Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 14:28)
Koks skirtumas kokio jis senumo..jei mikki su Dzimute mate..tai ir as turejau matyt biggrin.gif Kai sitas aktoriukas po filmavimo aikstele lakste as dar gimus nebuvau biggrin.gif


Del filmo metu nesu tikra....
1980 ar 1983 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2010 10 20, 13:01)
vilniuj augus ir neismokai rusiskai? ar taip imanoma?  lotuliukas.gif  kas antras taip kalba gi cia  biggrin.gif
~~~
Ta proga prisiminiau musu meeto diskusija apie robin hooda. Tai va, cia jis. Ir nedriskit sakyt, kad negrazus  tongue.gif
user posted image
user posted image

na susikalbeti gal galeciau, bet skaityti no way... perskaitau, bet nelabai suprantu...
~~~
na simpotnas bicas, bet man jis nieko nesakau... ax.gif

QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 13:01)
style, o mums parodysi g.gif  biggrin.gif

tai zinoma mirksiukas.gif

QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 13:25)
Cia senas serialas
Robin of Sherwood"
BBC SG 1980'

Oh no, as dar net mamos isciose nebuvau... As dar vos vos verge Izaura pamenu, sese ziuredao tai ir as kazka ziurejau. Dar ziurejau Ir turtuoliai verkia, va nuo situ filmu pradejau tv zet...
Atsakyti
Jeigu apie antikvarinius vyrus kalbam tai as jums irgi viena parodysiu..Nu man jo akys wub.gif mano mergaitiskas vyro idealas buvo..pamenu per telika rodydavo vesternus su juo biggrin.gif
Blem...kada jis cia numirt spejo verysad.gif cray.gif cray.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 20 spalio 2010 - 12:39
QUOTE(style @ 2010 10 20, 13:37)
As dar vos vos verge Izaura pamenu, sese ziuredao tai ir as kazka ziurejau. Dar ziurejau Ir turtuoliai verkia, va nuo situ filmu pradejau tv zet...

oi, verge izaura buvo kultinis irgi. Ypac del savo tematikos tais laikais doh.gif O "ir turtuoliai verkia" pamenu rodydavo po du kartus ta pacia serija per diena, ir mokytojos isleisdavo anksciau is pamoku, kad paziuretumem, i parduotuve tuo metu geriau neiti budavo- visos nosis sukisusios i tv, ir visur tik apie tai kalbedavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2010 10 20, 12:41)
oi, verge izaura buvo kultinis irgi. Ypac del savo tematikos tais laikais  doh.gif O "ir turtuoliai verkia" pamenu rodydavo po du kartus ta pacia serija per diena, ir mokytojos isleisdavo anksciau is pamoku, kad paziuretumem, i parduotuve tuo metu geriau neiti budavo- visos nosis sukisusios i tv, ir visur tik apie tai kalbedavo  doh.gif



mano mama sesery per kaskoki is tu serialu gimde, tai sake vos daktarus prisisauke, pagimde, jai sese ant pilvo uzdejo uzklojo ir ismove toliau ziureti, tik po serialu viska iki galo sutvarke, numirti per tokius bajerius galejo doh.gif

serialas buvo sventa visa kita dzin

o turtuolius as pamenu, aktore pagrincina kreivu veidu doh.gif va izaura lelyte buvo, ar pamenate dar toki Visos upes teka? nebepamenu apie ka , tik atsimenu kaip besisukancios garlaivio svirtys kaskoki personaza atrodo invalidu padare g.gif muzika superine buvo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 20 spalio 2010 - 12:49
QUOTE(*Rūta* @ 2010 10 20, 13:44)
ar pamenate dar toki Visos upes teka? nebepamenu apie ka , tik atsimenu kaip besisukancios garlaivio svirtys kaskoki personaza atrodo invalidu padare  g.gif  muzika superine buvo  wub.gif

pavadinimas tai laaabai girdetas, pamenu ir as ta garlaivi.
Mano mylimiausieji:
TOMO SOJERIO NUOTYKIAI, su tuo ryzu garbanotu berniuku wub.gif
ir KAPITONO GRANTO VAIKAI thumbup.gif
ir aisku TWILIGHT SAGA lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style: 20 spalio 2010 - 12:52
QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 13:18)
Kosmanaftikiene, as mokausi..nelabai kas i galva lenda..ale bent tinkama puslapi atsidarius ir bandau isivaizduot, kad mokausi lotuliukas.gif

Arti, o as darbe sedziu tongue.gif idomu koks tas reikiamas puslapis? SM forumas, tema Twilight? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sitam psl as mokausi ir dar labai stropiai, tik va savo turizma tai visai uzmirsau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 20, 13:12)
Arti, o as darbe sedziu tongue.gif  idomu koks tas reikiamas puslapis? SM forumas, tema Twilight?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Sitam psl as mokausi ir dar labai stropiai, tik va savo turizma tai visai uzmirsau  doh.gif


Nea ne tas lotuliukas.gif Sitas puslapis yra blogis tam tikra prasme doh.gif ..mano laiko vampyras doh.gif ..aj pabusiu paslaptinga as ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 20 spalio 2010 - 13:17
Vaje nu kol jus pasiveji doh.gif Siandien sedziu ir galvoju ar jau labai ta mano liga progresuoja, jei as jau parsitempiau knygas originalo kalboje ir vakar jau beveik puse perskaiciau? Jauciu visai prastokai.... Gal kas kokiu vaistuku rekomenduotumet lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, visai nesigailiu kad uzsukau siandien, radau jusu deka
http://www.youtube.c...feature=related
iskilo vaikyste pries akis wub.gif tada miriau del aktoriaus ir del filmo
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 12:37)
Jeigu apie antikvarinius vyrus kalbam tai as jums irgi viena parodysiu..Nu man jo akys wub.gif mano mergaitiskas vyro idealas buvo..pamenu per telika rodydavo vesternus su juo biggrin.gif
Blem...kada jis cia numirt spejo verysad.gif cray.gif cray.gif
http://latimesblogs....newman_0927.jpg[/img]
user posted image

aha,saldainis.Gaila kad numirojo unsure.gif
Aplamai man nemazai senu aktoriu labai grazus.As jaunystej daznai prie TCM kanalo sedejau ir tuos juodai baldus senus filmus ziuredavau-Sinatra,Deanas,Newmanas,net Elvis biggrin.gif Jega!

QUOTE(*Rūta* @ 2010 10 20, 12:44)
o turtuolius as pamenu, aktore pagrincina kreivu veidu  doh.gif  va izaura lelyte buvo, ar pamenate dar toki Visos upes teka? nebepamenu apie ka , tik atsimenu kaip besisukancios garlaivio svirtys kaskoki personaza atrodo invalidu padare  g.gif  muzika superine buvo  wub.gif

aha,Visos upes teka pamenu,ziurejau,patiko.Paskui dar pamenu apie meile ir su Pauksteliu pavadinimas susijes mastau.gif

QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 20, 13:12)
Arti, o as darbe sedziu tongue.gif  idomu koks tas reikiamas puslapis? SM forumas, tema Twilight?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Sitam psl as mokausi ir dar labai stropiai, tik va savo turizma tai visai uzmirsau  doh.gif


o tu turizme dirbi ar mokaisi?as turejau mokytis,bet sukirto mane per geografija,o as neisivaizdavau kur dar galeciau savo gebejima panaudoti doh.gif ech
Atsakyti