Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 12:52)

Interviu tai anglu kalba biggrin.gif
Mazute, tai tu po gimtadienio ir vynelio anglu kalba pamirsai g.gif  doctor.gif  lotuliukas.gif

ax.gif ax.gif ax.gif

Darausi sau auskarus... Su saviskiu... Uti ti ti... Turbuk kitu nebenesiosiu... Nors Roba karts nuo karto pasikabinu... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 20, 12:46)
wtf?
Ja tak nicivo nipanimaju po ruskim...  doh.gif

vilniuj augus ir neismokai rusiskai? ar taip imanoma? lotuliukas.gif kas antras taip kalba gi cia biggrin.gif
Ta proga prisiminiau musu meeto diskusija apie robin hooda. Tai va, cia jis. Ir nedriskit sakyt, kad negrazus tongue.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
style, o mums parodysi g.gif biggrin.gif
Atsakyti
pagaliaaaau aš perskaičiau viskąąąąą
ir parašau ir leikiu nešu vaiką į polikliniką
taigiiiii


QUOTE(style @ 2010 10 19, 22:39)

čia stilingai apsirengę Kalenai??? firminiais rūbais??? čia iš prekybcentrio katalogo "pasiruoškime išvykai su Wallmarkt"

QUOTE(donata222 @ 2010 10 19, 23:00)
iššaudyt tuos paparacus  mad.gif  gun_bandana.gif nu ir ką gi ji jiem tokio jau padarė, kad šitokias nesąmones kuria  doh.gif

nes žmonės susidomi ir žiūri, nes reikingai aukšti tada būna, kuo didesnis burbulas... tas pats ir Lietuvoj su visom laidom.

QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 06:54)
Kristen palieka sou biggrin.gif
Pastebejot, kiek vyriskos auditorijos laukia jos autografo biggrin.gif

kad ta vyriška auditorija daugiausia papraciai...

QUOTE(style @ 2010 10 20, 11:46)
wtf?
Ja tak nicivo nipanimaju po ruskim...  doh.gif

ty što, neponemaješ pa ruski?

vsio lekiu
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2010 10 20, 12:01)
vilniuj augus ir neismokai rusiskai? ar taip imanoma?  lotuliukas.gif  kas antras taip kalba gi cia  biggrin.gif
Ta proga prisiminiau musu meeto diskusija apie robin hooda. Tai va, cia jis. Ir nedriskit sakyt, kad negrazus  tongue.gif
user posted image
user posted image

JAZAU čia gi mano jaunstės meila bigsmile.gif , atsimenu dar ir muzika fantastiška buvo.
Toj antroj fotkėj tai nekoks kampas, bet pačiam filme tai labai jau sladainis buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 20 spalio 2010 - 12:13
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 12:52)
Dzeikobo gerbejoms 4u.gif
"Taylor's Picks". Eclipse Behind the scenes
Kitoms, stiprybes mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
http://www.youtube.c...h?v=1EW8UAsIIlw

nu grazu wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Japoniene @ 2010 10 20, 13:12)
JAZAU čia gi mano jaunstės meila bigsmile.gif , atsimenu dar ir muzika fantastiška buvo.

va cia muzikos fragmentelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2010 10 20, 12:01)
vilniuj augus ir neismokai rusiskai? ar taip imanoma?  lotuliukas.gif  kas antras taip kalba gi cia  biggrin.gif
Ta proga prisiminiau musu meeto diskusija apie robin hooda. Tai va, cia jis. Ir nedriskit sakyt, kad negrazus  tongue.gif
user posted image

As drasi nail.gif oij drasi biggrin.gif tas tavo....aj tiek to ax.gif busiu gera ax.gif
Kosmanaftikiene, as mokausi..nelabai kas i galva lenda..ale bent tinkama puslapi atsidarius ir bandau isivaizduot, kad mokausi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 20 spalio 2010 - 12:18
QUOTE(Dzimute @ 2010 10 20, 12:01)

Ta proga prisiminiau musu meeto diskusija apie robin hooda. Tai va, cia jis. Ir nedriskit sakyt, kad negrazus  tongue.gif
user posted image


OMG OMG cia mano buvusi meile.Kaip as svaigau del jo ir to ale serialo(kiek ten kokios 4 dalys buvo) mmmmmm mano pirma pazintis su Robin Hudu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2010 10 20, 14:16)
va cia muzikos fragmentelis  ax.gif

thumbup.gif
As pamenu, kad filmo pabaigoje, liejau graudzias asaras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 20 spalio 2010 - 12:20
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 12:19)
thumbup.gif
As pamenu, kad filmo pabaigoje, liejau graudzias asaras biggrin.gif

O kur as tuo metu buvau? g.gif ..atsimenu Robin Huda, bet ne su tuo snukuciu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 20, 14:22)
O kur as tuo metu buvau? g.gif ..atsimenu Robin Huda, bet ne su tuo snukuciu lotuliukas.gif

Cia senas serialas
Robin of Sherwood"
BBC SG 1980'
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 20, 12:25)
Cia senas serialas
Robin of Sherwood"
BBC SG 1980'

Koks skirtumas kokio jis senumo..jei mikki su Dzimute mate..tai ir as turejau matyt biggrin.gif Kai sitas aktoriukas po filmavimo aikstele lakste as dar gimus nebuvau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 20 spalio 2010 - 12:29