Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Autobusų stoty tai man menkas pasirinkimas pasirodė... O ir pardavėja ne kažką nusimano...
Atsakyti
Sveikos, gal kas siuvinejo
user posted image, norejau pasiteirauti kiek reiktu Aida 14 medziagos tokiam darbui, nes cia butu mano pirmas darbas kuri noriu pradeti siuvineti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2010 10 19, 19:36)
Autobusų stoty tai man menkas pasirinkimas pasirodė... O ir pardavėja ne kažką nusimano...


na tikrai, ne kokia ji ten... man kai pritruko, reikejo pirkti, tai ten vaziavau, ir o doh.gif zodziu daugiau nebeeisiu... daug laiko uzima tas paprastas siulu pirkimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(alla7 @ 2010 10 19, 20:25)
Sveikos, gal kas siuvinejo
user posted image, norejau pasiteirauti kiek reiktu Aida 14 medziagos tokiam darbui, nes cia butu mano pirmas darbas kuri noriu pradeti siuvineti blush2.gif

dydžio nežiūrėjau, reikia schemoj pasiskaičiuot , berods pirmam psl yra skaičiuoklė mirksiukas.gif Jai reikės mocherinio siūlo 4u.gif

nėra
Apačioj išilgai yra 7 kadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.

Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 19 spalio 2010 - 19:34
QUOTE(alla7 @ 2010 10 19, 20:25)
Sveikos, gal kas siuvinejo


Ant 18 ar 16 siuvinejau. Lauksiu tavojo galutinio, įdomu bus pamatyti
Atsakyti
Labukas darbštuolytės. man toks klausimėlis iškilo :kas pačios rėminatės darbelius su paspartu pirma prie kartono ištempiat darbą o popamatavusios užsakinėjat paspartą su rėmu ar kaip kitaip darot. Mat aš noriu kad paspartas su lig darbu eitų.
o rėminsiu šį darbelį <script src='http://img213.imageshack.us/shareable/?i=jpg0237a.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>user posted image</noscript>

mano adresiukas :
http://vkontakte.ru/id103141236
Atsakyti
Aš nieko iš anksto neištempinėju- tiesiog pasimatuoju kiek reikia paspartui skylę išpjaut, tada pasižiūriu kiek jo pačio dėt, tada jau ir rėmelio dydis aiškus. O kai jau viską turiu, tada ir tvirtinu.
bet ant kartono atskirai dar nedėjau- kadangi dažniausiai rėminu su paspartais, tai gaunasi per storas darbas- nebetelpa nugarėlė, tai siuvinį tiesiog su lipnia juostele tvirtinu prie pačio pasparto. KOl kas visi geria laikėsi. Gal dideliems darbams jau ir netiktų toks rėminimas, bet tada ir pasparto galima nedėti, tai ir to storio nepasidaro daug.
Atsakyti
Reiks gal ir pabandyti su lipnia juosta, turėtų ir greičiau gautis ir ploniau.
smile.gif
Atsakyti
merginos,norejau paklausti,kurios daro prijuosteles ant buteliu blush2.gif pvz.vyno.kiek kainuotu toki grozi padaryti? ax.gif
Atsakyti
Rodausi su savo "kavos mergaite". Nelabai esu patenkinta galutiniu rezultatu. Vietomis matosi siuliu galai. Kam rodziau, visiems patiko ir nieks nieko nemate, kad kazkas ne taip, bet as pati matau... verysad.gif Lyg ir ne pirma karta reminau pas ta pati zmogu, bet mano manymu nelabai kruopsciai si karta dirbo.
Ka jus apie tai manot? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2010 10 19, 18:51)
Po kiek?
Sheila, del ziurstuku dar mirksiukas.gif negales padaryti  verysad.gif


Po 1,80lt. Ktur kiek pirkdavau tai po 1,90lt smile.gif Na nieko tokio nusipirksiu wink.gif

QUOTE(rasiux- @ 2010 10 19, 19:36)
Autobusų stoty tai man menkas pasirinkimas pasirodė... O ir pardavėja ne kažką nusimano...

Gali būti, ten vieną kartą tik pirkau, radau visko ko reikėjo.

QUOTE(angeliukė9 @ 2010 10 19, 21:45)
Labukas darbštuolytės.


Gražus darbelis thumbup.gif

QUOTE(aga1 @ 2010 10 20, 03:50)
Rodausi su savo "kavos mergaite".


Na siūliukai matyti, bet tai kas nesiuvinėja matai kad nemato smile.gif Nieko nepadarysi, nesikrimsk taip. O rėminimas man gražus, na nuotraukoje gražiai atrodo darbas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 10 20, 03:50)
Rodausi su savo "kavos mergaite". Nelabai esu patenkinta galutiniu rezultatu. Vietomis matosi siuliu galai. Kam rodziau, visiems patiko ir nieks nieko nemate, kad kazkas ne taip, bet as pati matau... verysad.gif Lyg ir ne pirma karta reminau pas ta pati zmogu, bet mano manymu nelabai kruopsciai si karta dirbo.
Ka jus apie tai manot? g.gif


drinks_cheers.gif idealu wub.gif
rėmas fantastiškas
Atsakyti