Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos merginos, norejau jusu pasiteirauti, kiek reikia palikti paveiksliuko sonams medziagos, kad butu galima graziai ireminti. Paveiksliukas nedidelis, kakur 12cm*12cm (pats piesinukas).
Busiu dekinga uz pagalba, pirma karta bandau siuvinet blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2010 10 28, 17:17)
Sveikos merginos, norejau jusu pasiteirauti, kiek reikia palikti paveiksliuko sonams medziagos, kad butu galima graziai ireminti. Paveiksliukas  nedidelis, kakur 12cm*12cm (pats piesinukas).
Busiu dekinga uz pagalba, pirma karta bandau siuvinet  blush2.gif  4u.gif

6-7 cm, jei reminsi tempdama ant kartono.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 27, 20:26)
Vadinasi dar to darbo rezultato nėra unsure.gif



Nėra... ax.gif

Stebiuosi, kaip jį taip greit pabaigė, o man su apsuktu žiedu dar oiii kaip toli pabaiga doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 10 28, 19:09)
Nėra...  ax.gif

Stebiuosi, kaip jį taip greit pabaigė, o man su apsuktu žiedu dar oiii kaip toli pabaiga  doh.gif





oi... ziuriu i jusu procesus su tom orcidejom ir nebekyla ranka kalediniu dovaneliu siuvinet, norisi ciupt tas orchidejas pabaigt, man liko tik paskutines dalies trecdalis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2010 10 28, 13:20)
Toks noras atsirado pasigirti kuo nors  biggrin.gif Kiek pamenu siu neesu rodziusiu forume, taigi pasirodau  mirksiukas.gif

Labai smagus zaisliukai is makaronu, reikes ir man pabandyti pasidaryti drinks_cheers.gif Aisku ir kiti darbeliai saunus 4u.gif

QUOTE(Kaktusine @ 2010 10 28, 18:09)
Stebiuosi, kaip jį taip greit pabaigė, o man su apsuktu žiedu dar oiii kaip toli pabaiga  doh.gif


Svarbiausia, kad jau pradeta wink.gif
Atsakyti
Kaktusine bus grazu tikrai, vien jau tas ziedo apsukimas thumbup.gif

Ieva A nebedaug jau liko, va man dar liko nemazai, bet jau lengviau siuvinejas thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 10 28, 18:09)
Nėra...  ax.gif

Stebiuosi, kaip jį taip greit pabaigė, o man su apsuktu žiedu dar oiii kaip toli pabaiga  doh.gif



koks gražus procesas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Eugute @ 2010 10 28, 18:39)
Kaktusine bus grazu tikrai, vien jau tas ziedo apsukimas thumbup.gif

Ieva A nebedaug jau liko, va man dar liko nemazai, bet jau lengviau siuvinejas  thumbup.gif

[

doh.gif dar vienas grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 10 28, 19:09)
Stebiuosi, kaip jį taip greit pabaigė, o man su apsuktu žiedu dar oiii kaip toli pabaiga  doh.gif



Vauuu bigsmile.gif Jau matosi rezultatas thumbup.gif
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 28, 19:12)
oi... ziuriu i jusu procesus  su tom orcidejom ir nebekyla ranka kalediniu dovaneliu siuvinet, norisi ciupt tas orchidejas pabaigt, man liko tik paskutines dalies trecdalis smile.gif


Nelauk ir pabaik, nes kuo toliau, tuo sunkiau bus paimt į rankas. Man taip jau buvo blush2.gif
QUOTE(Eugute @ 2010 10 28, 19:39)
Ieva A nebedaug jau liko, va man dar liko nemazai, bet jau lengviau siuvinejas  thumbup.gif



Kaip įdomu matyt rezultatus. Atrodo turi gautis vienodos orchidėjos, o kiekvienas darbas savitas ir nepakartojamas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 28 spalio 2010 - 17:49
dar vieno klausimo noreciau paklaust smile.gif siuvinesiu ant 14 Aidos, issitraukiu du siuliukus - ar juos reikia per puse lygiai sulenkt ir siuvinet 4 gijom ar 2 gijom reikia? kazkaip niekaip neikertu sistemos... blush2.gif
Atsakyti
Mano orhidėjos siuvinėjosi apie 3 savaites, nes spaudė terminai
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2010 10 28, 18:56)
dar vieno klausimo noreciau paklaust smile.gif siuvinesiu ant 14 Aidos, issitraukiu du siuliukus - ar juos reikia per puse lygiai sulenkt ir siuvinet 4 gijom ar 2 gijom reikia? kazkaip niekaip neikertu sistemos...  blush2.gif


Turi išeiti du siūliukai smile.gif Gali arba dvi gijas iškart verti paprastai į adatą arba vieną giją išsitrauki ir perlenki per pusę, kur du galiukai - veri į adatą, o perdūrus medžiagą lieka kitoj pusėj kilpelė. Tada grįžus į blogą pusę patogu labai perverti per tą kilpelę siūlą ir taip užtvirtinti smile.gif Nereikia mazgų, na jei supratai ką parašiau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 28, 19:29)
Turi išeiti du siūliukai smile.gif Gali arba dvi gijas iškart verti paprastai į adatą arba vieną giją išsitrauki ir perlenki per pusę, kur du galiukai - veri į adatą, o perdūrus medžiagą lieka kitoj pusėj kilpelė. Tada grįžus į blogą pusę patogu labai perverti per tą kilpelę siūlą ir taip užtvirtinti smile.gif Nereikia mazgų, na jei supratai ką parašiau  doh.gif  blush2.gif


aciu labai, supratau! 4u.gif
Atsakyti