Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 11 03, 02:22)
grazuoliukai thumbup.gif  taip ir pakvipo velykomis bigsmile.gif

drinks_cheers.gif labai meilus
Atsakyti
nugi kiek nuostabiu darbu pridėjot bigsmile.gif kiškučiai, knygelė, ...ir t.t. 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaitės, kas darėt atvirukus, turiu klausimą. Kadangi tai bus mano pirmieji atvirukai, noriu paklausti kaip priklijuojat siuvinį prie atviruko? Išsisiuvinėjau darbelius ant keturkampių gabaliukų, o atviruke iškirpti ovalo formos. Ar darbelį reikia apkarpyti ir padaryti ovalo formos ar klijuot keturkampį? Ar paklijuot tik kraštelius ar ir ten kur prie iškirpimo atviruko. Naudosiu specialius klijus iš siuvinėjimo siūlų parduotuvės, kurie skirti darbeliams įvairiems. Gal kas naudojot juos? Kaip jie? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 02, 10:47)
Žiedų dėžutė Zweigart 32ct Antique white linas, DMC perle ir vokiškas baltasis (schwalm) siuvinėjimas
Knygelė su širdele . 28ct Natural linas, DMC perle ir vokiškas baltasis (schwalm) siuvinėjimas


Dvi, nuostabios knygelės, ar jau visus įmanomus siuvinėjimo būdus išbandei, ar dar liko tavo neišbandytų technikų? mirksiukas.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 02, 12:14)
Na pasiėmiau įrėmintą lelių smile.gif Dėjo du pasportus, taip gavosi mini apvadėlis aplink paveiksliuką smile.gif


Kaip gražu, gal kas žinote ar Kaune kur pjauną apvalų pasportą?

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 11 02, 12:29)
del nuotrauku perdarymo,gal zinot,kaip  ir su kokia programa galima butu tai padaryti? nes intike tai beveik visur mokama ir nesinori visur kelt savo foto blush2.gif aciu uz pagalba 4u.gif


mylittleprincess, apie schemų darymą iš nuotraukų jau daug kartų diskutuota, pavartyk senas temas. Jei pati nedarei schemų, tai nepatariu nuo to pradėti, geriau paprašyk, gal kas padės, nes yra kelios merginos, kurios padaro puikias schemas iš nuotraukų.

QUOTE(Tiksiuke @ 2010 11 02, 16:32)

4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 11 02, 17:46)
Gal kas kartais siuvinėjot šį meškiuką ir konvertavot siūlus iš Anchor į DMC? Aš konvertavausi, bet kai kur gavosi po dvi spalvas, nežinau kuria siuvinėt g.gif

Aš tokiu atveju pasirenku tą, kuri man atrodo tinkamesnė pagal paveiksliuką ir bendrą visų paveiksliuko spalvų gamą blush2.gif

QUOTE(Donalita @ 2010 11 03, 00:21)

wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 03, 16:03)
gal kas žinote ar Kaune kur pjauną apvalų pasportą?

Opvalu pjauna turbut visos reminimo dirbtuves. Esu reminusi su apvaliu paspartu SAVEX'e (Hyper Maximoje), Reminimo dirbtuvese ties ( Akluju-silpnaregiu sankryza) taip pat Sv. Gertrudos g. (Senamiesty). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 03, 12:55)
Mergaitės, kas darėt atvirukus, turiu klausimą. Kadangi tai bus mano pirmieji atvirukai, noriu paklausti kaip priklijuojat siuvinį prie atviruko? Išsisiuvinėjau darbelius ant keturkampių gabaliukų, o atviruke iškirpti ovalo formos. Ar darbelį reikia apkarpyti ir padaryti ovalo formos ar klijuot keturkampį? Ar paklijuot tik kraštelius ar ir ten kur prie iškirpimo atviruko. Naudosiu specialius klijus iš siuvinėjimo siūlų parduotuvės, kurie skirti darbeliams įvairiems. Gal kas naudojot juos? Kaip jie? g.gif


as ir dariusi tokiusi atviruku... tai medziagytes nekirpau...klijavau keturkampi, bet as su lipnia juostele klijavau smile.gif
Atsakyti
Kokie fainuoliai zuikiai thumbup.gif wub.gif

pagaliau iremintas Tauras. Pagal "Lanarte" Taurus.
Daug kas pakeista blush2.gif ax.gif biskiuka padidintas, pakeistas vienas siuliukas i Kreinika, bei uzdetas BS'as.
Siuvineta ant Navy 14 aidos, apie 10 DMC ir 1 Kreinik spalvyte
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Ir perremintos siemkes. dabar man jau remas tinka wub.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 11 03, 20:37)
pagaliau iremintas Tauras. Pagal "Lanarte" Taurus.

Ir perremintos siemkes. dabar man jau remas tinka wub.gif


bigsmile.gif viskas labai gražu 4u.gif
o sėmkėm šis rėmas tikrai LAAABAI TINKA thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 11 03, 21:40)
bigsmile.gif  viskas labai gražu  4u.gif
o sėmkėm šis rėmas tikrai LAAABAI TINKA  thumbup.gif  4u.gif

aciu blush2.gif
Galesi dar gyvai apziet. Zinok nuotrauka dar ne viska perteikia. Man jis irgi lb patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 11 03, 22:37)
Kokie fainuoliai zuikiai thumbup.gif  wub.gif

pagaliau iremintas Tauras. Pagal "Lanarte" Taurus.
Daug kas pakeista  blush2.gif  ax.gif biskiuka padidintas, pakeistas vienas siuliukas i Kreinika, bei uzdetas BS'as.
Siuvineta ant Navy 14 aidos, apie 10 DMC ir 1 Kreinik spalvyte


Ir perremintos siemkes. dabar man jau remas tinka wub.gif


wub.gif nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 11 03, 21:37)
pagaliau iremintas Tauras. Pagal "Lanarte" Taurus.
Ir perremintos siemkes. dabar man jau remas tinka wub.gif


Tauras tikrai labai grazus. Remas ir viskas labai suderinta 4u.gif
O siemkes irgi grazios, tik aisku nezinau koks pries tai remas buvo, tai negaliu lyginti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2010 11 02, 16:32)
Rodau dar  karsta smile.gif


reiks man bandyt savam mazgiui metrika sukurpt bigsmile.gif
Atsakyti