Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(murkse @ 2010 10 27, 10:15)
O kai pati klijuoji, tepi klijus ten kur paveiksiukas? ar tik kraštuose kur popieriu klijuoji?

Visur tepu.
QUOTE(JViktorija @ 2010 10 27, 15:29)
Jus cia savo darbeliams skirtingas medziagas perkat, tankiai skiriasi ir t.t.
Gal galit man pasufleruot, kokia konkreciai medziaga pirkt sitom Felicijoms, kad paveiksliukas grazutis butu. Labai buciau dekinga  wub.gif

Aida 14ct arba 16ct
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 10 27, 15:52)

Noriu pasirodyt ir savo menkucius darbelius ax.gif  blush2.gif

Labai grazu, nera ko gedintis. Metrikui reminimo salone dar paprasyk, kad ispjautu realu gera pasporta ir bus super.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 28 spalio 2010 - 09:01
dziulike, mielas atvirukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 10 28, 09:48)
Pamačiusi šias orhidėjas net nešovė mintis, kad tai tikras triptikas, bet jei jūsų fantazijos platesnės tai kodėlgi ne. O visas rėminimas buvo parinktas pačios šio paveikslo savininkės, beto tai vyko Amerikoje, o kadangi už paveikslo irėminimą +rėmas paprašė 300$, tai parsivežiau į Lietuvą, čia tik ~300 lt.

tai ir sakiau, kad skonio reikalas, fantazijos, aisku taip pat 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės! esu pradedančioji, viskas kaip ir aišku, bet dabar noriu tokį darbelį siuvinėti, ir reikia jūsų pagalbos.
1) rašoma, kad medžiaga lininė, 12 skylučių/cm. tai čia gal tas pats tankiausias linas būtų?
2) tada kaip siuvinėjat kryžiuku ant tokio tankaus lino, ar "kvadračiuką" darot iš 2 siūlų, ar tik iš 1? nžn, nemoku paaiškint, bet supratot gal...
Ačiū!
Atsakyti
A-Z dėl pirmo klausimo nežinau, bet patarčiau pradėti ne nuo lino o nuo AIdos ir mažo darbelio. Bent aš taip daryčiau, bus lengviau įsivažiuoti ir atrasti savo siuvinėjimo ritmą ir techniką. Aida suskirstyta langeliais todėl lengviau yra, gali rinktis pradžiai stambesnę 14.
O jei nuspręsi ant lino siuvinėti tai tikrai per 2 siūliukus siuvinėk, per vieną labai sunku ypač pirmam darbui. Neseniai siuvinėjau per vieną tai sunku buvo išgauti lygius kryželius. Dar reikia mokintis.
Atsakyti
tai esu aš siuvinėjus, tik ne tokiais mastais kaip jūs:) ten nedaug pačio kryžiuko šiaip, todėl ir sudomino mane. na gal ant kokios atraižos pabandysiu, o tada...smile.gif
Atsakyti
Dizainas - Lietuviško lino atraiža, mano rinktos spalvos.
Knygelė - kanceliarinis popierius, lietuviško lino atraiža nugarėlei, virvelė, japoniškas įrišimas, dydis - 21 x 15 cm.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 10 28, 11:01)
Dizainas - Lietuviško lino atraiža, mano rinktos spalvos.
Knygelė - kanceliarinis  popierius, lietuviško lino atraiža nugarėlei, virvelė, japoniškas įrišimas, dydis - 21 x 15 cm.


wub.gif fantastika, norėčiau ir aš taip mokėt
Dar nedrįstu nuo a iki z knygutę daryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 10 28, 12:01)
Dizainas - Lietuviško lino atraiža, mano rinktos spalvos.
Knygelė - kanceliarinis  popierius, lietuviško lino atraiža nugarėlei, virvelė, japoniškas įrišimas, dydis - 21 x 15 cm.



va pasufleruokit, ar siuvinėjot "kvadračiukus" iš 1 siūlo su 1 siūlu 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 10 28, 11:48)
wub.gif fantastika, norėčiau ir aš taip mokėt
Dar nedrįstu nuo a iki z knygutę daryt ax.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 10 28, 12:04)
va pasufleruokit, ar siuvinėjot "kvadračiukus" iš 1 siūlo su 1 siūlu  4u.gif ?

Šitam 2 siūleliai x 2 siūlelių. Ir visai liuks.
Turiu kitą atraišą, tai ten darau 2 x 3, ir vistiek kažkaip ištemptai gaunas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 10 28, 12:01)
Dizainas - Lietuviško lino atraiža, mano rinktos spalvos.
Knygelė - kanceliarinis  popierius, lietuviško lino atraiža nugarėlei, virvelė, japoniškas įrišimas, dydis - 21 x 15 cm.

user posted image

user posted image


Laba mielad darbelis thumbup.gif
Atsakyti