoja duokit man Robkesssssss blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Japoniene @ 2010 10 20, 13:58)
Eikit peklon vėl sena pasijaučiau  unsure.gif
Čalikušu atrodo va ištrauka. Aš dar knygą po to skaičiau. Atsimenu labai patiko, tokia apie meilę  rolleyes.gif

Nu zdrasti.As visk atsimenu ir ziurejau biggrin.gif
Ai taigi Ciauskute biggrin.gif As mazai pamenu,vaikas buvau,bet man istrigo kai ji bega, nori isvaziuoti,o tas vyras vejasi su vezimu berods ir miske sugauna.Aisku isiaiskina kazka,buciuojasi lyg.Nu man buvo romantiskumo virsune ten wub.gif O turinio ne velnio nepamenu kas kaip ir kodel biggrin.gif
o visos upes teka dar sugrociau hihihi.gif
Atsakyti
http://www.filmai.in/uzeik-265449.html

uzeikit biggrin.gif
Atsakyti