Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sawa @ 2010 10 29, 14:06)
Norėčiau paklausti jūsų nuomonės - ar tokie rėmeliai Klimtui nėra per puošnūs? Gal kas turite jau išsiuvinėjusios Klimtą, labai būtų įdomu pamatyti jūsų darbus, nes labai knieti dar pasiuvinėti ta tema. Ačiū.  biggrin.gif

na mano nuomone, galimas ir toks variantas,
galiu pasirodyt ir saviškį, čia trys iš visų išsiuvinėtų
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Džeinė, *mamusikas*, Visniuke, zuzanele - ačiū. Dabar tokius skirtukus gaminu dovanu. Vaikas - boružėlių grupėj biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(garuolyte @ 2010 10 29, 16:10)
na mano nuomone, galimas ir toks variantas,
galiu pasirodyt ir saviškį,  čia trys iš visų išsiuvinėtų



kaip gražu bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip greitai cia vis keiciasi darbeliai, visoms 4u.gif Tokia tingine pasijauciu cia uzsukusi ax.gif
Atsakyti
Tikra tiesa drinks_cheers.gif . Va ir aš prisižadėjau savo namelį iki švenčių pabaigti, nu bet juk reik leliukui kelnytes numegzti- ir vėl užmečiau jį doh.gif . Turbūt vešiuos ligoninėn, kad belaukdama savo švenčių netinginiaučiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 10 29, 12:43)
Nauja smulkmenėlė:
Knygų skirtikas "Boruželės" 4,7x25 cm. Linas, Madeira siūlai. Plonas, lankstus.

user posted image



Kaip grazu! o kaip cia jisais pagamintas jei ne paslaptis? labai noriu pagaminti toki tvarknga skirtuka, ir nesugalvoju kaip 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, na stai ir as pasirodau savo darbelius po laaabai ilgos pertraukos :-)


user posted image

Uploaded with ImageShack.us


o stai si jau antra karta siuvinejau, nes pirmutini vyras i drba issinese ir liepe namams padaryti,

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

liko tik ireminti darbelius 4u.gif

Atsakyti
jetus, mergaitės, koks darbelių grožis, vienas už kitą gražesnis, šaunu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnerrr @ 2010 10 29, 20:11)
Kaip grazu! o kaip cia jisais pagamintas jei ne paslaptis? labai noriu pagaminti toki tvarknga skirtuka, ir nesugalvoju kaip  4u.gif

ačiū, išsimatavau medžiagą, iškirpau norimo dydžio skirtuką, išsiuvinėjau boruželes, tada tarpusavy susiuvau 2 vienodas lino gabaliukus (rankomis), o į vidų įkišau skaidrų lapą (nežinau kaip jį pavadint, baigiamąjį darbą kai įriši - ant viršaus tokią skaidrę deda). Gavosi labai plonas ir lankstus thumbup.gif Įdėjus į knygą, net nesimato drinks_cheers.gif
Dar mergaitės rašė, kad laminuoja skirtukus thumbup.gif mintis

QUOTE(rasiuxsss @ 2010 10 29, 20:21)
Sveikutes, na stai ir as pasirodau savo darbelius po laaabai ilgos pertraukos :-)


nematytas, labai mielas meškinas wub.gif
o kavos mergytė atgys įrėminus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 29 spalio 2010 - 19:33
Labai gražūs visi darbeliai. wub.gif

Aš pagaliau laisva nuo RR- tai galėsiu irgi daugiau laiko skirti siuvinėjimui savo malonumui, bet ir RR patiko dalyvauti. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 10 29, 21:30)
nematytas, labai mielas meškinas  wub.gif
o kavos mergytė atgys įrėminus

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garuolyte @ 2010 10 29, 17:10)
na mano nuomone, galimas ir toks variantas,
galiu pasirodyt ir saviškį,  čia trys iš visų išsiuvinėtų
Uploaded with ImageShack.us

puikus variantas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 10 29, 21:32)


Aš pagaliau laisva nuo RR- tai galėsiu irgi daugiau laiko skirti siuvinėjimui savo malonumui, bet ir RR patiko dalyvauti. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Jau pabaigei? bigsmile.gif Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 29 spalio 2010 - 19:54