Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(saulelė @ 2010 10 27, 18:19)
PASIGIRSIU IR AŠ

QUOTE(zuzanele @ 2010 10 27, 20:26)
Jis vienam rėme, o tai visai kitas vaizdas mirksiukas.gif


Orchideja wub.gif
niu, bet man atvirksciai, kazkaip tam vienam reme kazkas ne to blush2.gif ale del skonio nesigincijama mirksiukas.gif Svarbu saulelei grazu thumbup.gif
Atsakyti
Gal čia ne į temą, bet norėjau paklaust kodėl man neatidaro failų ar nuorodų kurios baigiasi pdf arba xsd. Gal pas mane kompe nėra kokios nors programos?
Atsakyti
Kalbant dar apie orchidejos triptika tai pamacius sita as pamaciau vaizda kaip mano atrodytu tokiuose pat remuose,ir kazkodel as tokiu nenoriu.man paveikslas toks gleznas atrodo,ir tikriausiai pati rinksiuos labai siaurus remus arba juodus arba tamsesnius bordo. Vat labai gerai kai pamatai kitu darbus ir gali su savo palygint ir pamastyt gal ka kitaip daryt. O sauleles triptikas labai labai graziai padarytas,as pamacius schema isimylejau,tik dabar daug laiko negaliu skirt,mokslai svarbiau.
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2010 10 27, 23:24)
Kalbant dar apie orchidejos triptika tai pamacius sita as pamaciau vaizda kaip mano atrodytu tokiuose pat remuose,ir kazkodel as tokiu nenoriu.man paveikslas toks gleznas atrodo,ir tikriausiai pati rinksiuos labai siaurus remus arba juodus arba tamsesnius bordo. Vat labai gerai kai pamatai kitu darbus ir gali su savo palygint ir pamastyt gal ka kitaip daryt. O sauleles triptikas labai labai graziai padarytas,as pamacius schema isimylejau,tik dabar daug laiko negaliu skirt,mokslai svarbiau.

o as ji ir daryciau kaip triptika - atskirai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 10 27, 18:19)
PASIGIRSIU IR AŠ


Spartuolė wub.gif
QUOTE(dziulike @ 2010 10 27, 19:27)
pasirodau su mazuciu darbeliu - atviruku smile.gif
ne viskas idealu, dar tobuleti yra kur....

Mielas darbelis
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 10 28, 00:19)
o as ji ir daryciau kaip triptika - atskirai  ax.gif
vat šio triptiko šioje temoje mačiau 3 variantus. 1 tai šis pabaigtas jau,toks pat ir manasis bus, 2 mergina viena siuvinėja kaip paprastą paveiksla be jokiu skirstymu ir plius apsuktu orchidėjos žiedu,na ir trečias tai kaip jūs sakot atskiruose rėmuose bus kaip tikras triptikas. Man paskutinis variantas irgi patiko kai pamačiau bet jau buvau savo pradejus,na tikiuosi irgi rezultatas bus geras.
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 10 28, 01:19)
o as ji ir daryciau kaip triptika - atskirai  ax.gif


as planuoju sias orchidejas remint kaip tris atskius paveikslus ir bandysiu ieskoti, kas man tiesiog graziai istemptu medziaga ant "lentos", labai nenoriu jokio remo. tikiuosi pavyks surast, kas apsiimtu graziai aptraukti smile.gif tik gaila, kad visa laika dabar praryja kiti darbeliai, visikai neprisedu prie orchidju sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 27, 19:32)
siltas darbelis...smile.gif o tobulejimui ribu nera smile.gif

drinks_cheers.gif labai šiltas darbelis
Atsakyti
QUOTE(zhemaituke @ 2010 10 27, 22:29)
Gal čia ne į temą, bet norėjau paklaust kodėl man neatidaro failų ar nuorodų kurios baigiasi pdf arba xsd. Gal pas mane kompe nėra kokios nors programos?

Na tai tos programos ir neinstaliuotos, kuriu neatidaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 10 27, 18:19)
PASIGIRSIU IR AŠ


labai grazu, ir remas man cia tinka. Saunuole!
Papildyta:
QUOTE(dziulike @ 2010 10 27, 19:27)
pasirodau su mazuciu darbeliu - atviruku smile.gif
ne viskas idealu, dar tobuleti yra kur....

user posted image


Sakyciau tikrai gera pradzia thumbup.gif
Papildyta:
Cheekyyy, nereikia saves numenkinti. Tikrai grazu ir silta.
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2010 10 28, 07:57)
vat šio triptiko šioje temoje mačiau 3 variantus. 1 tai šis pabaigtas jau,toks pat ir manasis bus, 2 mergina viena siuvinėja kaip paprastą paveiksla be jokiu skirstymu ir plius apsuktu orchidėjos žiedu,na ir trečias tai kaip jūs sakot atskiruose rėmuose bus kaip tikras triptikas. Man paskutinis variantas irgi patiko kai pamačiau bet jau buvau savo pradejus,na tikiuosi irgi rezultatas bus geras.

tai taip - net ir reminant i vientisa rema jau gali buti maziausiai trsy variantai - su pasportu, su plonu, su platesniu remu

QUOTE(Ieva V @ 2010 10 28, 08:07)
as planuoju sias orchidejas remint kaip tris atskius paveikslus ir bandysiu ieskoti, kas man tiesiog graziai istemptu medziaga ant "lentos", labai nenoriu jokio remo.


MB is pradziu taip sakura siule remint, man grazu irgi drinks_cheers.gif , bet galvoju saugoti nuo aplinkos poveikio - stiklu, tai manau, kad desim i keturis remus ax.gif
Atsakyti
Pamačiusi šias orhidėjas net nešovė mintis, kad tai tikras triptikas, bet jei jūsų fantazijos platesnės tai kodėlgi ne. O visas rėminimas buvo parinktas pačios šio paveikslo savininkės, beto tai vyko Amerikoje, o kadangi už paveikslo irėminimą +rėmas paprašė 300$, tai parsivežiau į Lietuvą, čia tik ~300 lt.
Atsakyti