Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(tute28 @ 2010 10 30, 12:44)
Šitas lelius jau daug kart matytas ir pati jį siuvinėjau. Bet vistiek jis toks mielas  wub.gif Gražu, laukim galutinio rezultato  thumbup.gif

drinks_cheers.gif tikrai labai fainas
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 29, 21:00)
Tu mūsų spartuolė thumbup.gif O spės sugrįžt tavo RR iki tavo išvažiavimo? rolleyes.gif
Man liko tik vienas, tai vis dar laukiu rolleyes.gif


Tikriausiai ne, nes dar liko du paveiksliukai. Aš tiesiog buvau priekyje vienu etapu, nes norėjau baigti iki atostogų.
Atsakyti
jej vajej kiek grozybiu kiek kantrybes,kiek kruopstumo ir meiles. KIEK DARBU wub.gif
koks idomus vardas Nicklas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 30, 20:58)
koks idomus vardas Nicklas unsure.gif

Daniškas wink.gif Keliaus ten darbelis smile.gif
Atsakyti
Vasare labai ačiū. Gal jums dirbančioms su tomis programomis ir yra lengviau susigaudyt su tiek informacijos google, bet man su kompais nesutariančiai tai sunkoka susigaudyt. Bet vis tiek dėkoju, kad nepasivarginai ir parasei..
Atsakyti
Darbeliu groziai wub.gif wub.gif wub.gif

As sian turejau laisva popiete tai aplekiau puse miesto beieskodama knyguciu apvilkimui, dovanu Kaledom. Bewt reikalai ne kokie.... nieko grazaus nera... radau viena Baltu lanku knygyne kvadratine viduj liniuota taip graziai ale virselis su M.K. Ciurlioniu, tai griekas vilkt medziaga ant jos. Ale vis tiek nupirkau blush2.gif

O lino namuose nusipirkau neitiketinu lino atraizu, viena tai tokia su blizgiu siuliuku, fantastiskai gerai suausta, liuks siuvinejimui, ale labai siaura, maximui atvirutem... kad gabala tokios kur gaut, ale nebuvo...

tai tiek smile.gif

gero vakaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhemaituke @ 2010 10 30, 22:00)
Vasare labai ačiū. Gal jums dirbančioms su tomis programomis ir yra lengviau susigaudyt su tiek informacijos google, bet man su kompais nesutariančiai tai sunkoka susigaudyt. Bet vis tiek dėkoju, kad nepasivarginai ir parasei..

tai, kad su ta sritim neturiu nieko bendro ax.gif , tiesiog naudojuosi paieskos sistema google 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 10 30, 22:45)
Darbeliu groziai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

As sian turejau laisva popiete tai aplekiau puse miesto beieskodama knyguciu apvilkimui, dovanu Kaledom. Bewt reikalai ne kokie.... nieko grazaus nera... radau viena Baltu lanku knygyne kvadratine viduj liniuota taip graziai ale virselis su M.K. Ciurlioniu, tai griekas vilkt medziaga ant jos. Ale vis tiek nupirkau  blush2.gif

O lino namuose nusipirkau neitiketinu lino atraizu, viena tai tokia su blizgiu siuliuku, fantastiskai gerai suausta, liuks siuvinejimui, ale labai siaura, maximui atvirutem... kad gabala tokios kur gaut, ale nebuvo...

tai tiek smile.gif

gero vakaro  4u.gif

drinks_cheers.gif sunkoka surast. Pati ieškojau, senukuose radau gražias tai visas kiek buvo iš kart nupirkau. Dar 10x15 formato pirkau, labai gražiai apsivelka thumbup.gif O ta "su Čiurlioniu" žinau biggrin.gif , graži, geras formatas, įdomūs labai thumbup.gif
Atsakyti
Peachy_sheila, labai dailu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wasara @ 2010 10 31, 15:48)
Peachy_sheila, labai dailu thumbup.gif


Ačiū bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai labai visu grazus darbeliai wub.gif nenoriu vardint kiekvienos nes bijau kuria netycia praleisti blush2.gif
O stai mano procesiukas, kadangi dar nezinau net ar mergyte ar berniukas bus, todel siuvineju tik pilkaja spalvyte ir visai neskubu hihihi.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviem: 31 spalio 2010 - 17:37
sveikos merginos..

prisireike pagalbos...gal as susidurt ir suprantat kas cia per siuliukus, kur raudonai apibrauktas..ar cia kazkokia atskira firmele Mar met? ar dar kas nors? unsure.gif

user posted image
Atsakyti