Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Pratesiu minti del albumu kur persikraustem gaila kad neina originalu kelt sad.gif
Bet zinot iseksperimentavau, kad pikasos albumuose kelia originalaus dydzio ir issisaugojus schemutes liuks matos viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyyra @ 2010 10 19, 14:53)
Pratesiu minti del albumu kur persikraustem gaila kad neina originalu kelt sad.gif
Bet zinot iseksperimentavau, kad pikasos albumuose kelia originalaus dydzio ir issisaugojus schemutes liuks matos viskas  thumbup.gif


Tikrai taip picasa ikelus, paskui leidzia originalia nuotrauka issisaugoti.
Atsakyti
QUOTE(excoliuke @ 2010 10 19, 15:02)
Tikrai taip picasa ikelus, paskui leidzia originalia nuotrauka issisaugoti.

picasą labai sąžiningai autorinės teisės trumpina, nespėsi mirktelt ir jau bus ištrinta schmoll.gif

Tiksiuke aš nepirkinėju kiekvienam darbukui atskirai siūlų, turiu su atsargom, o Žardėje buvai? Užsisakyk iš siuvinėjimo magijos, ji klaipėdietė, siuntimas nekainuos mirksiukas.gif http://www.siuvinejimomagija.lt/prekes
Atsakyti
Tai žodžiu kol kas aklavietė su saugojimu vaizdų :/
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 19, 15:09)
picasą labai sąžiningai autorinės teisės trumpina, nespėsi mirktelt ir jau bus ištrinta  schmoll.gif


Aš turiu susikūrus privatų albumą, pririštą prie el. pašto adreso. Ten laikau pačia gražiausias schemas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 19 spalio 2010 - 14:18
QUOTE(e.meskine @ 2010 10 19, 13:51)
kiek suprantu tuos namukus reikia siuvineti ant aidos o paskui kaip sakant apvilkti kardona tuo siuviniu?
Papildyta:
Nu atrodo tai super

man atrodo ,kad siuvinėjama ant plastikinės kanvos ir tada sujungiama mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū visoms, įvertinusioms mano pirties dieduką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 10 19, 14:06)
man atrodo ,kad siuvinėjama ant plastikinės kanvos ir tada sujungiama mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Taip čia ir yra. O kas nori tokio namuko, tai galima labai paimprovizuoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 19, 15:09)
Tiksiuke aš nepirkinėju kiekvienam darbukui atskirai siūlų, turiu su atsargom, o Žardėje buvai? Užsisakyk iš siuvinėjimo magijos, ji klaipėdietė, siuntimas nekainuos mirksiukas.gif http://www.siuvinejimomagija.lt/prekes

Zinau ta klaipediete, bet del 2 spalvu nenorisi trukdyti zmogaus. Nera taip skubu. Reiks iki zardes kokia diena nukeliauti. O ten pacioje iki ten ta parduotuvele yra?
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2010 10 19, 17:38)
Zinau ta klaipediete, bet del 2 spalvu nenorisi trukdyti zmogaus. Nera taip skubu. Reiks iki zardes kokia diena nukeliauti. O ten pacioje iki ten ta parduotuvele yra?

Nee, ji yra taskirai, tik toj pačioj pusėj. Jei įeini pro centrinį įėjimą nuo stotelės, tai suk į dešinę ir kairėj pusėj pamatysi mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2010 10 19, 17:38)
Zinau ta klaipediete, bet del 2 spalvu nenorisi trukdyti zmogaus. Nera taip skubu. Reiks iki zardes kokia diena nukeliauti. O ten pacioje iki ten ta parduotuvele yra?


Įsikišiu ir aš blush2.gif dar yra siūlų parduotuvė Autobosų stoty, o dažniausiai perku parduotuvėlėj šalia Vaikų pasaulio, ten kiek pirkau tai buvo pigiausia.
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 19, 18:38)
Įsikišiu ir aš blush2.gif dar yra siūlų parduotuvė Autobosų stoty, o dažniausiai perku parduotuvėlėj šalia Vaikų pasaulio, ten kiek pirkau tai buvo pigiausia.

Po kiek?
Sheila, del ziurstuku dar mirksiukas.gif negales padaryti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiksiuke: 19 spalio 2010 - 17:52