Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Labutis, labai gražūs darbeliai ir mieli procesai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 10 28, 19:25)
Mano orhidėjos siuvinėjosi apie 3 savaites, nes spaudė terminai


netikiu!! blink.gif bigsmile.gif oi kaip praverstų man dabar toks greitas siuvinėjimas prieš Kalėdas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 10 28, 20:15)
netikiu!!  blink.gif  bigsmile.gif  oi kaip praverstų man dabar toks greitas siuvinėjimas prieš Kalėdas  biggrin.gif

Galima sitas orchidejas per menesi issiuvinet, bet tada tik jas ir daugiau nieko kito...

Siandieniniai visu darbeliai thumbup.gif labai mieli thumbup.gif O angeliukai is makaronu irgi thumbup.gif praitais metais pries kaledas puosem dukros grupe jomis, tada jau po 12 egluciu darymo man jos sapnavosi, bet uztat grupe buvo laaabai graziai papuosta thumbup.gif pasirodysiu, gal nesupyksit kad ne i tema ax.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2010 10 28, 21:22)

Siandieniniai visu darbeliai  thumbup.gif  labai mieli  thumbup.gif  O angeliukai is makaronu irgi  thumbup.gif  praitais metais pries kaledas puosem dukros grupe jomis, tada jau po 12 egluciu darymo man jos sapnavosi, bet uztat grupe buvo laaabai graziai papuosta  thumbup.gif  pasirodysiu, gal nesupyksit kad ne i tema ax.gif  blush2.gif



Pasaka wub.gif Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Na va, pasiemiau savo Nimue feja ireminta, esu labai patenkinta rezultatu clap.gif bandziau kazkokiu mistiniu budu realu vaizda perteikti, bet nesigavo smile.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 28, 22:25)
Na va, pasiemiau savo Nimue feja ireminta, esu labai patenkinta rezultatu clap.gif   bandziau kazkokiu mistiniu budu realu vaizda perteikti, bet nesigavo smile.gif



Kaip gražuuuu bigsmile.gif Rezultatas vertas pagyrimo 4u.gif

Jei gerai įžiūrėjau, tai siuvinėta ant blizgančios medžiagos... bigsmile.gif Čia linas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 28 spalio 2010 - 20:31
Ieva V koks fainas ireminimas thumbup.gif gaila, pas mus tokio ner unsure.gif
Lb graziai viskas dera
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 28, 21:25)
Na va, pasiemiau savo Nimue feja ireminta, esu labai patenkinta rezultatu clap.gif  bandziau kazkokiu mistiniu budu realu vaizda perteikti, bet nesigavo smile.gif

bigsmile.gif ohohoooo..... nuostabiai įrėminta wub.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 28, 21:25)
Na va, pasiemiau savo Nimue feja ireminta, esu labai patenkinta rezultatu clap.gif  bandziau kazkokiu mistiniu budu realu vaizda perteikti, bet nesigavo smile.gif


Mane irgi labai suzavejo remas pats ax.gif Cia pagal spec uzsakyma darytas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 10 28, 22:54)
Mane irgi labai suzavejo remas pats  ax.gif Cia pagal spec uzsakyma darytas? blink.gif


Nu kad ne pagal specialu... g.gif atnesiau Vilniuje i Big'a i Remgauda ar kazkiip panasiai ir tiesiog toki paisule, siaip lb patenkinta esu ju darbu... smile.gif sugeba gerai paisulyt ir gerai padaro smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 28, 22:27)
Kaip gražuuuu bigsmile.gif Rezultatas vertas pagyrimo 4u.gif

Jei gerai įžiūrėjau, tai siuvinėta ant blizgančios medžiagos... bigsmile.gif Čia linas? g.gif


Jap, blizgi medziagele, va tokia:
Medziagele

atviarai tai man lb nepatiko ant jos siuvinet, ji tokia labai kieta, bet rezultatas vertas tu pastangu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva V: 28 spalio 2010 - 21:00
Kibirkštėle, Etaeta, Ieva - labai mieli darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Orchidėjos nuostabios wub.gif Man kaip šarkai - viskas gražu, kas blizga, spalvota ir ryšku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2010 10 28, 19:22)
  O angeliukai is makaronu irgi  thumbup.gif  praitais metais pries kaledas puosem dukros grupe jomis, tada jau po 12 egluciu darymo man jos sapnavosi, bet uztat grupe buvo laaabai graziai papuosta  thumbup.gif  pasirodysiu, gal nesupyksit kad ne i tema ax.gif  blush2.gif


o tos eglutės irgi iš makaronų? blink.gif blink.gif blink.gif blush2.gif blush2.gif unsure.gif

QUOTE(Ieva V @ 2010 10 28, 20:25)
Na va, pasiemiau savo Nimue feja ireminta, esu labai patenkinta rezultatu clap.gif  bandziau kazkokiu mistiniu budu realu vaizda perteikti, bet nesigavo smile.gif

super paveiksliukas thumbup.gif ,rėmas labai gražus wub.gif

Mergikės ,intensyviai siuvinėju dabar,terminai spaudžia doh.gif ,tai net neturiu laiko girti visų darbus ,visi nuostabūs ir procesai gerokai pajudėję ,visoms po 4u.gif už kantrybę wub.gif
Atsakyti