Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2010 10 29, 20:53)
Jau pabaigei? bigsmile.gif Šaunuolė thumbup.gif


Aha, visus išsiuvinėjau ir šiandien perdaviau Saulužei. Aš gi išvažiuoju į kelionę- tai norėjau baigti iki jos.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 10 29, 21:57)
Aha, visus išsiuvinėjau ir šiandien perdaviau Saulužei. Aš gi išvažiuoju į kelionę- tai norėjau baigti iki jos.


Tu mūsų spartuolė thumbup.gif O spės sugrįžt tavo RR iki tavo išvažiavimo? rolleyes.gif
Man liko tik vienas, tai vis dar laukiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 29 spalio 2010 - 20:02
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 29, 18:00)
Tu mūsų spartuolė thumbup.gif O spės sugrįžt tavo RR iki tavo išvažiavimo? rolleyes.gif
Man liko tik vienas, tai vis dar laukiu rolleyes.gif


Kai pradėsit rodytis darbelius, labai prašau pranešti šitoje temoje kur ir kada bigsmile.gif
Atsakyti
Kibirkštėle, nuostabi knygelė thumbup.gif

etaeta, dailios dovanėlės thumbup.gif

Ieva V, labai gražiai įrėminta wub.gif

Višniuke, koks mielas wub.gif

murkse, šaunus skirtukas thumbup.gif

rasiuxsss, gražu smile.gif
Atsakyti
Vysniuke koks mielas ir nematytas meskutis thumbup.gif
Murkse,koks suuuper mielas ir jaukus skirtukas kvepiantis vasara ir zemuogem thumbup.gif thumbup.gif
as laminavau skirtukus,tik tuos skirtus pirmokams,nes ilaminavus vaizdelis nebe toks kaip nelaminuoto,ir pora skirtuku isislaminavo nekaip nes medziagyte praslydo nuo popieriuko blush2.gif verysad.gif
oi nebepamenu kitu mergaiciu,saunus Klimto darbeliai,dar meskutis,nu mergaites pazeret darbu gausybe ir nebegaliu isvardint ax.gif saunuoles,darbukai nuostabus,visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pirmiausia savo simpatijas atiduodu skirtukui wub.gif Ir visom po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Wasara, banni, paukščiukas - ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms,
As vis dar norėjau paklaust kokias programas jus naudojant, kad atidarytų failus su pdf ir xsd pabaigomis. Viena mergina man atsiunte shemas vieno paveiklso kurio labai noriu issiuvinėt dovanu, bet pasibaigia xsd ir man atidaro tas schemas simboliais. O kitam noriu pasiziuret DMC spalvu gama,nes ieskau spalvu kodu,bet niekur nerandu tokiu. O pagrindiniame DMC puslapyje yra tik pdf formate. gal galit padėt?
Atsakyti
QUOTE(zhemaituke @ 2010 10 30, 11:19)
Labas visoms,
As vis dar norėjau paklaust kokias programas jus naudojant, kad atidarytų failus su pdf ir xsd pabaigomis. Viena mergina man atsiunte shemas vieno paveiklso kurio labai noriu issiuvinėt dovanu, bet pasibaigia xsd ir man atidaro tas schemas simboliais. O kitam noriu pasiziuret DMC spalvu gama,nes ieskau spalvu kodu,bet niekur nerandu tokiu. O pagrindiniame DMC puslapyje yra tik pdf formate. gal galit padėt?

viskam ir visada tokiais atvejais padeda google mirksiukas.gif
Norint peržiūrėti PDF failą, kompiuteryje turi būtų įdiegtas PDF skaitytuvas. Vienas iš skaitytuvų yra Adobe Systems programa Acrobat Reader.

XSD formatas yra pattern maker programoje

uztrukau tik puse minutes paieskoms 4u.gif

Atsakyti
[quote=murkse,2010 10 29, 20:30]
ačiū, išsimatavau medžiagą, iškirpau norimo dydžio skirtuką, išsiuvinėjau boruželes, tada tarpusavy susiuvau 2 vienodas lino gabaliukus (rankomis), o į vidų įkišau skaidrų lapą (nežinau kaip jį pavadint, baigiamąjį darbą kai įriši - ant viršaus tokią skaidrę deda). Gavosi labai plonas ir lankstus thumbup.gif Įdėjus į knygą, net nesimato drinks_cheers.gif


a o ka darote su galais lino? paskum neatsirsta jie? as cia bandziau susiuti kazka is aidos tai sekmingai isardziau smile.gif o va lino servetele turiu su tokiai sgaliukais, lyg nieko...ar apsiuti jij reik?
Atsakyti
Labas smile.gif

Na pagaliau baigiau lelių siuvinėti. Nešiu rėminti smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 30, 10:18)
Na pagaliau baigiau lelių siuvinėti. Nešiu rėminti smile.gif

Šitas lelius jau daug kart matytas ir pati jį siuvinėjau. Bet vistiek jis toks mielas wub.gif Gražu, laukim galutinio rezultato thumbup.gif
Atsakyti